Program telewizyjny na poniedziałek, 7.10.2019. Co obejrzeć 7 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na poniedziałek - co dziś w tv? 7 października w telewizji m.in. nauka chodzenia po wybiegu w "Top Model" oraz kolejny odcinek "M jak miłość". Program tv na poniedziałek to także premiera 2. sezonu serialu "Ultraviolet". Sprawdź, co jeszcze będzie można obejrzeć w poniedziałek, 7.10.2019.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 7 października 2019 r.:

Niezidentyfikowany obiekt zbliża się z ogromną prędkością do Ziemi. Rząd USA powołuje sztab kryzysowy. Wojskowi i naukowcy, wśród nich astrobiolog dr Helen Benson, mają opracować plan przetrwania. Obiekt ląduje w Central Parku na Manhattanie. Z wnętrza wyłania się świetlista istota. Przybysz z kosmosu zostaje postrzelony i trafia do szpitala. W inkubatorze przybiera ludzką postać. Klaatu ostrzega przed katastrofą, która grozi Ziemianom, jednak sekretarz obrony USA poleca go uwięzić i przebadać. Klaatu ucieka, nawiązuje kontakt z Helen Benson.
"Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" - Polsat, godz. 20:00

Ultraviolet to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii. Do grupy dołącza trzydziestoletnia Ola Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę.
"Ultraviolet" sezon 2. odcinek 1. - AXN, godz. 20:10

Iza i Marcin wybierają się do domku nad jeziorem - nieświadomi, że na miejscu czeka już na nich Artur. Do brata dołączają także Olek z Agą. Katia wyznaje Łukaszowi, jak bardzo boi się powiedzieć o ciąży ojcu i w końcu prosi Marię, by to właśnie ona pomogła jej przekazać Otarowi "dobrą nowinę"... Budzyński ma kolejne problemy przez swoją pracę. Prawnik nadal zajmuje się sprawą rozwodową Justyny, znajomej Magdy. A Kacper – agresywny mąż dziewczyny – otwarcie mu grozi.
"M jak miłość" odcinek 1459. - TVP2, godz. 20:55

Emily i Henry marzyli o statusie gwiazd filmowych, pięknej posiadłości w Beverly Hills i bywaniu na oscarowych galach. Tymczasem ich rzeczywistość to skromny domek na przedmieściu, gdzie z werwą wcielają się w ukochane role. Od dawna nie widzieli dorosłego już syna. Codziennie spotykają kuriera, Jeffa, który dostarcza im jedzenie. W sztuce Bohneta i Alexy'ego życie sprzęga się z teatrem, choroby wieku starczego zaczynają wyznaczać rytm codzienności, a sfera marzeń i iluzji zmienia się w rozgoryczenie i życiowe niespełnienie.
"Oscar dla Emily" - TVP1, godz. 21:00

Karol Górski jest człowiekiem sukcesu. Ma świetną posadę oraz dochody pozwalające na zakup sportowego auta i luksusowego domu. Jest zaręczony z atrakcyjną Marysią. Przystojny mężczyzna nie potrafi docenić narzeczonej. Ubóstwia kształty i zapach kobiet, a nawet rozmowy z nimi. Nie jest w stanie odmówić sobie flirtu, a tym bardziej upojnej nocy. Spędza je u boku jednej z trzech kochanek: zmysłowej Ireny, wyuzdanej Wandy lub pełnej uroku Pauliny. W końcu Maria odkrywa niewierność narzeczonego. Kobieta obmyśla zemstę.
"Och, Karol 2" - TVN7, godz. 21:00

W domu Top Model nie ma czasu na nudę! Kasia Sokołowska odwiedza uczestników i razem z Patrykiem Rożnieckim, znanym tancerzem, organizuje lekcję chodzenia po wybiegu. Tym razem jednak nawet panowie będą musieli spróbować swoich sił zakładając wysokie szpilki. W następnym zadaniu wykorzystają zdobyte umiejętności, by podjąć próbę przejścia po ruchomym wybiegu. Czy pokonają stres i zaskoczą zgromadzoną na pokazie publiczność? Dodatkowym utrudnieniem będzie brak czasu na próbę. By wykonać kolejne zadanie uczestnicy pod okiem Michała Piróga wybiorą się do skansenu w Sierpcu. Komu uda się wykonać najlepsze zdjęcie w malowniczej scenerii? Gościem specjalnym odcinka będzie Anna Jagodzińska.
"Top Model 8" odcinek 6. - TVN, godz. 21:30

Debbie Ocean przez pięć lat zajmowała się przede wszystkim planowaniem skoku swojego życia. Jej celem stało się przejęcie wartego 150 mln dolarów naszyjnika, który podczas Gali Met będzie miała na sobie światowej sławy aktorka Daphne Kluger. Ocean nie jest jednak w stanie działać sama. Potrzebuje pomocy swojej wspólniczki Lou Miller, jubilerki Amity, oszustki Constance, paserki Tammy, hakerki Nine Ball oraz projektantki mody Rose. Chcące zrealizować swój szalony plan kobiety nie mogą pozwolić sobie nawet na najmniejszy błąd.
"Ocean's 8" - HBO, godz. 22:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 7.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×