Program telewizyjny na poniedziałek, 7.12.2020. Co obejrzeć 7 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 7 grudnia 2020 roku. Dzisiaj w TV czekają na was świetne filmy, seriale oraz programy rozrywkowe! Każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na poniedziałek, 7.12.2020.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 7 grudnia 2020 r.:

Faraon zostaje zamordowany. Okrutny bóg ciemności Set wstępuje na egipski tron. Kapłani są bezradni wobec jego mocy, a zwykli śmiertelnicy stają się niewolnikami podczas jego rządów. Tylko niewielka grupa buntowników postanawia sprzeciwić się tyranowi. Śmiałkom przewodzi bohaterski Bek, któremu sprzyja miłosierny bóg Horus. Młody bohater wyrusza w zaświaty, by stoczyć ostateczną walkę ze złem.
"Bogowie Egiptu" - Polsat, godz. 20:05

NRD, listopad 1984 roku. Agent Stasi, Gerd Wiesler otrzymuje zadanie - musi skompromitować niemieckiego dramaturga Georga Dreymana. Dreyman ma romans z piękną aktorką Christą. Wielser, by wkroczyć w życie pisarza, zakłada w jego domu podsłuch. Staje się świadkiem jego zwierzeń, pomysłów i miłosnych uniesień. Agent daje się wciągnąć w świat Dreymana, zachwyca się jego wewnętrzną wolnością.
"Życie na podsłuchu" - Ale kino+, godz. 20:10

Zosia nie ma problemów ze zdobywaniem wielbicieli - natura obdarzyła ją umiejętnością łamania męskich serc, a dziewczyna skwapliwie z niej korzysta. Kolejną ofiarą uwodzicielki jest bogaty przedsiębiorca Alfred Bobicki. Choć ulega urokowi Zosi, ją coraz bardziej interesuje inny mężczyzna. Dziewczyna chce wybadać, czy nowy obiekt zainteresowania jest wystarczająco zamożny. Nie przypuszcza, że Mateusz jest jej męskim odpowiednikiem - bawidamkiem polującym na bogate, spragnione czułości kobiety.
"Zakochani" - TVN 7, godz. 20:30

Coraz wyraźniejsze stają się oznaki, że dawny pracodawca Jany, bank Credite International w Luksemburgu i frankfurcki Global Invest planują fuzję. Stoi za tym Christelle Leblanc, choć potajemnie sabotuje ten plan i stara się zdyskredytować szefa Global Invest, by sama mogła objąć to stanowisko. Aby zrealizować swoje cele, Christelle oczernia Janę przed jej szefami. Jana dowiaduje się, że została zwolniona z banku w Luksemburgu z inicjatywy Christelle, a nie, jak przypuszczała, Luca Jacoby. Postanawia się z nią skonfrontować. Przy okazji poznaje kulisy intrygi, wtedy karta się odwraca. Janie udaje się potajemnie sfilmować swoją rozmowę z Christelle.
"Bankowa gra" odcinek 4 - TVP 2, godz. 22:50

W świecie zniszczonym wojną atomową wszyscy cierpią na brak benzyny. Były policjant Max, przemierza Australię w poszukiwaniu paliwa. W trakcie wędrówki poznaje pilota, który prowadzi go do ocalałej rafinerii. Okazuje się, że jest ona celem ataków bandy dowodzonej przez niejakiego Humungusa. Max przyłącza się do obrońców rafinerii.
"Mad Max II: wojownik szos" - TVN, godz. 23:45

Andrej nie radzi sobie z wchodzeniem w dorosłość. Bywa agresywny i często wdaje się bójki. W końcu zrezygnowani rodzice decydują się umieścić go w domu poprawczym. Chłopak szybko odnajduje się w tamtejszej hierarchii. Angażuje się w działalność gangu, którym dowodzi charyzmatyczny Zeljko. Pełni złości młodzi mężczyźni każdy weekend spędzają w Lublanie, gdzie próbują dać ujście swoim skomplikowanym emocjom.
"Konsekwencje" - Cinemax, godz. 23:45

Janet organizuje domowe przyjęcie w gronie najbliższych, by uczcić awans na ministra zdrowia w brytyjskim rządzie. Wśród gości są April z mężem Gottfriedem, zwolennikiem medycyny alternatywnej, para lesbijek - Martha i jej kilkanaście lat młodsza partnerka Jinny, oraz bankier Tom, który zaczyna imprezę od kokainy. Mąż gospodyni zdaje się niezainteresowany sytuacją. Sączy wino i od czasu do czasu puszcza muzykę z płyty winylowej. Mężczyzna skrywa tajemnicę, której ujawnienie odwróci układ sił między bohaterami.
"Party" - TVP 2, godz. 23:55

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 7.12.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×