Program telewizyjny na poniedziałek, 8.02.2021. Co obejrzeć 8 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 8 lutego 2021 roku. Dzisiaj czekają na was doskonałe filmy i seriale, które zapewnią wam ogrom emocji! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na poniedziałek, 8.02.2021.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 8 lutego 2021 r.:

Kuba walczy z nałogiem pijaństwa. Ma udać się z narzeczoną do lekarza, by ten zaaplikował mu kurację. Czekając w mieszkaniu na umówioną wizytę, odbiera telefony od przyjaciół, którzy pod pozorem troski o jego zdrowie kryją wścibstwo. Poirytowany wychodzi. W mieście spotyka ludzi, z którymi wdaje się w dyskusje. Jedna z nich kończy się awanturą i zawiezieniem bohatera na komisariat. Wypuszczony na wolność, idzie do baru. Sięga po kieliszek. Zdaje sobie sprawę, że jest bezbronny wobec nałogu. Traci nadzieję na wyrwanie się z jego szponów.
"Pętla" - TVP Kultura, godz. 20:00

Policjant John Cale marzy o pracy w jednostce specjalnej, której zadaniem jest ochrona prezydenta Jamesa Sawyera. Niestety, jego podanie zostaje odrzucone. Nie chcąc zawieść córeczki, John zabiera ją na wycieczkę po Białym Domu. Miejsce to zostaje nieoczekiwanie zaatakowane przez dobrze zorganizowanych, bezwzględnych terrorystów. Atak wywołuje ogromne zamieszanie, a służby nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa głowie państwa. Cale musi zachować zimną krew i ocalić nie tylko życie córki, ale i prezydenta USA.
"Świat w płomieniach" - Polsat, godz. 20:05

John Rambo, weteran wojny wietnamskiej, odsiaduje wyrok. Jego dawny dowódca, pułkownik Trautman, pomaga mu odzyskać wolność. Jego protegowany ma wykonać tajną misję rządową, której celem jest uwolnienie amerykańskich jeńców nadal znajdujących się w Wietnamie. Wspiera go piękna wietnamska przewodniczka, w której John się zakochuje. Kiedy dziewczyna ginie, zadanie nabiera dla niego osobistego wymiaru. Komandos musi się zmierzyć również ze skorumpowanymi amerykańskimi politykami, aby dokończyć akcję.
"Rambo II" - TVN, godz. 21:30

Sensacyjny debiut Władysława Pasikowskiego. Marcin Kroll służy w wojsku. Dowiaduje się o romansie żony. Dezerteruje. Jego dowódcy nie chcą, aby sprawa wyszła poza jednostkę, dlatego postanawiają odnaleźć uciekiniera na własną rękę.
"Kroll" - Kino Polska, godz. 22:20

Rozpoczynając rewolucję, Fidel Castro obiecał Kubańczykom, że żaden z nich nigdy nie umrze z głodu. Jedzenie zawsze jest w centrum uwagi kubańskich władz, które, by wyżywić naród, wyhodowały nawet zmutowaną genetycznie krowę - rekordzistkę. Co jedzą dziś zwykli Kubańczycy? O to zapytaliśmy ich samych. Co jadł Fidel? Zdradza nam jego osobisty kucharz, Erasmo Hernandez (to pierwszy film, w którym zgodził się wystąpić). Czy rzeczywiście ludzie na wyspie nie głodują? I czy przypadkiem kuchennymi drzwiami na Kubę niewkrada się kapitalizm?
"Kuba - rewolucja od kuchni" - TVP 1, godz. 22:35

W czasie inwazji na Chiny w latach 40. XX wieku japoński książę Shiroginomiya (Hiroyuki Ikeuchi) ucieka się do pomocy nielegalnej sekty, której wysłannik Kurashige Daisuke (Sung-jun Yoo) zakłada w Chinach świątynię, by podstępem pokonać najechanych. Tylko były uczeń mistrza sekty, Król Vajry (Xing YuXing YuYu Xing) może pokonać jego i wyszkolonych przez niego zabójców.
"Zemsta Vajry" - TV6, godz. 23:00

Ivan Locke jest najlepszym inżynierem budowlanym w Anglii. Właśnie skończył pracę, wraca samochodem do domu. Następnego dnia czeka go ważny moment w karierze - największe w Europie wylewanie betonu pod fundamenty kolosalnego wieżowca. Jest późny wieczór, w szybach i lusterkach odbijają się światła latarń, reflektorów samochodowych i sygnalizatorów drogowych. Jeden telefon, który bohater odbiera w czasie jazdy, zmienia jego dotychczasowe życie.
"Locke" - ATM Rozrywka, godz. 23:00

Piętnastoletni Wojtek jedzie z rodzicami do Szwecji, aby zarobić pieniądze przy zbieraniu truskawek. Szybko okazuje się, że codzienność pracownika tymczasowego daleka jest od ideału, a przybysze z Europy Wschodniej są wykorzystywani. Mimo przeciwności losu chłopak się nie poddaje. Nawiązuje znajomość z Anneli, córką właściciela gospodarstwa. Młodzi zaczynają się spotykać za plecami rodziców.
"Truskawkowe dni" - TVP 2, godz. 23:20

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 8.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×