Program telewizyjny na sobotę, 13.07.2019. Co obejrzeć 13 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami sobota, 13 lipca 2019 roku. Macie dzisiaj ochotę na film, mocny serial czy może program rozrywkowy? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie! Oto program TV na sobotę, 13. 07.2019.

Multimedia

Program tv na sobotę, 13.07.2019 r.:

Czterdziestoletni kawaler, Eddie, nie stroni od rozrywek ani nie myśli o ożenku. Gdy poznaje miłą dziewczynę, ojciec i kolega namawiają go do zawarcia stałego związku. Już w czasie podróży poślubnej Eddie przekonuje się, że ślub był wielkim błędem. Na dodatek poznaje Mirandę - wymarzoną kobietę.
"Dziewczyna moich koszmarów" - TVN, godz. 20:00

Obdarzona pięknym głosem i talentem Noni Jean zdobywa Billboard Music Award. Wielka kariera stoi przed nią otworem, lecz dziewczyna tak dalece nie radzi sobie z wywieraną na nią presją, że postanawia popełnić samobójstwo. Przed skokiem ratuje ją policjant Kaz Nicol, będący u progu kariery w polityce. Ich romans staje w konflikcie z oczekiwaniami najbliższych im osób. Zwłaszcza matka Noni jest przeciwna ich związkowi. Dla kobiety najważniejsza jest kariera córki.
"W cieniu jupiterów" - TVN 7, godz. 20:00

Nowy Jork, lata 70. XX w. Student historii Thomas Levy jest zapalonym biegaczem. Codziennie trenuje w okolicach Central Parku. Tam przypadkiem poznaje dziewczynę z Europy, Elsę Opel. Znajomość niebawem przeradza się w romans. Brat Thomasa, Doc Levy, agent tajnych służb, zajmuje się sprawą zbrodniarza wojennego Christophera Hessa. Nazista ukrywa się pod nazwiskiem Christian Szell i chce odebrać diamenty zdeponowane w banku. Niespodziewanie drogi trzech mężczyzn krzyżują się w tragicznych okolicznościach.
"Maratończyk" - TVP Kultura, godz. 20:20

Claude i Marie są wywodzącym się z wyższych sfer konserwatywnym katolickim małżeństwem. Zawsze marzyli o tym, by znaleźć odpowiednich mężów katolików dla czterech córek. Ku ich ogromnemu niezadowoleniu niestety Isabelle, Odile i Ségolène wyszły odpowiednio za: Araba, Żyda i Chińczyka. Gdy ostatnia z dziewcząt, Laure, przyprowadza do domu czarnoskórego narzeczonego, Charlesa Koffiego, czara goryczy się przelewa. W dodatku ojciec przyszłego pana młodego, André, jest sknerą do złudzenia przypominającym Claude'a Verneuila.
"Za jakie grzechy, dobry Boże? - TVP2, godz. 20:05

Stworzone przez doktora Frankensteina monstrum zostaje zaatakowane przez demony. Mimo ogromnej siły i wytrzymałości jest w stanie zabić tylko kilka z nich. Ocalony przez Gargulce potwór trafia do ich siedziby. Królowa Leonore nadaje mu imię Adam. Opowiada o odwiecznej walce dobra ze złem pomiędzy stojącym na straży Dzieła Bożego Zakonem Gargulca a demonami księcia Naberiusa. Dwieście lat później Adam powraca. Dowiaduje się, że Naberius chce zawładnąć Ziemią. Zagadka wiecznego życia Adama fascynuje fizjolog Terrę Wessex.
"Ja, Frankenstein" - TVP1, godz. 21:30

Sześcioodcinkowy miniserial to wstrząsający dramat rodzinny, który opowiada o losach arabskiego klanu, żyjącego w jednej z berlińskich dzielnic. To opowieść o rodzinie, przyjaźni zdradzie i zaufaniu. W centrum opowieści znajduje się Toni Hamady. Wszystko wskazuje na to, że niedługo stanie na czele wpływowego, arabskiego rodu, który kontroluje berlińską dzielnicę Neukolln. W rzeczywistości Toni pragnie jednak porzucić swoją kryminalną przeszłość i razem z żoną i córeczką uciec z Berlina. Dramatyczny splot wydarzeń sprawia, że musi zmienić plany. Podczas policyjnego nalotu ginie jeden z funkcjonariuszy, a brat Toniego zostaje aresztowany. Główny bohater, chcąc pomóc bratu, wpada w spiralę przestępczości, intrygi i zdrady, z której, jak się wydaje, nie ma już żadnej ucieczki.
"4 Blocks" odcinek 1 - TVP1, godz. 23:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 13.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×