Program telewizyjny na sobotę, 13.10.2018. Co obejrzeć dziś w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na sobotę - co dziś w tv? Pierwsze bitwy w 9. edycji "The Voice of Poland" z udziałem Toma Odella i Alice Merton, "Madagaskar II" czy kolejny odcinek "Dziewczyn ze Lwowa". Sprawdźcie nasz program tv na 13 października! Oto nasze hity dnia.

Multimedia

Program tv na sobotę, 13 października 2018 r.:

„Bitwy” to wokalne pojedynki pełne pasji i emocji, łzy radości i gorycz porażki, a zaciętą walkę pomiędzy uczestnikami przetrwają tylko najzdolniejsi. Kto zwycięsko przejdzie do kolejnego etapu, a kto nie poradzi sobie z tremą? Pierwsze „Bitwy” w 9. edycji „The Voice of Poland” zapowiadają się bardzo emocjonująco. Oprócz uczestników widzowie Telewizyjnej Dwójki zobaczą na scenie gości specjalnych – gwiazdy światowego formatu. Pierwsze w tej edycji „Bitwy” otworzy duet Toma Odella i Alice Merton, piosenkarki znanej z wielkiego hitu „No Roots”. Artyści wystąpią w utworze „Half As Good As You”, nowym singlu zapowiadającym trzeci solowy album „Jubilee Road” Odella.
"The Voice of Poland" odcinek 11. - TVP2, godz. 20:05

Grupa uciekinierów z nowojorskiego ZOO - lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotamica Gloria, przebywa na Madagaskarze. Zwierzęta, które trafiły tu przez przypadek, chciałyby wrócić do ogrodu zoologicznego. Nadarza się ku temu okazja, gdy pingwiny naprawiają stary samolot. Niestety, podczas lotu jeden z silników przestaje działać, drugi zapala się. Załoga musi awaryjnie lądować w najdzikszych rejonach Afryki. Lew, zebra, hipopotamica i żyrafa mogą poznać braci żyjących w naturalnych warunkach.
"Madagaskar II" - Polsat, godz. 20:10

Wszystkie drużyny w komplecie! Zobacz pełny skład uczestników Bitew! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nowakowa przychyliła się do prośby Karoliny i jej męża Jakuba, aby spisać testament i zaprosiła ich w związku z tym do domu. Przy ciasteczkach i herbacie przekazuje informację, która wstrząsa gośćmi. Olya i Tomek wciąż mają problem z kosztownościami, które dostali od Hanki na przechowanie. Nie mają odpowiedniego miejsca, żeby je ukryć i żyją w ciągłym strachu, że ktoś im to wszystko ukradnie. Kamyk zaczyna wprowadzać swoje rządy w kamienicy. Kiedy w mieszkaniu pana Henryka pojawia się sąsiad Wojewódko, poturbowany tym razem nie przez żonę, wściekły Henrula postanawia podjąć konkretne działania...
"Dziewczyny ze Lwowa" odcinek 33. - TVP1, godz. 20:30

Życie Carrie, Samanthy, Charlotte i Mirandy jest ustabilizowane i dość przewidywalne. Każda z nich coraz częściej z sentymentem wspomina szalone czasy młodości. Dziewczynom potrzeba odpoczynku. Marzą o wyrwaniu się z codzienności, która ogranicza je do roli matek, żon i starych panien. Z pomocą przychodzi Samantha, która proponuje koleżankom wyprawę do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kobiety udają się do najbardziej luksusowych, egzotycznych i tętniących życiem miejsc.
"Seks w wielkim mieście II" - TVN7, godz. 20:55

Urodzona na początku XX w. Adaline ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To, co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi ukrywać sekret przed ludźmi, ale także przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Nieustannie podróżuje i zmienia tożsamość. Traci kontakt z najbliższymi, którzy się starzeją. Jej samotna, pełna dramatycznych wydarzeń podróż przez życie trwa niemal cały XX w. W końcu Adaline znajduje mężczyznę, dla którego chce wyrzec się nieśmiertelności.
"Wiek Adaline" - TVN, godz. 21:45

W kilkanaście minut terroryści przejmują kontrolę nad Białym Domem. Biorą prezydenta Benjamina Ashera jako zakładnika. Mike Banning to były ochroniarz prezydenta, zwolniony ze służby w związku z wypadkiem, w którym zginęła żona głowy państwa. W momencie ataku Banning przebywa w pobliżu Białego Domu. Jego fizyczne i taktyczne przygotowanie oraz znajomość budynku powodują, że staje się on jedyną szansą na ocalenie najważniejszej osoby w państwie.
"Olimp w ogniu" - TV Puls, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 13.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×