Program telewizyjny na sobotę, 16.03.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 16.03.2019? W programie TV na sobotę m.in. "Kac Vegas w Bangkoku", "Dance, Dance, Dance", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Truman Show" i "Magic Mike XXL". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 16 marca 2019!

Multimedia

Program tv na sobotę, 16.03.2019 r.:

W 21. urodziny książę Akeem z małego afrykańskiego królestwa Zamundy zgodnie z tradycją ma poślubić kobietę, której nigdy wcześniej nie widział. Ponieważ nie podoba mu się ta perspektywa, w tajemnicy przed rodzicami wyjeżdża do Nowego Jorku, by tam znaleźć żonę. Towarzyszy mu przyjaciel i wierny służący, Semmi. Akeem udaje przeciętnego obywatela, ponieważ nie chce, aby wybranka poślubiła go dla jego majątku i władzy. Marzy o prawdziwej miłości. Gdy spotyka Lisę, w której się zakochuje, musi pokonać wiele trudności, by zdobyć jej serce.
"Książę w Nowym Jorku" - TVN7, godz. 19:00

Minęły dwa lata od niezapomnianego wieczoru kawalerskiego Douga. Mężczyzna z przyjaciółmi udaje się do Tajlandii, gdzie ma się odbyć wesele Stu. Po doświadczeniach z Las Vegas przyszły pan młody nie chce urządzać wieczoru kawalerskiego. Mimo to kolegom udaje się przekonać go do zorganizowania skromnej imprezy na plaży. Następnego dnia Stu, Phil i Alan budzą się w nieznanym pokoju hotelowym.
"Kac Vegas w Bangkoku" - TVN, godz. 20:00

Kolejny odcinek programu tanecznego, w którym znane pary rywalizują, wykonując układy choreograficzne z teledysków, filmów i musicali. W każdym odcinku pary zaprezentują wspólny układ oraz - jedna osoba z duetu - występy solowe. Tym razem zobaczymy choreografie z takich teledysków jak m.in. "Beautiful liar" Shakiry i Beyonce oraz "Try" Pink. Która z par będzie musiała pożegnać się z programem?
"Dance, Dance, Dance" - TVP2, godz. 20:05

Opowieść o przygodach smerfów, sympatycznych niebieskich stworków, prześladowanych przez złego czarodzieja Gargamela. Uciekając przed nim, smerfy w magiczny sposób przenoszą się ze spokojnej wioski do hałaśliwego i chaotycznego Nowego Jorku. Grupa niebieskich stworków musi nie tylko przetrwać na ulicach wielkiego miasta, ale też odnaleźć drogę do domu. Na domiar złego odwieczny wróg depcze im cały czas po piętach.
"Smerfy" - Polsat, godz. 20:05

Norweskim naukowcom udaje się zmniejszyć ludzi do rozmiaru 5 cali. Wierzą, że dzięki temu ludzkość poradzi sobie z problemem przeludnienia na świecie. Ludzie dość szybko się orientują, że w zminiaturyzowanym świecie mogą wieść wygodniejsze i zamożniejsze życie. Obietnica lepszej przyszłości kusi także przeciętnego Paula Safranka oraz jego żonę Audrey, którzy od dawna borykają się z problemami finansowymi. Szybko jednak okazuje się, że ich wizja szczęścia daleka jest od ideału.
"Pomniejszenie" - HBO, godz. 20:10

Makler z San Francisco, Will Shaw, wybiera się na wakacje do Hiszpanii. Na miejscu czeka na niego ojciec, Martin, który pracuje dla ambasady USA w Madrycie. Podczas wycieczki łodzią rodzice Willa, brat i jego narzeczona zostają uprowadzeni. Shaw dowiaduje się, że ojciec jest agentem CIA. Porywacze chcą zdobyć teczkę, którą podobno ma partnerka Martina z CIA, Jean Carrack, lecz kobieta zaprzecza. Życie Willa jest w niebezpieczeństwie. Z pomocą Jean mężczyzna musi przeprowadzić śledztwo, odzyskać teczkę i uwolnić bliskich.
"Zimne światło dnia" - TVP1, godz. 20:30

Truman Burbank, agent ubezpieczeniowy, mieszka wraz z żoną na wyspie Seaheaven. Któregoś dnia dowiaduje się, że od urodzenia jest bohaterem transmitowanego przez całą dobę widowiska telewizyjnego. Rzeczywistość, w której żyje Truman, jest mistyfikacją, wszystkie jego poczynania śledzą ukryte kamery. Urocze Seaheaven jest jedynie częścią ogromnego planu filmowego, a członkowie rodziny Trumana, znajomi, ludzie, których spotyka, to aktorzy. Wstrząśnięty odkryciem Burbank podejmuje próbę ucieczki ze świata na niby.
"Truman Show" - TVN7, godz. 21:25

Przed trzema laty legendarny Magic Mike, będąc u szczytu sławy, postanowił zakończyć karierę striptizera. Pozostali członkowie grupy "Kings of Tampa" również planują wycofać się z branży. Chcą to zrobić w wielkim stylu. Marzy im się widowiskowy występ na konwencie striptizerów w Myrtle Beach. Do udziału w ostatnim przedstawieniu zapraszają też Mike'a. Przyjaciele wyruszają w drogę na kończący ich karierę show. W trakcie podróży robią kilka dłuższych postojów w Jacksonville i Savannah, aby wzmocnić łączące ich więzi.
"Magic Mike XXL" - TVN, godz. 22:10

Wiele godzin treningów wokalnych, choreograficznych oraz precyzyjnej i żmudnej charakteryzacji, niezwykłe muzyczne wyzwania, oraz trema, która podczas finałowego wykonania w pełnej stylizacji i otoczeniu spektakularnej scenografii może dopaść nawet najbardziej doświadczonych artystów. Za jurorskim stołem zasiadają Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz Kacper Kuszewski. To oni wyłonią zwycięzcę kolejnego odcinka!
"Twoja twarz brzmi znajomo" - Polsat, godz. 22:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 16.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • omsnm sez.10.e.3 (gość)

    Sylwia i Paweł- super duet aktorski. Naprawdę dobre sceny.

    23.03.2019 19:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×