Program telewizyjny na sobotę, 16.06.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 16.06.2018? W programie TV na dziś m.in. kolejne mecze mundialu w Rosji, "Pożyczony narzeczony", "Karate Kid", "Charlie St. Cloud", "Jack Reacher: Jednym strzałem". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 16 czerwca 2018!

Multimedia

Program telewizyjny na sobotę, 16 czerwca 2018 r.:

Trwa Mundial w Rosji! Zobacz plan transmisji wszystkich meczów! Kiedy oglądać?Zobacz więcej

Romantyczna komedia o perypetiach statecznej prawniczki, która zakochuje się w narzeczonym swojej najlepszej przyjaciółki. Rachel to stateczna i poukładana prawniczka, która wciąż nie może znaleźć dla siebie chłopaka. Po swoim szalonym przyjęciu urodzinowym z okazji trzydziestki, budzi się w łóżku z przystojnym facetem. Problem w tym, że jest to narzeczony jej najlepszej przyjaciółki. Rachel chce o wszystkim zapomnieć, ale beznadziejnie się zakochuje.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Pożyczony narzeczony" - TVN, godz. 20:00

Gdy Dre Parker i jego matka przeprowadzają się z Detroit do Chin, Dre czuje się zagubiony w nowej rzeczywistości, tak odmiennej od znanego mu świata. Napastowanemu i bitemu przez uczniów z jego szkoły Dre, z pomocą przychodzi pan Han - dozorca z budynku, który opłakuje wielką życiową stratę. Han lituje się nad Dre i zgadza się nauczyć go kung fu, by chłopiec mógł się bronić. Podczas wspólnych treningów, między uczniem i nauczycielem buduje się zaufanie, które przeradza się w uzdrawiającą ich obu przyjaźń...
"Karate Kid" - Polsat, godz. 20:10

Romane Dyvesa to najstarszy i najbardziej ceniony festiwal cygański w Europie. Imprezie głównej - prezentacjom scenicznym - towarzyszą seminaria naukowe, spotkania z poezją cygańską, wystawy artystyczne, warsztaty taneczne. Stały się więc gorzowskie spotkania Romane Dyvesa miejscem, gdzie ogniskują się ważne dla Cyganów formy aktywności społecznej, artystycznej, twórczej, naukowej. Międzynarodowe Spotkania Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa (Cygańskie Dni) zwane popularnie Festiwalem Kultury Cygańskiej to najstarsza tego typu impreza na świecie, odbywająca się w Gorzowie Wielkopolskim nieprzerwanie od 1989 roku.
XXX Międzynarodowy Festiwal Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa. Gorzów Wielkopolski 2018 - TVP2, godz. 20:20

W Pittsburghu zostaje zastrzelonych pięć przypadkowych osób. Dowody wskazują na byłego wojskowego i wyszkolonego snajpera Jamesa Barra, który zostaje aresztowany. Mężczyzna twierdzi, że jest niewinny. Godzi się, by broniła go ambitna prawniczka Helen Rodin, ale mimo długich przesłuchań, nie ujawnia niczego. Prosi o sprowadzenie Jacka Reachera, jeśli bowiem ktokolwiek może go oczyścić z zarzutów, to jest to właśnie ten były wojskowy detektyw. Jednak Jack, znając szokującą historię Barra z przeszłości, wierzy że złapano właściwego człowieka. Kiedy pojawia się, by go pogrążyć, oskarżony jest w śpiączce po brutalnym pobiciu w celi. Reacher samodzielnie odkrywa ślad intrygi, w którą jest zamieszany rosyjski bandyta znany jako Zec. Do tego ktoś usilnie próbuje odsunąć Reachera od sprawy...
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Jack Reacher: Jednym strzałem" - Polsat Film, godz. 21:00

Charlie St. Cloud odnosi spore sukcesy w sporcie. Bierze udział w regatach żeglarskich i wygrywa wraz ze swym młodszym bratem Samem. Obiecuje mu, że do czasu wyjazdu na uniwersytet, codziennie będzie ćwiczył z nim rzuty. Świeżo upieczony absolwent wybiera się na imprezę zorganizowaną z okazji ukończenia nauki. Tymczasem samotnie wychowująca Sama i Charliego matka, która jest pielęgniarką, musi iść do pracy na drugą zmianę. Starszy syn powinien zajmować się bratem, ale próbuje niepostrzeżenie wyrwać się z domu. Drogę zastępuje mu jednak Sam, który prosi Charliego, by ten odwiózł go do przyjaciela, Tommy'ego, z którym obejrzy mecz ulubionej drużyny bejsbolowej Red Sox. Na skrzyżowaniu ulic dochodzi do tragicznego w skutkach wypadku. Charlie próbuje ratować ciężko rannego Sama, który zdając sobie sprawę ze swego stanu, prosi brata, by go nigdy nie opuszczał. Chłopiec umiera w ramionach brata. Charlie porzuca marzenia i plany na przyszłość.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Charlie St. Cloud" - TVN7, godz. 21:10

Współczesne Los Angeles. On jest wziętym adwokatem, ona kolekcjonerką mężów-milionerów. Miles Massey i Marylin Rexroth to wytrawni gracze, choć początkowo nie doceniają nawzajem swoich talentów. Otoczony szacunkiem kolegów-prawników Miles wygrywa wszystkie sprawy rozwodowe, a zwycięstwo zapewnia jego klientom kontrakt przedślubny zwany "Intercyzą Masseya". A jednak nadmiar sukcesów sprawia, że życie przystojnego prawnika staje się puste. Prawdziwe wyzwanie znajduje dopiero w osobie pięknej Marylin.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Okrucieństwo nie do przyjęcia" - TVN, godz. 22:20

Zobacz galerię

TOP5 filmów Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 16.06.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×