Program telewizyjny na sobotę, 20.07.2019. Co obejrzeć 20 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na sobotę - dziś w tv mnóstwo filmów takich jak: "Facet z ogłoszenia", "Cienka czerwona linia" oraz muzyczna zabawa w TVP2 podczas XXIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Kultury Romów Ciechocinek 2019. Sprawdź nasz program telewizyjny na sobotę, 20 lipca 2019!

Multimedia

Program tv na sobotę, 20.07.2019 r.:

Przedszkolanka Sara Nolan jest rozwódką od ośmiu miesięcy i wciąż nie ma nowego partnera. Aby temu zaradzić, siostry Sary wpadają na pomysł umieszczenia w Internecie ogłoszenia matrymonialnego z adnotacją, że idealny kandydat musi kochać psy. Z takiej formy zawierania znajomości korzysta od lat owdowiały ojciec sióstr, który w ten sposób poznał wiele atrakcyjnych kobiet. Efekt ogłoszenia jest zaskakujący, a Sara nie wie, którego z kandydatów wybrać. Największe wrażenie robią na niej romantyczny Jake oraz czarujący i męski Bob.
"Facet z ogłoszenia" - TVN7, godz. 20:00

20 lipca w Ciechocinku odbędzie się XXIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest Don Vasyl Szmidt, jeden z najpopularniejszych artystów romskich w Polsce. Podczas festiwalu wystąpią soliści i solistki, zespoły, orkiestry, grupy taneczne i aktorzy teatralni. Na scenie pojawią się m.in. Don Vasyl & Cygańskie Gwiazdy, Oskar & Dzulian, zespół Letisja, Teatr Rada Białoruś, Bałkan Express, Jan Bending, Monika Bagarova, Mako Mamuko, Gipsy ANĆA i Dusi Bend. Koncert poprowadzą Anna Popek i Dziani.
XXIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów Ciechocinek 2019 - TVP2, godz. 20:00

Ciemnoskóra Jackie Brown jest sprytną, choć nie pierwszej młodości stewardesą, która dorabia do pensji, przewożąc z Meksyku do Kalifornii pieniądze handlarza bronią Ordella Robbie'ego. Pewnego dnia zostaje zatrzymana na lotnisku przez agentów federalnych, Raya Nicolette i Marca Dargusa, z torbą, w której ma 50 tys. dolarów i kokainę. Grozi jej więzienie oraz utrata zdeponowanej w Meksyku połowy miliona dolarów Ordella. Jackie podejmuje niebezpieczną grę, licząc, że zdoła zatrzymać gotówkę oraz wyprowadzić w pole zleceniodawcę i agentów.
"Jackie Brown" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Gary od kilku lat związany jest z Brooke. Nie stanowią dobrze dobranej pary. On jest bałaganiarzem, który lubi rozłożyć się na kanapie i obejrzeć mecz, a ona jest perfekcjonistką. Pozornie niewielka sprzeczka wymyka się im spod kontroli i prowadzi do tego, że oboje postanawiają się rozstać. Problem w tym, że żadne z nich nie ma zamiaru wyprowadzić się ze wspólnego mieszkania. Bohaterowie rozpoczynają wojnę psychologiczną, która ma skłonić drugą osobę do wyprowadzki.
"Sztuka zrywania" - TVN, godz. 20:00

Percy Jackson był dyslektykiem z ADHD, który nagminnie popadał w tarapaty. Pewnego dnia okazało się, że jest synem boga mórz - Posejdona, dlatego też stał się członkiem wyprawy mającej na celu uratowanie świata. Po powrocie Percy dowiaduje się, że ma przyrodniego brata, cyklopa o imieniu Tyson. Tymczasem słabnie magiczna granica obozu dla półbogów. Aby go ocalić, Percy z przyjaciółmi muszą odnaleźć Złote Runo. Trafiają do Waszyngtonu, a potem na Florydę. Wypływają na wody Morza Potworów, znanego pośród ludzi jako Trójkąt Bermudzki.
"Percy Jackson: Morze potworów" - Polsat, godz. 20:05

Lata 60. XX w. Świat zachwyca się intrygującymi portretami kobiet i dzieci o wielkich oczach. Reprodukcje masowo pojawiają się w czasopismach, na kartkach pocztowych, w supermarketach i na stacjach benzynowych. Olejne obrazy zamawiają przedsiębiorcy, politycy i gwiazdy show-biznesu. Przypisujący sobie autorstwo dzieł Walter Keane staje się celebrytą. Tymczasem za genialnymi pracami stoi żyjąca w cieniu męża Margaret, która postanawia wyjawić opinii publicznej prawdę i wyzwolić się spod wpływu despoty.
"Wielkie oczy" -TVP Kultura, godz. 20:20

Jesienią 1942 roku oddział strzelców armii amerykańskiej ląduje na okupowanej przez Japończyków wyspie Guadalcanal na Pacyfiku. Kompania wraz z niedobitkami oddziału marines wyrusza w głąb wyspy, w kierunku wzgórza 210, strategicznej placówki wroga. Początkowo opór wroga jest niewielki. Wkrótce rozpoczyna się krwawa walka o przetrwanie. Z pozoru łatwe zdobycie obiektu okazuje się akcją samobójczą. Wszystkich żołnierzy, od oficerów po szeregowców, zaczynają łączyć silne więzy emocjonalne, które niejednokrotnie mają zadecydować o ich losie.
"Cienka czerwona linia" - Polsat, godz. 22:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 20.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×