Program telewizyjny na sobotę, 20.10.2018. Co obejrzeć dziś, 20 października w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 20.10.2018? W programie TV na dziś m.in. "Nędznicy", "The Voice of Poland", "Madagaskar 3", "#WszystkoGra", "Prawdziwe męstwo" i "Ostatni Mohikanin". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 20 października 2018!

Multimedia

Program tv na sobotę, 20 października 2018 r.:

Po 19 latach ciężkich robót Jean Valjean zostaje warunkowo zwolniony. Pod wpływem biskupa postanawia zacząć nowe życie. Dzięki srebru otrzymanemu od duchownego pod zmienionym nazwiskiem zostaje właścicielem szwalni i merem we francuskim miasteczku. Trafia tam również inspektor Javert, który ściga Valjeana za złamanie zasad zwolnienia. Gdy umiera jedna z pracownic szwalni, Valjean obiecuje zająć się jej córką. Zmuszony do ucieczki przed Javertem ukrywa się wraz z dziewczynką w paryskim klasztorze. Tam zastaje ich powstanie republikanów.
"Nędznicy" - TVN7, godz. 19:00

Po stracie rodziców Sokole Oko zostaje przygarnięty przez Mohikanina Chingachgooka, który traktuje białego chłopca jak syna. Gdy wybucha wojna między Wielką Brytanią i Francją, młodzieniec stara się nie brać udziału w konflikcie. Któregoś dnia Sokole Oko, jego przybrany ojciec oraz brat, Uncas, ratują z indiańskiej zasadzki dwie córki dowódcy brytyjskiego fortu. Obiecują eskortować je na tereny kontrolowane przez Brytyjczyków. Sokole Oko zakochuje się w jednej z nich, Corze. Dziewczyna powoli przekonuje się, że jej wybawcy nie są dzikusami.
"Ostatni Mihikanin" - Stopklatka TV, godz. 20:00

To jest sam środek "Bitew" i sam środek walki o wielkie muzyczne marzenia. W ubiegłą sobotę kilka osób przeszło dalej zwyciężając, a kilka pożegnało się z programem. Była też grupa takich, która mimo, że przegrała swoje pojedynki, to znalazła się na gorących krzesłach Trenerów. Czy uda im się przetrwać do "Nokautu"? A może Patrycja Markowska, Michał Szpak, Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski znów zdecydują się na kradzieże i drastycznie zmienią składy drużyn? Przed nami kolejne emocjonujące "Bitwy"! Czytaj więcej
"The Voice of Poland" - TVP2, godz. 20:05

Lew Alex, zebra Marty, hipopotamica Gloria i żyrafa Melman próbują wrócić do nowojorskiego zoo. Po opuszczeniu Afryki trafiają do Europy. W Monte Carlo zostają wpisani na listę ściganych przez francuską oficer kontroli, kolekcjonerkę trofeów Chantel DuBois. Grupa, do której dołączają król Julian i pingwiny, postanawia działać w przebraniu. Przyłączają się do wędrownego cyrku i realizują plan. W cyrku zaprzyjaźniają się z tygrysem Witalijem i lwem morskim Stefanem. Alex zakochuje się w gepardzicy Gii, a Julian - w niedźwiedzicy Soni.
"Madagaskar 3 - Polsat, godz. 20:05

Virgil Oldman jest dyrektorem domu aukcyjnego. Żyje samotnie, a od towarzystwa ludzi woli obcowanie ze sztuką i luksusem. Mężczyzna potajemnie gromadzi własną kolekcję dzieł sztuki. Wszystko zmienia się za sprawą jednego telefonu. Dziedziczka wielkiej fortuny, Claire Ibbetson, powierza Virgilowi wycenę i sprzedaż rodzinnego zbioru antyków, ale unika spotkania twarzą w twarz. Z jednej strony Virgil ma ochotę zrezygnować ze zlecenia, z drugiej jest zafascynowany tajemniczą kobietą i pragnie ją zobaczyć.
"Koneser" - TVP Kultura, godz. 20:20

Czternastoletnia Mattie Ross chce doprowadzić do wymierzenia sprawiedliwości mordercy swojego ojca, Tomowi Chaneyowi. Mężczyzna uciekł na terytorium Indian. Mattie udaje się namówić do pomocy słynnego, lecz nadużywającego alkoholu jednookiego szeryfa - "Koguta" Cogburna. Wkrótce dołącza do nich Teksańczyk LaBouef. Okazuje się, że ma on własne plany względem Chaneya.
"Prawdziwe męstwo" - TVP1, godz. 21:30

Zosia, jej mama, Roma oraz jej babcia mieszkają w starym rodzinnym domu. Pewnego dnia okazuje się, że staje się on obiektem zainteresowania oszusta, Lisa. Kobiety robią wszystko, by ocalić swoją własność. Przy okazji odkrywają smak prawdziwej miłości, rodzinnego ciepła i wsparcia. Perypetie bohaterek ukazane są na tle współczesnej Warszawy - dynamicznie rozwijającego się, a jednocześnie pełnego śladów dramatycznej historii miasta. W filmie wykorzystano popularne i lubiane polskie piosenki w nowych, zaskakujących aranżacjach. Posłuchamy m.in. "Warszawy" zespołu T.Love, "Szarych miraży" grupy Maanam, "Ale wkoło jest wesoło" Perfectu czy utworu "Nie dokazuj" Marka Grechuty.
"#WszystkoGra" - TVN, godz. 21:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 20.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×