Program telewizyjny na sobotę 21.09.2019. Co obejrzeć 21 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 21.09.2019? W programie TV na ten dzień, m.in. Roztańczony PGE Narodowy zamiast "The Voice of Poland", "Prawnik z Lincolna" i Mam talent". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 21 września 2019!

Multimedia

Program tv na sobotę, 21.09.2019 r.:

Jedenasta edycja konkursu talentów, w którym uczestnicy walczą o sympatię widzów i uznanie jury. Jurorzy i prowadzący będą mogli raz użyć w programie "złotego przycisku" będącego wyborem do półfinału. Na kolejnym castingu pojawili się m.in. Karolina Lenarcik i Karol Mental w duecie tańczą od roku. Znają się z zespołu tanecznego JazzOne oraz z Mistrzostw Polski tańca współczesnego.
"Mam talent" - TVN, godz. 20:00

Karolina Lenarcik i Karol Mental swoim tańcem zachwycą jurorów?Zobacz więcej

Dziś nie zobaczymy kolejnych odcinków "The Voice of Poland". Dziś obejrzymy Roztańczony PGE Narodowy 2019 - kolejną edycję największej dyskoteki w Polsce, która odbędzie się na PGE Narodowym. Na scenie, w rytmie najgorętszych polskich tanecznych hitów, wystąpią m.in.: trenerzy „The Voice Kids” Cleo i Dawid Kwiatkowski oraz Golec uOrkiestra, Michał Wiśniewski, Sławomir, Gromee, Łobuzy, Akcent, Boys, Weekend, Top Girls, Miły Pan, Extazy, Mig, Daj to Głośniej, Exaited, Brave, After Party, Luka Rosi, Dejw, Long & Junior, Defis, Camasutra i News.
"Roztańczony PGE Narodowy 2019" - TVP2, godz. 20:05

Dlaczego nie ma w sobotę 21.09.2019 kolejnego odcinka show?Zobacz więcej

Po wielkim trzęsieniu ziemi mamut Maniek, leniwiec Sid i tygrys szablozębny Diego lądują na krze, która unosi ich na ocean. Tam łapie ich banda piratów pod dowództwem gigantopiteka, kapitana Flaka. W sidła rozbójników wpadła też Shira, tygrysica szablozębna. Dogaduje się ona z Mańkiem, Sidem i Diegiem. Razem próbują przejąć statek, aby wrócić do stada. Sid odnajduje babcię, a tygrys Diego zakochuje się w Shirze.
"Epoka lodowcowa IV: Wędrówka kontynentów" - Polsat, godz. 20:10

Nowy Jork, koniec XIX wieku. Pochodzący z Irlandii Peter Lake jest drobnym złodziejaszkiem. Pewnego dnia włamuje się do domu, w którym poznaje przepiękną Beverly Penn. Na przekór zdrowemu rozsądkowi zakochują się w sobie do szaleństwa. Niestety, ich szczęście nie trwa długo. Okazuje się, że młoda kobieta jest śmiertelnie chora.
"Zimowa opowieść" - TVN7, godz. 21:00

Minęły dwa lata od niezapomnianego wieczoru kawalerskiego Douga. Mężczyzna z przyjaciółmi udaje się do Tajlandii, gdzie ma się odbyć wesele Stu. Po doświadczeniach z Las Vegas przyszły pan młody nie chce urządzać wieczoru kawalerskiego. Mimo to kolegom udaje się przekonać go do zorganizowania skromnej imprezy na plaży. Następnego dnia Stu, Phil i Alan budzą się w nieznanym pokoju hotelowym.
"Kac Vegas w Bangkoku" - TVN, godz. 21:45

"Kac Vegas w Bangkoku". Powtórka z rozrywki Zobacz więcej

W 3. odcinku 12. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" uczestnicy pożegnają lato śpiewając kojarzące się właśnie z tą porą roku piosenki. Usłyszymy m.in. "Holiday" Madonny, "Lato" Formacji Nieżywych Schabuff i "Piechotą do lata" Bajmu.
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - Polsat, godz. 22:00

Ewelina Ruckgaber jako Krzysztof Klenczon w melancholijnej podróży do przeszłości!Zobacz więcej

Mick Haller jest sprytnym, pewnym siebie adwokatem z Los Angeles. To mistrz manipulacji, który marzy o dużych pieniądzach i ekskluzywnej kancelarii. Jego biuro mieści się na tylnym siedzeniu lincolna. Pewnego dnia los zsyła mu zlecenie, które wygląda na punkt zwrotny w karierze. Bogaty playboy z Beverly Hills zostaje oskarżony o gwałt i usiłowanie morderstwa. Sprawa wygląda na prostą i bardzo dochodową. Im Mick poznaje więcej faktów z życia klienta, tym bardziej miejsce entuzjazmu zajmują zdziwienie, niepewność, obawa i strach.
"Prawnik z Lincolna" - TVP1, godz. 22:15

"Prawnik z Lincolna", czyli adwokat na czterech kółkach [RECENZJA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 21.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×