Program telewizyjny na sobotę, 22.01.2022. Co obejrzeć 22 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami sobota, 22 stycznia 2022 roku. Dziś w TV mnóstwo fantastycznych produkcji! Każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć! Oto program telewizyjny na sobotę, 22.01.2022.

Multimedia

Program tv na sobotę, 22 stycznia 2022 r.:

Neo zapada w śpiączkę i znajduje się na ziemi niczyjej, pomiędzy miastem maszyn a Matriksem. Trinity nieustannie czuwa przy ukochanym. Morfeusz obawia się, że Wybraniec, któremu poświęcił siły, jest tylko kolejnym systemem kontroli stworzonym przez twórców Matriksa. Gdy Neo opada z sił, agent Smith staje się coraz potężniejszy. Zaczyna zagrażać wszystkim systemom. Wyrocznia udziela Wybrańcowi ostatnich wskazówek. Trinity i Neo podejmują się ryzykownej wyprawy - wychodzą na powierzchnię i ruszają do miasta maszyn.
"Matrix Rewolucje" - TVN 7, godz. 20:00

Trójka przyjaciół - mamut Manfred, leniwiec Sid i tygrys szablozębny Diego, wiedzie szczęśliwy żywot w lodowej dolinie. Epoka lodowcowa ma się jednak ku końcowi. Co prawda dolinę otaczają góry lodowe, ale wzrasta temperatura, co grozi powodzią. Jedynym ratunkiem dla wszystkich mieszkańców jest wielka łódź, na poszukiwanie której wyruszają trzej przyjaciele. Podczas wyprawy marzący o żonie i dzieciach Manfred poznaje samicę Elę, która dołącza do poszukiwaczy. Tymczasem odhibernowane prehistoryczne potwory czyhają w wodzie na coś do zjedzenia.
"Epoka lodowcowa 2 - Odwilż" - Polsat, godz. 20:00

Film opowiada historię chłopca, którego życie niespodziewanie zmienia się pod wpływem magicznego zaklęcia. Na skutek rzuconego czaru chłopak zamienia się w niedźwiedzia - najbardziej znienawidzone przez siebie zwierzę. Aby na nowo stać się człowiekiem Kenai musi wyruszyć w podróż, a której towarzyszyć mu będzie niedźwiadek Koda. Zapierająca dech w piersiach bajka o poszukiwaniu drogi do człowieczeństwa, pełna humoru i emocji.
"Mój brat niedźwiedź" - TV Puls 2, godz. 20:00

Ambitna Alison chce zrobić karierę jako dziennikarka telewizyjna. Ben mieszka z czterema kolegami i nie ma konkretnych planów na przyszłość. Alison i Ben spotykają się podczas imprezy w klubie. Będąc pod wpływem alkoholu i dobrej zabawy, spędzają ze sobą noc. Ranem rozstają się i zapominają o sobie. Po kilku tygodniach Alison dzwoni do Bena i informuje go, że zaszła w ciążę. Niepoprawny luzak i singiel wpada w panikę. Nie wie, czy uciekać, czy wykazać się odpowiedzialnością i postarać się zostać dobrym ojcem.
"Wpadka" - TVN, godz. 20:05

Kiedy krwiożercze rekiny zbliżają się do wschodnich wybrzeży Ameryki i straszą mieszkańców, Fin po raz kolejny ryzykuje swoje życie. Tym razem jednak stawka jest naprawdę wysoka, ponieważ chodzi o jego córkę. Niespodziewanie Fin odkrywa, że rekiny są żądne krwi bardziej niż kiedykolwiek...
"Rekinado III: o rybia płetwa" - TV Puls 2, godz. 21:45

Historia miliardera i wynalazcy Tony'ego Starka, szefa Stark Industries, dostawcy broni dla rządu Stanów Zjednoczonych. Beztroski styl życia mężczyzny zmienia się, gdy jego konwój zostaje zaatakowany, a on sam porwany przez rebeliantów. Tony wykorzystuje intelekt, by skonstruować zbroję, która pomoże mu w ucieczce. Po powrocie do domu Stark obiecuje, że jego firma będzie się rozwijać w innym kierunku, a on poświęca się pracy nad wynalazkiem, który daje mu nadludzką siłę.
"Iron Man" - Polsat, godz. 22:00

Eddie, niespełniony pisarz, za sprawą nowego narkotyku zamienia się w przebojowego człowieka czynu i osiąga wymarzony sukces. Ceną, jaką przychodzi mu zapłacić za spełnienie marzeń, są bóle głowy, omdlenia, utraty świadomości i niekontrolowane wybuchy przemocy.
"Jestem Bogiem" - TV Puls, godz. 22:15

Christine "Lady Bird" McPherson (Saoirse Ronan) buntuje się przeciwko swojej matce (Laurie Metcalf), choć w rzeczywistości jest taka sama jak ona - kochająca, pewna siebie i zdecydowana. Matka jest pielęgniarką, pracującą bez wytchnienia, by utrzymać rodzinę po tym, jak ojciec Christine (Tracy Letts) stracił pracę. "Lady Bird" to wzruszające spojrzenie na relacje, które nas kształtują, przekonania, które nas definiują i niezrównane piękno miejsca, zwanego domem.
"Lady Bird" - TVN, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 22.01.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×