Program telewizyjny na sobotę, 22.05.2021. Co obejrzeć 22 maja w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami sobota, 22 maja 2021 roku! Dzisiaj czeka na was przede wszystkim muzyczna i popkulturowa uczta pod postacią finału Eurowizji! Będzie się działo! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na sobotę, 22.05.2021.

Multimedia

Program tv na sobotę, 22 maja 2021 r.:

Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.
"Avengers: Wojna bez granic" - Polsat, godz. 20:00

Zamożny Jean Paul Getty jest uważany za tyrana i dusigrosza. Grupa przestępców pragnie skorzystać z jego bogactwa. Nieznani sprawcy porywają ukochanego wnuka Getty'ego i żądają wielomilionowego okupu za jego uwolnienie. Getty odmawia wypłacenia pieniędzy. Zrozpaczona matka porwanego, Gail, gotowa jest posunąć się do najbardziej desperackich czynów, aby wymusić na teściu zmianę decyzji. Czas mija, a zniecierpliwieni porywacze wykazują się coraz większą brutalnością. Wtedy pewien mężczyzna proponuje Gail pomoc.
"Wszystkie pieniądze świata" - TVP 2, godz. 20:00

Rocky Balboa jest najlepszym na świecie bokserem wagi ciężkiej, ale pojawia się nowy rywal - Drago, mający ponad 190 cm wzrostu i ważący 120 kg zawodnik, który ma wsparcie Związku Radzieckiego. Transmitowana na cały świat walka ma odbyć się Moskwie, więc Rocky trenuje na Syberii. Do tego wyzwania nic jest jednak w stanie go przygotować. Niezłomny pięściarz będzie musiał walczyć do samego końca, nie tylko broniąc siebie, ale również honoru USA.
"Rocky IV" - TV Puls, godz. 20:00

Lata 30. ubiegłego stulecia. Wrażliwy Bobby przyjeżdża do Hollywood, aby rozpocząć pracę u wujka, sławnego agenta gwiazd. Chłopak poznaje piękną sekretarkę Vonnie, w której zakochuje się od pierwszego spojrzenia. Nie wie, że dziewczyna skrywa pewną tajemnicę. Tłem wydarzeń są modne kluby, eleganckie przyjęcia oraz malownicze plenery Los Angeles.
"Śmietanka towarzyska" - TVP Kultura, godz. 20:00

Konkurs Piosenki Eurowizji to jedno z najpopularniejszych widowisk telewizyjnych na świecie. Co roku ogląda go ok. 200 mln widzów. Eurowizja to także najstarszy cykliczny, muzyczny program w historii telewizji. Od 1956 roku telewizyjni nadawcy publiczni zrzeszeni w EBU wystawiają swoich reprezentantów w koncercie z udziałem publiczności, który transmitowany jest na całym świecie. Wielki finał Konkursu Piosenki Eurowizji Rotterdam 2021.
65. Konkurs Piosenki Eurowizji - Rotterdam 2021 - TVP 1, godz. 21:00

Żony żołnierzy wysłanych do Afganistanu zakładają chór, który z czasem staje się medialną sensacją. Peter Cattaneo, reżyser mający w dorobku film "Goło i wesoło", przedstawia komedię obyczajową opartą na prawdziwej historii. W obsadzie znalazła się Kristin Scott Thomas, diwa brytyjskiego i światowego kina.
"Pojedynek na głosy" - CANAL+, godz. 21:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 22.05.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Aksel (gość)

    Nie ma co dramatyzować. Jest Pani trochę przewrażliwiona, a kabarety i stare komedie są teraz rzadziej oglądane. Młodzież i tak nie ogląda tyle telewizji co kiedyś, więc kolejna rzecz do wykluczenia z Pani wypowiedzi. A także filmy moim zdaniem nie wywołują stresu czy lęku tylko właśnie pozwalają nam się odizolować od szarej rzeczywistości i powodują odwrotny efekt od tego co Pani napisała.

    23.05.2021 16:37
  • Ada12345 (gość)

    Może Tv zmieniłaby program. W soboty oglądamy same drastycznie sytuacje i filmy. Brak jest kultury zachowań a obecny program wywołuje stres i lęk oraz obawę o wychowanie młodzieży. Oglądamy stale przemoc, choroby i tragedie. Pandemia już spowodowała stres u wielu osób. Czy nie można poprawić nastroju komediami, powtórkami starych mądrych kabaretów itp. ?

    22.05.2021 22:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×