Program telewizyjny na sobotę, 22.06.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 22.06.2019? W programie TV na sobotę m.in. "Dwa tygodnie na miłość", "Ted 2", "Agentka specjalnej troski", "Jak ukraść księżyc", "Jeździec znikąd" i "Kapitan Majtas". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 22 czerwca 2019!

Multimedia

Program tv na sobotę, 22.06.2019 r.:

George Wade jest czarujący i niewiarygodnie bogaty. Lucy to prawniczka o zacięciu społecznika. Los styka tych dwoje przypadkowo, ale George szybko docenia inteligencję panny Kelson i zatrudnia ją jako doradcę. Błyskotliwe akcje na arenie finansowej oraz dyspozycyjność prawniczki wkrótce czynią ją niezbędnym elementem życia George'a. Konieczność stawiania się na każde zawołanie szefa szybko staje się dla Lucy nieznośna. Kobieta postanawia rzucić posadę. Uświadamia sobie, że George wcale nie jest jej obojętny.
"Dwa tygodnie na miłość" - TVN, godz. 20:00

Genialny kryminalista Gru planuje największe złodziejskie przedsięwzięcie wszech czasów - kradzież księżyca. By misja przyniosła mu sławę, musi zbudować rakietę i zdobyć promień zmniejszający. Na jego drodze do celu staje Vector - amator słodyczy. W walce z wrogiem Gru wykorzystuje jego słabość. Zjednuje sobie trzy siostry sprzedające ciastka. Sieroty Margo, Edith i Agnes dostrzegają, że przestępca mógłby być ich opiekunem. Wywierają na niego pozytywny wpływ, czym skłaniają go do stoczenia wewnętrznej walki i dokonania ważnego wyboru.
"Jak ukraść księżyc" - TVN7, godz. 20:00

Rozgoryczona kolejnymi nieudanymi związkami Ally zaczyna zastanawiać się, czy przegapiła szansę na wielką miłość. Aby to sprawdzić, postanawia odwiedzić wszystkich byłych chłopaków i dowiedzieć się, czy któryś z nich dojrzał w takim stopniu, by na nowo się nim zainteresować. W poszukiwaniach pomaga jej sąsiad, Colin.
"Ilu miałaś facetów?" - Paramount Channel, godz. 20:00

Eugène Froissard, dowódca elitarnej jednostki specjalnej RAID, od czasu zawodu miłosnego jest mizoginem. Pech towarzyszy mu nie tylko w życiu prywatnym, ale również w pracy. Pewnego dnia otrzymuje on zadanie przygotowania do egzaminów niezdarnej policjantki, która marzy o zostaniu pierwszą kobietą w siłach specjalnych. Eugène nie może się jej pozbyć, bo dziewczyna jest córką ministra spraw wewnętrznych.
"Agentka specjalnej troski" - TVP2, godz. 20:05

Przyjaciele George i Harold chodzą do jednej szkoły, uwielbiają rysować komisy. Gdy po kolejnym niestosownym zachowaniu wzbudzają niezadowolenie dyrektora szkoły, postanawiają zahipnotyzować go i wmówić mu, że jest niezbyt rozgarniętym Kapitanem Majtasem. Dyrektor w nowym wydaniu musi stawić czoła nietuzinkowemu wrogowi. Profesor Pofajdanek udaje nowego nauczyciela chemii, a w rzeczywistości jest złoczyńcą, który dąży do przejęcia władzy nad światem. Kapitan Majtas staje przed zadaniem uratowania ludzkości.
"Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film" - Polsat, godz. 20:10

Stany Zjednoczone XIX wieku. Trwa proces zasiedlania Dzikiego Zachodu i budowania linii kolejowej, która ma połączyć obydwa wybrzeża kraju. John Reid jest młodym, pełnym ideałów prawnikiem. Zbieg wydarzeń sprawia, że staje się członkiem grupy strażników prawa, która wyrusza w pościg za przestępcą Butchem Cavendishem. W jednym z kanionów mężczyźni wpadają w zasadzkę. Johnowi jako jedynemu udaje się przeżyć. Ratuje go pochodzący z plemienia Komanczów Tonto.
"Jeździec znikąd" - Polsat, godz. 21:55

Bohaterowie serialu Deadwood spotykają się po dziesięciu latach, aby świętować państwowość Dakoty Południowej. Dawni przeciwnicy wracają do rywalizacji, stare sojusze zostają wystawione na próbę, a zabliźnione rany zostają ponownie otwarte. Każda z postaci musi też zmierzyć się z wyzwaniami nowoczesności. Filmowa kontynuacja popularnego serialu HBO Deadwood, który zdobył aż osiem nagród Emmy. Reżyserem obrazu jest Daniel Minahan (serial "Gra o tron").
"Deadwood" - HBO, godz. 21:55

W centrum jednego z wielkich miast wśród biurowców stoi domek otoczony ogródkiem. Jego mieszkańcy, Maniek i Gienia Koselowie, nie marzą o przeprowadzce do nowoczesnych apartamentowców. Mańkowi sen z powiek spędza los dwójki dorosłych dzieci - Zosi i Janka. Żadne z nich nie wstąpiło jeszcze w związek małżeński. Słynący z licznych romansów Janek jest wziętym ginekologiem, a inteligentna, ale raczej zasadnicza Zosia pracuje jako specjalistka od public relations. Kosela stawia więc sobie za punkt honoru doprowadzenie dzieci do ołtarza.
"Zróbmy sobie wnuka" - TVN7, godz. 22:00

Boston. John jest po rozwodzie, a miś Ted postanowił się ustatkować. Jego żoną jest urocza kasjerka Tami-Lynn. Para planuje dziecko. Na drodze do ich szczęścia stają władze stanowe, które nie uznają Teda za pełnoprawnego obywatela. Ten postanawia pozwać stan Massachusetts. Pomagają mu w tym John oraz urocza i niestroniąca od używek prawniczka Samantha L. Jackson. Ich starania kończą się porażką. Nie pozostaje im nic innego, jak tylko podróż do Nowego Jorku i zatrudnienie legendarnego adwokata specjalizującego się w prawach cywilnych, Meighana.
"Ted 2" - TVN, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 22.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×