Program telewizyjny na sobotę, 23.01.2021. Co obejrzeć w sobotę, 23 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Czas sprawdzić, co w tv dziś wieczorem. Oto program tv na na sobotę, 23.01.2021 r. Oprócz kolejnego odcinka "The Voice Senior" w telewizji będzie można obejrzeć także kilka niezłych filmów. Program telewizyjny na sobotę, 23 stycznia znajdziesz w tekście poniżej.

Multimedia

Program tv na sobotę, 23 stycznia 2021 r.:

Już w sobotę na scenie "The Voice Senior" pojawi się miłośniczka numerologii. Uczestniczka oceni charaktery trenerów na podstawie ich daty urodzenia. Widzowie poznają także pana Jerzego, niezwykle pogodnego 71-latka z niewielkiej miejscowości Błaszki niedaleko Sieradza. Kto tym razem zachwyci Trenerów i przejdzie do kolejnego etapu?
"The Voice Senior 2"odcinek 7. - TVP2, godz. 20:00

Zuchwały Peter Quill (Chris Pratt) kradnie tajemniczą kulę, będącą obiektem pożądania złego i potężnego Ronana, którego ambicje zagrażają całemu wszechświatowi. Chcąc uniknąć gniewu Ronana i ocalić galaktykę, Quill musi zawrzeć sojusz z uzbrojonym szopem Rocketem, Grootem - drzewokształtnym humanoidem oraz dwójką niebezpiecznych najemników Gamorą i Draxem Niszczycielem.
"Strażnicy galaktyki" - Polsat, godz. 20:00

Terminator T-800, wojownik z przyszłości, robot w ludzkiej postaci, ma za zadanie uchronić od śmierci Sarę Connor i jej 10-letniego syna, Johna. Zgodnie z wiedzą wojowniczego cyborga pewnego dnia chłopak poprowadzi ludzi do walki przeciw maszynom i okaże się wybawcą Ziemi. Musi więc przeżyć, by wszystko odbyło się zgodnie z przeznaczeniem. T-800 i Sarah mają przeciwko sobie niezniszczalnego przeciwnika - wysłanego również z przyszłości, okrutnego i precyzyjnego w działaniu cyborga T-1000.
"Terminator II: dzień sądu" - TVN7, godz. 20:00

21-letni Tim Lake dowiaduje się od ojca, że mężczyźni w ich rodzinie mają umiejętność cofania się w czasie, dzięki której mogą wpływać na to, co dzieje się w ich życiu. Niebawem Tim dochodzi do wniosku, że najbardziej zależy mu na znalezieniu miłości. Wkrótce zakochuje się z wzajemnością w Mary, ale z powodu zbiegu okoliczności musi cofnąć się w czasie. Pojawia się w świecie, w którym nie spotkał ukochanej. Niebawem przekonuje się, że dar nie chroni go przed cierpieniem, a podróże w czasie niosą ze sobą zagrożenia.
"Czas na miłość" - TVN, godz. 20:05

Film oparty na faktach. Katherine Graham, wdowa po szanowanym wydawcy "The Washington Post", od niedawna zastępuje zmarłego męża. Jako pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta pełniąca tak ważną funkcję w mediach, musi odnaleźć się w środowisku zdominowanym przez mężczyzn.
"Czwarta władza" - TVP1, godz. 21:30

Nelson jest pracownikiem firmy reklamowej. Sensem jego życia są kolejne sukcesy w pracy. Podczas egzaminu na prawo jazdy poznaje uroczą Sarę. Przez oszustwo Nelsona dziewczyna nie zdaje egzaminu. Będzie mogła ponownie ubiegać się o dokument dopiero za 30 dni, a ona nie może tak długo czekać. Sara żąda, aby Nelson w ramach zadośćuczynienia przez miesiąc był jej kierowcą. Wspólna przejażdżka sprawia, że świat Nelsona się zmienia. Praca i kariera przestają zajmować pierwsze miejsce w jego życiu.
"Słodki listopad" - TVN, godz. 22:45

Pracująca samotna matka, Maggie, wraz z synem Oliverem wprowadza się do domu na Brooklynie. Zostawia chłopaka pod opieką mrukliwego mizantropa z sąsiedztwa, Vincenta. Ten zabiera podopiecznego do miejsc, w których jest częstym gościem - na wyścigi konne, do klubu ze striptizem i do baru. Często towarzyszy im ciężarna striptizerka, Daka. Z czasem pomiędzy zgryźliwym, cierpiącym na brak gotówki Vincentem i chłopcem rodzi się więź.
"Mów mi Vincent" -TVP2, godz. 23:15

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 23.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×