Program telewizyjny na sobotę, 24 listopada 2018 r. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na sobotę, 24 listopada. Dziś w tv mnóstwo emocji! Przed nami półfinał 9. edycji "The Voice of Poland" oraz uwielbiana komedia romantyczna "To właśnie miłość". Z tej okazji zbliżających się świąt w tv będziemy mogli zobaczyć również "Listy do M. 3". Kiedy i gdzie premiera trzeciej części polskiego świątecznego hitu? Sprawdź nasz program telewizyjny na sobotę, 24.11.2018!

Multimedia

Program tv na sobotę, 24 listopada 2018 r.:

To był dobry i emocjonujący sezon. Pierwsze „Przesłuchania w Ciemno” odbyły się 1 września, a dziś pod koniec listopada wkraczamy w kolejną, przedostatnią fazę rozgrywki – „Półfinał”. Tu wszystko może się wydarzyć, biorąc pod uwagę, że o losach uczestników decydują telewidzowie na spółkę z Trenerami. Kto z wybranej ósemki przejdzie dalej, a kto odpadnie tuż przed „Finałem”?
"The Voice of Poland 9" PÓŁFINAŁ - TVP2, godz. 20:05

Nastoletni Wiking imieniem Czkawka mieszka na wyspie, gdzie polowanie na smoki należy do codzienności i jest oznaką męstwa oraz kunsztu wojennego. Podczas treningów przygotowujących go do życia dorosłego wojownika spotyka rannego smoka. Początkowo chłopak jest przerażony, lecz wkrótce zaprzyjaźnia się z bestią. Smok okazuje się nie tylko niegroźny, lecz i bardzo płochliwy. Życie Czkawki, jego współplemieńców, a także smoka ulega radykalnej zmianie.
"Jak wytresować smoka" - Polsat, godz. 20:05

Dziesięć historii miłosnych rozgrywających się w Londynie w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Bohaterów łączą związki rodzinne i towarzyskie, a każdy wątek ukazuje inny odcień miłości. Karen i Harry są małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. Pewnego dnia żona dowiaduje się, że w życiu męża jest inna kobieta. Odkrywszy zdradę małżeńską, autor kryminałów wyjeżdża do Francji, gdzie spotyka wielką miłość. Wdowiec usiłuje nawiązać kontakt z pasierbem. A premier Wielkiej Brytanii zakochuje się w sekretarce pierwszego dnia urzędowania.
"To właśnie miłość" - TVN7, godz. 21:15

Zdradzony przez towarzyszy i pozostawiony na spalonej słońcem obcej planecie Richard Riddick samotnie walczy o przetrwanie. Musi się zmierzyć z olbrzymimi drapieżnikami, przetrwać zabójczy klimat i potężne burze. Na domiar złego podążają za nim łowcy nagród. Staną się pionkami w rozgrywce, której konsekwencje będą poważniejsze, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.
"Riddick" - TVP1, godz. 21:30

W jeden, wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec. Uwielbiany przez widzów Mel (Tomasz Karolak) stanie przed nie lada wyzwaniem - będzie próbował odnaleźć swojego rezolutnego syna, który ruszył w ślad za swoim zaginionym przed laty dziadkiem. Piękna prezenterka Karolina (Magdalena Różczka), która na co dzień uwodzi w radiu swoim głosem, trafi na dość zaskakującą miłość swojego życia, a Wojciech (Wojciech Malajkat) postara się poukładać swoje życie po śmierci ukochanej żony. Zaś Szczepan (Piotr Adamczyk) i Karina (Agnieszka Dygant) będą musieli pogodzić się z nowymi wydarzeniami w ich związku. Na ekranie wiele nowych postaci i same gwiazdy! Zobaczymy również: Izabelę Kunę, Katarzynę Zawadzką, Stanisławę Celińską, Andrzeja Grabowskiego i wielu innych.
"Listy do M. 3" - Canal+, godz. 21:55

Historie o miłości, które musisz zobaczyć! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Margaret Tate pracuje w jednym z największych amerykańskich wydawnictw. Jako bardzo wymagająca szefowa nie cieszy się sympatią pracowników. Zaabsorbowana obowiązkami zapomina o przedłużeniu wizy i w związku z tym grozi jej deportacja do rodzinnej Kanady. By temu zapobiec, Margaret wpada na pomysł fikcyjnego małżeństwa ze swoim amerykańskim asystentem, Andrew. Ten, w obawie utraty pracy, przystaje na propozycję przełożonej. Wspólny weekendowy wyjazd sprawi, że między Andrew a Margaret zaczyna rodzić się prawdziwe uczucie.
"Narzeczony mimo woli" - TVN, godz. 21:55

Billy, Paddy, Archie i Sam znają się od dziecka. Dziś mają po sześćdziesiąt kilka lat i każdy z nich prowadzi inne życie. Sam mieszka na Florydzie i nie potrafi odnaleźć się na emeryturze. Archie żyje w New Jersey z nadopiekuńczym synem. Paddy w mieszkaniu na Brooklynie opłakuje śmierć żony. Okazja do ponownego spotkania nadarza się, gdy Billy, bogaty prawnik z Malibu, postanawia się ożenić z kilkadziesiąt lat młodszą dziewczyną. Panowie udają się na kawalerski weekend do Las Vegas, by zabawić się i wyjaśnić sprawy, które ich poróżniły.
"Last Vegas" - Polsat, godz. 22:15

Zobacz galerię
Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 24.11.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×