Program telewizyjny na sobotę, 24.08.2019. Co obejrzeć 24 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 24.08.2019? W programie TV na sobotę m.in. Festiwal "Magiczne zakończenie wakacji z telewizją Polsat i RMF FM", "Daję nam rok", "Zaginiona dziewczyna", "W doborowym towarzystwie" i "Wpadka". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 24 sierpnia 2019!

Multimedia

Program tv na sobotę, 24.08.2019 r.:

Ambitna Alison chce zrobić karierę jako dziennikarka telewizyjna. Ben mieszka z czterema kolegami i nie ma konkretnych planów na przyszłość. Alison i Ben spotykają się podczas imprezy w klubie. Będąc pod wpływem alkoholu i dobrej zabawy, spędzają ze sobą noc. Ranem rozstają się i zapominają o sobie. Po kilku tygodniach Alison dzwoni do Bena i informuje go, że zaszła w ciążę. Niepoprawny luzak i singiel wpada w panikę. Nie wie, czy uciekać, czy wykazać się odpowiedzialnością i postarać się zostać dobrym ojcem.
"Wpadka" - TVN, godz. 20:00

51-letni Dan Foreman jest szefem działu reklamy jednego z największych magazynów sportowych. Po reorganizacji firmy Dan traci stanowisko kierownicze, a jego bezpośrednim przełożonym zostaje o wiele młodszy Carter Duryea, cudowne dziecko biznesu, błyskawicznie wspinające się po szczeblach kariery. Dzieli ich nie tylko wiek, ale także wizja promowania magazynu. Jest jednak coś, co ich łączy. Obaj mają kłopoty rodzinne.
"W doborowym towarzystwie" - TVN7, godz. 20:00

Pierwszego dnia festiwalu, który podsumowuje lato 2019 roku, ma miejsce Świętokrzyska Gala Kabaretowa. Na scenie kieleckiego amfiteatru Kadzielnia pojawią się gwiazdy kabaretu, które zaprezentują przygotowane na tę okazję premierowe skecze oraz hity wakacji 2019. Gospodarzem wieczoru będzie Kabaret Skeczów Męczących, a współprowadzącą - Laura Breszka.
Festiwal "Magiczne zakończenie wakacji z telewizją Polsat i RMF FM" - Polsat, godz. 20:05

Ziemia w niedalekiej przyszłości. Planeta jest sukcesywnie niszczona przez klęski suszy, a ludziom grozi wyginięcie. Naukowcy nieoczekiwanie odkrywają możliwość podróżowania poza granice Układu Słonecznego. Grupa astronautów wyrusza w najważniejszą w dziejach ludzkości podróż - muszą znaleźć miejsce, gdzie gatunek ludzki będzie mógł przetrwać. Na czele załogi staje Cooper, były pilot NASA, który obecnie zajmuje się uprawą roli.
*"Interstellar" - HBO, godz. 20:10**

Introwertyczna Beca rozpoczyna pierwszy rok studiów. Nie ma ochoty na integrowanie się z innymi studentami, ale postanawia przyłączyć się do grupy wokalnej Bellas. Dziewczyny śpiewają a cappella. Beca wnosi do zespołu sporą dawkę energii, dzięki czemu Bellas podejmują rywalizację z męskim chórem.
"Pitch Perfect" - TVN7, godz. 22:20

Były nowojorski pisarz Nick Dunne i jego żona Amy postanowili, że nie dopuszczą, by ich związek popadł w rutynę. Recesja, utrata pracy, przeprowadzka na prowincję oraz śmierć matki Nicka niszczą namiętność związku. W piątą rocznicę ślubu Amy znika, pozostawiwszy w domu ślady krwi. Sprawa trafia do detektyw Rhondy Boney oraz mediów. Nick staje się głównym podejrzanym. Wynajmuje prawnika Tannera Bolta, specjalistę od public relations, zwanego patronem zabójców żon. Odkryte w śledztwie tajemnice nie prowadzą do wyjaśnienia zagadki zniknięcia Amy.
"Zaginiona dziewczyna" - TVP1, godz. 22:35

Josh jest pisarzem. Ma na koncie wydaną książkę i spory sukces. Niefrasobliwość oraz brak zorganizowania nadrabia dowcipem i urokiem. Atrakcyjna, przedsiębiorcza Nat ma wysokie wymagania wobec siebie, a także wszystkich wokół. Po kilku nieudanych związkach uważa, że Josh zapewni jej stabilizację. Po ślubie staje się jasne, że para niezbyt do siebie pasuje. Kryzys małżeński zbiega się z pojawieniem się przystojnego Amerykanina oraz byłej dziewczyny Josha, Chloe. Spędzenie razem pierwszego roku małżeństwa zaczyna wydawać się nieosiągalne.
"Daję nam rok" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 24.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×