Program telewizyjny na sobotę, 25.07.2020. Co obejrzeć 25 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Czas na sobotę, 25 lipca 2020 roku! Dzisiaj czeka na was maraton naprawdę dobrego kina! Będzie się działo! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na sobotę, 25 lipca 2020 roku.

Multimedia

Program tv na sobotę, 25 lipca 2020 r.:

Bella jest piękną i wrażliwą dziewczyną, która mieszka z ojcem Maurycym w małej francuskiej wiosce. Pewnego dnia mężczyzna zostaje uwięziony w magicznym zamku przez mieszkającą tam bestię. Aby go uwolnić, Bella ofiarowuje gospodarzowi własną wolność. Dziewczyna dostaje komnatę na zamku, gdzie usługują jej zaczarowane przedmioty: zegar Trybik, świecznik Płomyk i miotełka Puf Puf. Chcąc ratować córkę, Maurycy prosi o pomoc myśliwego Gastona, który pragnie ożenić się z Bellą. Tymczasem dziewczyna odkrywa, że potwór nie jest taki straszny.
"Piękna i bestia" - Polsat, godz. 20:00

Benjamin Ford był świadkiem wojny domowej w Bośni i Hercegowinie. Po powrocie nie był w stanie prowadzić normalnego życia. Zamieszkał samotnie na odludziu w Appalachach, skąd sporadycznie kontaktuje się z synem przez telefon. Pewnego dnia pojawia się u niego turysta z Europy Emil Kovac. Ford udziela mu gościny. Spędzają razem biesiadny wieczór, a następnego ranka wybierają się do lasu na polowanie. Wtedy wychodzą na jaw prawdziwe intencje gościa.
"Sezon na zabijanie" - TVP2, godz. 20:00

Historia bogatego biznesmena Williama Parrisha, którego pełne wygód życie zostaje zagrożone w momencie pojawienia się tajemniczego młodego mężczyzny. Okazuje się, że Joe Black jest aniołem śmierci, który, pod ludzką postacią, przybył zabrać mężczyznę w zaświaty. Joe zawiera z milionerem układ: da mu trochę czasu na uporządkowanie swoich spraw, a sam przekona się, jak to jest być człowiekiem. Black zakochuje się w pięknej córce bogacza, Susan. Obecność Blacka wzbudza też niepokój zastępcy Parrisha, Drew, zarazem narzeczonego Susan.
"Joe Black" - TVN, godz. 20:00

Dalsze perypetie absolwentów waszyngtońskiej akademii policyjnej. Komendant Lassard wpada na pomysł utworzenia patroli obywatelskich, których istotą byłaby współpraca mieszkańców z policją w celu zwalczania przestępczości. Nowy program spotyka się z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem obywateli. Uradowany sukcesem komendant wyjeżdża do Londynu na konferencję szefów policji. Wraca z niej z kolegami z Włoch, Chin, Niemiec i Francji, aby pokazać im, jak dobrze funkcjonują patrole obywatelskie.
"Akademia Policyjna 4: Patrol obywatelski" - TVN 7, godz. 20:00

Ricky i Abby mieszkają z dwójką dzieci w Newcastle i tworzą kochającą się rodzinę. Ricky poszukuje swojej drogi zawodowej, podczas gdy Abby z pasją opiekuje się starszymi ludźmi. Mimo że ciężko pracują, obydwoje zdają sobie sprawę, że nigdy nie będzie ich stać na własny dom. Pewnego dnia Ricky postanawia wykorzystać daną mu przez los szansę. Abby sprzedaje samochód, aby Ricky mógł kupić nową furgonetkę i zostać niezależnym kierowcą. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem.
"Nie ma nas w domu" - HBO, godz. 20:10

Film Rileya Stearnsa jest zabawną refleksją nad źle pojętą męskością. Casey, księgowy, zostaje napadnięty. Zapisuje się na kurs karate. Za wszelką cenę chce być prawdziwym, groźnym mężczyzną. Wkrótce przekona się, czy słabość jest wadą.
"Sztuka samoobrony" - CANAL+, godz. 21:00

Piękna Jane Hammond jest żoną jednego z największych bandytów w mieście. Gdy mąż, Bill, obraca się przeciw własnemu gangowi - okrutnym Bishop Boys - i nieomal zostaje zastrzelony, Jane chwyta za broń. Jej odwaga wywołuje wściekłość przywódcy bandy, bezwzględnego Colina McCanna. Ostatnią nadzieją na ocalenie rodziny Hammondów staje się dawna miłość Jane, Dan Frost, rewolwerowiec, którego nienawiść do Billa ustępuje tylko uczuciu, którym darzy jego żonę.
"Niepokonana Jane" - TVP1, godz. 21:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobota, 25.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×