Program telewizyjny na sobotę, 29.06.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 29.06.2019? W programie TV na sobotę m.in. Przebojowe Opole 2019, "Jak w niebie", "Minionki rozrabiają", "Różowa Pantera", "Giganci ze stali" i "Gra dla dwojga". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 29 czerwca 2019!

Multimedia

Program tv na sobotę, 29.06.2019 r.:

Młoda lekarka, Elizabeth, po 24 godzinach pracy w szpitalu wybiera się na randkę, na którą umówiła ją siostra. Niestety, nie dociera na miejsce. Zostaje ranna w wypadku i zapada w śpiączkę. Duch kobiety wędruje do jej mieszkania, które, jak się okazuje, jest już zajęte. Zajmuje je David, mający nadzieję, że przeprowadzka pomoże mu uporać się z cierpieniem po stracie żony. Niebawem mężczyzna i duch Elizabeth dochodzą do wniosku, że są dla siebie stworzeni. Tymczasem siostra lekarki rozważa odłączenie jej od aparatury podtrzymującej życie.
"Jak w niebie" - TVN, godz. 20:00

Gru porzucił życie złoczyńcy, aby móc zająć się wychowaniem Margo, Edith i Agnes. Gdy zniknęły korzyści materialne płynące z niegodziwego życia, Gru musi wymyślić, w jaki sposób zapewnić dziewczynkom utrzymanie i nadal zatrudniać dr. Nefario i Minionki. Kiedy powoli zaczyna przyzwyczajać się do roli zwykłego ojca, u jego drzwi pojawia się tajna organizacja zajmująca się eliminowaniem zła na świecie. Liga ds. Zwalczania Złoczyńców właśnie ściga człowieka odpowiedzialnego za spektakularny napad. Szczęśliwy Gru powraca do gry.
"Minionki rozrabiają" - TVN7, godz. 20:00

Na zgromadzoną publikę w opolskim amfiteatrze i widzów przed telewizorami będą czekać największe gwiazdy polskiego kabaretu. Gospodarzem Opolskiej Nocy Kabaretowej jest Kabaret Moralnego Niepokoju. Scenariusz do kabaretowego show pisał jeden z członków grupy Robert Górski. Na scenie zobaczymy m.in. Kabaret Nowaki, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Kabaret na Koniec Świata, Igor Kwiatkowski, Marcin Daniec, Artur Andrus i Zbigniew Zamachowski.
"Przebojowe Opole" - Polsat, godz. 20:05

Inspektor Jacques Clouseau został oddelegowany do wyjątkowo trudnego śledztwa. Ma schwytać mordercę trenera francuskiej drużyny piłkarskiej i odnaleźć skradziony ofierze diament - Różową Panterę. Clouseau i jego partner Gilbert Ponton wpadają na ślad, który prowadzi ich aż do Nowego Jorku. Metody stosowane przez inspektora można by uznać za dziwaczne, gdyby nie fakt, że są niezwykle skuteczne. Tylko krok dzieli go od rozwiązania zagadki kryminalnej, co bardzo denerwuje jego szefa, inspektora Dreyfusa.
"Różowa Pantera" - TVP2, godz. 20:05

Niedaleka przyszłość. Charlie Kenton był niegdyś odnoszącym sukcesy bokserem. Jego kariera legła w gruzach, kiedy na ringu zaczęły dominować roboty. Teraz mężczyzna zajmuje się organizacją nielegalnych walk i naprawą maszyn. Nie wiedzie mu się najlepiej. Pewnego dnia w życiu Kentona pojawia się 11-letni Max. Chłopiec oświadcza, że jest synem Charliego i zachęca go, by zajął się trenowaniem robota, który mógłby zdobyć pas mistrzowski. Szybko przyjdzie im się przekonać, że droga na szczyt nie jest usłana różami.
"Giganci ze stali" - TVP1, godz. 21:30

Bracia Andrzej i Janusz są uznanymi reżyserami filmowymi, których drogi dawno się rozeszły. Mężczyźni od lat nie utrzymują ze sobą kontaktu. Kiedy jednak Andrzej nagle zaczyna mieć problemy ze zdrowiem, jego młodszy brat odkłada na bok dzielące ich różnice i liczne nieporozumienia, które kumulowały się przez lata i postanawia pomóc choremu w potrzebie. Słodko-gorzkie kino opowiadające o skomplikowanych relacjach rodzinnych. Twórcą obrazu jest Janusz Kondratiuk, autor Dziewczyn do wzięcia.
"Jak pies z kotem" - HBO, godz. 21:55

Dubaj, rok 2003. Na bankiecie zorganizowanym przez konsulat amerykański agent MI6 Ray Koval poznaje Claire Stenwick. Agentka CIA wykorzystuje jego zainteresowanie, podaje mu środki nasenne i wykrada dokumenty zawierające tajne kody egipskiego systemu obrony powietrznej. Trzy lata później Ray i Claire postanawiają porzucić służbę i podjąć pracę w sektorze prywatnym. Koval zatrudnia się w koncernie Eguikrom, a Claire w konkurencyjnej korporacji Burkett & Randle. Walka między dwoma potentatami przypomina rozgrywki z czasów zimnej wojny.
"Gra dla dwojga" - TVN, godz. 22:00

Wielowątkowa opowieść o sercowych perypetiach kilku par mieszkających w amerykańskim Baltimore. Gigi i Marry mają już dość chodzenia na randki i pragną stworzyć prawdziwe związki. Beth chciałaby, aby jej chłopak w końcu się oświadczył. Janine i Ben przeprowadzają się do wymarzonego domu. Bohaterowie szukają spełniania i miłości, jednak każdy z nich robi to na swój sposób.
"Kobiety pragną bardziej" - TVN Fabuła, godz. 22:10

Zgorzkniały i zmęczony służbą Eddie ma przed sobą zaledwie kilka dni do emerytury. Tango rozpracowuje gang narkotykowy, któremu przewodzi Caz. Marzy o powrocie do standardowej służby, ale szefowie pozostają głusi na jego prośby. Sal jest coraz bardziej sfrustrowany faktem, że nie może zapewnić rodzinie wystarczająco wygodnego życia. Coraz trudniej jest mu się oprzeć pokusie sięgnięcia po brudne pieniądze. Drogi tych trzech mężczyzn się przetną, a każdy zostanie poddany życiowej próbie, stając przed dramatycznym wyborem.
"Gliniarze z Brooklynu" - Polsat, godz. 23:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 29.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×