Program telewizyjny na sobotę, 29.09.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 29.09.2018? W programie TV na dziś m.in. "The Voice of Poland", "Pingwiny z Madagaskaru", "Zaginiona dziewczyna", "Gra dla dwojga" i "9. kompania". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 29 września 2018!

Multimedia

Program tv na sobotę, 29 września 2018 r.:

Wśród wokalistów marzących o wielkiej karierze pojawi się urodzona w Brześciu Aleksandra Smerechańska. Choć ma dopiero 17 lat, to zachwyca niezwykle dojrzałym i pewnym głosem, co udowodni na scenie "The Voice of Poland". Uczestniczka weźmie na warsztat wymagający utwór Jessie Ware "Alone". Jej wykonanie skradnie serca wszystkich Trenerów, ale który z nich zachęci Olę, by wstąpiła właśnie do jego drużyny? Cztery fotele obróci również 17-letni Karol Wasilewski – multiinstrumentalista. Ten uczestnik lubi eksperymentować nie tylko z muzyką, ale i z wyglądem, czego wyrazem są oryginalnie pofarbowane włosy... czytaj więcej
"The Voice of Poland" - TVP2, godz. 20:05

Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy angażują się w zadanie, od którego zależą losy świata. Muszą stawić czoła szalonej ośmiornicy _ doktorowi Oktawiuszowi Mackiewiczowi, który chce przejąć kontrolę nad Ziemią. Aby zwiększyć swoje szanse, pingwinie oddział łączy siły z tajną organizacją Północny Wiatr, którą dowodzi zagadkowy Agent Utajniony. Skipper w naturalny sposób przystępuje do rywalizacji o to, czyje metody są skuteczniejsze. Jak na prawdziwych superszpiegów przystało oddział nielotów odwiedzi pół świata, m.in. Wenecję, Antarktykę, pustynię, Szanghaj i Nowy Jork. Animacja "Pingwiny z Madagaskaru" powstała na fali ogromnej popularności serialu, będącego spin-offem popularnej serii animacji "Madagaskar".
"Pingwiny z Madagaskaru" - Polsat, godz. 20:10

Wielki przebój kinowy, długo wyczekiwana produkcja z uniwersum Marvela. Historia byłego agenta służb specjalnych, który w nielegalnym eksperymencie zdobywa umiejętności samouzdrawiania. Obraz Tima Millera to bezkompromisowa parodia kina o herosach. Wade Wilson - były żołnierz służb specjalnych, pewnego dnia dowiaduje się, że zachorował na złośliwy nowotwór. Niedługo potem na jego drodze pojawia się człowiek, który składa mu kuszącą propozycję. Zdeterminowany by walczyć z chorobą Wade przystaje na jego warunki. Nie spodziewa się, że ta decyzja będzie miała dla niego tragiczne konsekwencje. Nielegalny eksperyment daje mu moc samouzdrawiania, ale jednocześnie nieodwracalnie niszczy mu życie.
"Deadpool" - Polsat Film, godz. 21:00

Miłość i międzynarodowa szpiegowska intryga. Z Julią Roberts i Clive'em Owenem. Ray Koval jest agentem MI6, Claire Stenwick pracuje dla CIA. Spotykają się na przyjęciu w ambasadzie w Dubaju i Ray szybko podrywa Claire. Niestety brytyjski agent nie ma pojęcia, kim jest atrakcyjna kobieta. Orientuje się dopiero, gdy odkrywa, że efektem wspólnie spędzonej nocy jest kradzież tajnych dokumentów. Po kilku latach Ray i Claire spotykają się ponownie. Wciąż są szpiegami, choć pracują już dla sektora prywatnego. I wciąż między nimi iskrzy. Wspólnie tworzą plan, który da im dużą kasę oraz wolność i możliwość bycia razem. Jednak graczy jest w tej rozrywce więcej...
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Gra dla dwojga" - TVN7, godz. 21:15

Były nowojorski pisarz Nick Dunne i jego żona Amy poznali się i pobrali w Nowym Jorku z silnym postanowieniem, że nie dopuszczą, by ich związek popadł w rutynę. Jednak recesja i utrata pracy, przeprowadzka z Nowego Jorku do małej mieściny w Missouri, choroba i śmierć matki Nicka powodują, że magia i namiętność ich związku znika. W dniu piątej rocznicy ślubu Amy znika, pozostawiając w domu ślady krwi. Sprawa trafia do detektyw Rhondy Boney oraz mediów. Nick staje się głównym podejrzanym. Nie pomaga mu fakt, że nie potrafi odpowiedzieć na podstawowe pytania dotyczące żony. Nie wie, czym się zajmowała, gdy zostawała sama w domu, z kim się przyjaźni, ani jaka jest jej grupa krwi. Opinia publiczna wydaje wyrok.
"Zaginiona dziewczyna" - TVP1, godz. 21:30

Wstrząsająca, zrealizowana z ogromnym rozmachem, ekranizacja rosyjskiej kampanii wojennej w Afganistanie. Wielki hit w Rosji _ w ciągu dwóch pierwszych tygodni wyświetlania film obejrzało 3,8 mln widzów! Rok 1988. Młodzi żołnierze sowieckiej armii przeniesieni zostają z obozu szkoleniowego w samo centrum wojennej zawieruchy w Afganistanie. Tam otrzymują zadanie utrzymania wzgórza 3234, jednak wyniszczające ataki partyzantów afgańskich dziesiątkują oddział. Zdesperowani żołnierze błagają dowództwo o pomoc. Odsiecz jednak nie nadchodzi. Skazani są tylko na siebie.... Film oparty na prawdziwej historii.
"9. kompania" - TV Puls, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 29.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×