Program telewizyjny na sobotę, 31.07.2021. Co obejrzeć 31 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 31.07.2021 roku? W programie TV na sobotę, m.in. "Jak to robią single", "Nadchodzi Polly", "Mała wielka stopa", "Rambo III" czy "Botoks". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 31 lipca 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na sobotę, 31 lipca 2021 r.:

Opowieść o poszukiwaniu szczęścia w mieście, które nigdy nie zasypia. W Nowym Jorku roi się od singli szukających drugiej połówki. Wśród nich są Alice, Robin, Lucy, Meg, Tom oraz David. Nieważne czy pragną miłości na całe życie, rozrywki na jedną noc, czy czegoś pomiędzy jednym a drugim. W gąszczu SMS-owych flirtów i przygodnego seksu łączy ich wszystkich potrzeba zrozumienia, jak to jest tak naprawdę być singlem w świecie pełnym miłości, nieustannie na nowo definiowanej.
"Jak to robią single" - TVN, godz. 20:00

Dawny dowódca i przyjaciel Johna Rambo z czasów wojny w Wietnamie - pułkownik Trautman wyrusza z tajną misją do Afganistanu. Wkrótce nadchodzi wiadomość, że został on pojmany i uwięziony w radzieckiej bazie wojskowej. Działania dyplomatyczne na rzecz jego uwolnienia nie przynoszą rezultatów. Oficjalna misja wojskowa jest wykluczona. Rambo decyduje się więc sam wyruszyć na ratunek dowódcy.
"Rambo III" - TVN 7, godz. 20:00

Pewien chłopiec postanawia odszukać ojca, z którym od lat nie miał kontaktu. Doznaje szoku, gdy okazuje się, że tata jest potomkiem legendarnego Yeti. Adam rozpoznaje u siebie odziedziczone po nim cechy. Niezwykłe moce i owłosienie to jedynie część elementów, które odkrywa. Tymczasem okazuje się, że firma futrzarska od lat poszukuje tej niezwykłej istoty.
"Mała wielka stopa" - TV Puls 2, godz. 20:00

Alexis i jej były partner to para złodziei kosztowności. Kobieta wycofała się z działalności przestępczej, lecz daje się namówić na ostatni skok. Zysk ze skradzionych diamentów miałby umożliwić dostatnią egzystencję do końca życia. Sprawy się niestety mocno komplikują. Alex zostaje wplątana w morderstwo. Jej tropem podąża zawodowy zabójca. Kobieta musi odkryć, kto i z jakiego powodu chce ją zabić.
"Momentum" - TV Puls, godz. 20:00

Dick Cheney to zręcznie poruszający się po waszyngtońskich korytarzach biurokrata, który niespodziewanie stał się jednym z najpotężniejszych ludzi na świecie. Jako wiceprezydent USA podczas kadencji George'a W. Busha zdobył realną władzę. Polityk zmieniał swój kraj i świat tak skutecznie, że efekty jego działalności są widoczne po dziś dzień.
"Vice"- TVP1, godz. 22:10

Reuben Feffer, rzeczoznawca w firmie ubezpieczeniowej, zostaje zdradzony przez żonę podczas miodowego miesiąca. Upokorzony mężczyzna postanawia nigdy więcej nie wiązać się z kobietą. W słuszności podjętej decyzji utwierdza go przyjaciel, Sandy Lyle. Pewnego dnia obaj panowie spotykają znajomą ze szkolnej ławy, Polly Prince. Atrakcyjna dziewczyna rozpala wyobraźnię Reubena, choć jest jego przeciwieństwem. A jednak to dla niej mężczyzna unikający jak ognia niespodzianek, mający drobiazgowo zaplanowane życie, postanawia się zmienić.
"Nadchodzi Polly" - TVN, godz. 22:15

Rok 1891. Pochodzący z arystokratycznej rodziny sławny aktor Lawrence Talbot przyjeżdża z USA do rodzinnej Anglii. Dowiaduje się o nagłej śmierci brata. Po przybyciu do rodzinnej posiadłości aktor poznaje niepokojące okolicznościach śmierci Bena, który został rozszarpany przez tajemnicze monstrum. Lawrence postanawia wyjaśnić sprawę. Trop prowadzi do obozu Cyganów. Tu Talbot zostaje ugryziony przez bestię. Wkrótce mężczyzna zaczyna się przemieniać w potwora. Jego śladem podąża inspektor Scotland Yardu Francis Abberline.
"Wilkołak" - TVN 7, godz. 22:15

Opowieść o losach czterech kobiet pracujących w służbie zdrowia. Daniela jest ratowniczką medyczną. Poddawszy się zabiegom medycyny estetycznej, z "brzydkiego kaczątka" zmienia się w bezwzględną przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda, ginekolog położnik, zachodzi w ciążę, co potęguje konflikt z ordynatorem. Ceniona chirurg, Patrycja, dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej. Beata, lekarka SOR-u, uśmierza ból po stracie narzeczonego, uzależniając się od leków opioidowych.
"Botoks" - Polsat, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 31.07.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×