Program telewizyjny na sobotę, 4.02.2023. Co warto obejrzeć w sobotę, 4.02.2023 w TV?

Co oglądać w TV w sobotę, 4 lutego 2023 roku? Dziś w telewizji kolejny odcinek „The Voice Senior”. Oprócz tego mnóstwo świetnych filmów takich jak: „Amelia” czy „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”. Sprawdź, co oglądać w sobotę, 4.02.2023 w TV.

Multimedia

Program tv na sobotę, 4 lutego 2023 r.:

Pod koniec I wojny światowej w Nowym Orleanie na świat przychodzi Benjamin Button, który wyglądem przypomina starca. Jego matka umiera tuż po porodzie, a przerażony brzydotą syna ojciec porzuca go pod drzwiami domu starców. Czarnoskóra Queenie z troską opiekuje się chłopcem. Z upływem lat Benjamin młodnieje i zaprzyjaźnia się z Daisy, wnuczką jednej z pensjonariuszek. Gdy Benjamin jest w kwiecie wieku, a Daisy dorosłą kobietą, ich drogi ponownie się schodzą.
„Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” - TVN, godz. 20:00

Wielka Brytania, rok 1959. Florence Green otwiera w pewnym miasteczku księgarnię. Kobieta zamierza sprzedawać kontrowersyjne dzieła - "Lolitę" Nabokova i "451 stopni Fahrenheita" Bradbury'ego. Konserwatywni mieszkańcy są przerażeni perspektywą szerzenia się niebezpiecznych idei zawartych w książkach.
„Księgarnia z marzeniami” - TVP Kultura, godz. 20:00

Niedaleka przyszłość. Dla robotnika Douglasa Quaida podróże umysłu, organizowane przez firmę Recall, są spełnieniem marzeń i idealnym wypoczynkiem od trudów życia. Procedura wszczepienia wspomnień, której się poddaje, nie idzie zgodnie z planem - Quaid staje się poszukiwanym przez policję renegatem. Aby się ratować, musi przyłączyć się do ruchu oporu i odzyskać prawdziwą tożsamość.
„Pamięć absolutna" - Super Polsat, godz. 20:05

Po odkryciu ogromnego spisku zhańbiony detektyw z nowojorskiej policji Andre Davis zajmuje się organizacją obławy na zabójców policjantów. Władze starają się uniemożliwić zabójcom ucieczkę z Manhattanu i zamykają wszystkie 21 mostów wychodzących z wyspy. Ale w trakcie nocnej łapanki granice dotyczące tego, kto kogo ściga, a kto jest ściganym, powoli zaczynają się zacierać.
„21 mostów" - TVP 1, godz. 21:30

Rodziny Wallingów i Ostroffów od lat są sąsiadami i bliskimi przyjaciółmi. Po 5 latach nieobecności córka Ostroffów, Nina, przyjeżdża do domu na Święto Dziękczynienia. Niezależna dziewczyna właśnie zerwała z chłopakiem. Ku radości matki wydaje się zainteresowana synem Wallingów, Tobym. Niestety, okazuje się, że wdała się w romans z głową rodziny, Davidem.
„Córka mojego kumpla" - TVP Kobieta, godz. 21:30

Amelia Poulain jest piękną dziewczyną. Mieszka sama w Paryżu, pracuje jako kelnerka w małej kafejce. Czuje się zagubiona i samotna. Nie ma narzeczonego ani przyjaciół. Pewnego dnia znajduje w łazience ukryty przed laty skarb. Postanawia odnaleźć właściciela. Gdy widzi wzruszenie i łzy człowieka, który otrzymał "przesyłkę", odnajduje życiowy cel - będzie uszczęśliwiać ludzi. Niebawem w życiu Amelii pojawia się mężczyzna.
„Amelia” - TVP HD, godz. 22:00

Młody i przystojny fakir Aja opuszcza Indie i wyrusza do Paryża, by odnaleźć ojca. Przy okazji zamierza spełnić marzenie z dzieciństwa i odwiedzić skandynawski sklep z meblami. Aja zakochuje się w ślicznej Marie. W wyniku zbiegu okoliczności fakir zostaje uwięziony w szafie i wyrusza w podróż przez Europę. Mężczyzna chce wrócić do Paryża, by znów spotkać się z ukochaną.
„Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie” - TVP 2, godz. 23:00

Gubernator Pensylwanii Mike Morris ubiega się o nominację na kandydata w wyborach prezydenckich z ramienia Partii Demokratycznej. Szefem jego sztabu wyborczego jest Paul Zara, a rzecznikiem prasowym Stephen Meyers, idealista zapatrzony w charyzmatycznego szefa. Na każde potknięcie gubernatora czyhają rywal - senator Pullman, i dziennikarze, na czele z cyniczną reporterką z "New York Timesa" Idą Horowicz. Ustalone na 15 marca prawybory w Ohio mają decydujące znaczenie. Tymczasem sytuacja Morrisa komplikuje się.
„Idy marcowe” - Nowa TV, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program TV na sobotę, 04.02.2023 >

Komentarze

Skomentuj
  • koniec (gość)

    Lo matko ,co tu sie dzieje.

    02.02.2023 18:20
  • LUCA MATTEO (gość)

    Nazywam się Luca Matteo, to były jedne z najlepszych wakacji w moim życiu, ponieważ odzyskałem żonę w ciągu kilku godzin. Zanim do niego zadzwoniłem, przeczytałem kilka dobrych opinii o doktorze Udamie, ale nie wiedziałem, czy wszystkie te historie są prawdziwe, dopóki nie odzyskałem żony. Po tym, jak odzyskałem żonę, z pomocą dr Udama nauczyłem się dzielić moim świadectwem ze wszystkimi na tej stronie, że dr Udama jest naprawdę potężnym czarodziejem, który odbudowuje każdy zerwany związek lub małżeństwo zaklęciem miłosnym w ciągu kilku godzin. Skontaktuj się z dr Udamą na WhatsApp: (+27 65 897 8226) lub wyślij e-mail na adres (udamaada@gmail.com) i podziękuj mi później.

    25.01.2023 22:14
  • xxx (gość)

    czy ktos jakkolwiek weryfikuje te idiotyczne komentarze?

    24.01.2023 23:56
  • LUCA MATTEO (gość)

    Nazywam się Luca Matteo, to były jedne z najlepszych wakacji w moim życiu, ponieważ odzyskałem żonę w ciągu kilku godzin. Zanim do niego zadzwoniłem, przeczytałem kilka dobrych opinii o doktorze Udamie, ale nie wiedziałem, czy wszystkie te historie są prawdziwe, dopóki nie odzyskałem żony. Po tym, jak odzyskałem żonę, z pomocą dr Udama nauczyłem się dzielić moim świadectwem ze wszystkimi na tej stronie, że dr Udama jest naprawdę potężnym czarodziejem, który odbudowuje każdy zerwany związek lub małżeństwo zaklęciem miłosnym w ciągu kilku godzin. Skontaktuj się z dr Udamą na WhatsApp: (+27 65 897 8226) lub wyślij e-mail na adres (udamaada@gmail.com), a później podziękuj mi..

    20.01.2023 10:18
  • Hvpisxzfkn (gość)

    😁😂😍😗😃🤩🥰😀😂😉😙😘🥳😭😃🙂😌😴🥳🤤😔😪😝😜😛🤪😛😋🥱🥺🥴😶🤔🤭😑🤗😬🧐☹️😡🙄🤬😰😠🤨😱😓😟☹️😥😞☹️😮😯😦😲😧🤯

    10.01.2023 14:18
  • Scarlett (gość)

    JESTEM Scarlett: TO JEST MOJE POŚWIADCZENIE DLA DR OGUNDELE, PRAWDZIWEGO CZARNIKA, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ MI MĘŻA W CIĄGU 48 GODZIN SWOIM ZAKLĘCIEM MIŁOŚCI, TEN CZŁOWIEK MA ROZWIĄZANIE KAŻDEGO PROBLEMU W ZWIĄZKU, SKONTAKTUJ SIĘ Z NIM NA WHATSAPP LUB TELEGRAM: +27638836445 . JEGO ZAKLĘCIE JEST NIESZKODLIWE.

    06.01.2023 18:23
  • gościu (gość)

    nie ma nic w telewizji naziemnej, tylko pierdoły religijne, stare kabarety i wszechstronna głupota na prawie każdym kanale

    06.01.2023 10:09
  • Scarlett (gość)

    JESTEM Scarlett: TO JEST MOJE POŚWIADCZENIE DR.OGUNDELE, PRAWDZIWEGO CZARNIKA, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ MI MĘŻA W CIĄGU 48 GODZIN SWOIM ZAKLĘCIEM MIŁOŚCI, TEN CZŁOWIEK MA ROZWIĄZANIE KAŻDEGO PROBLEMU W ZWIĄZKU, SKONTAKTUJ SIĘ Z NIM NA WHATSAPP LUB TELEGRAM: +27638836445 . JEGO ZAKLĘCIE JEST NIESZKODLIWE.

    04.01.2023 16:05
  • O jejku (gość)

    Co za pier.....ły tutaj się wypisuje.

    27.12.2022 21:09
  • Üqesz (gość)

    Dasnfjdgjgsvczhmvn Bütfssvb VƏ yaxud da təmsil olunur ki qaldı ki qaldı və ya digər şəkildə e

    23.12.2022 09:00
  • Bolek (gość)

    Maroko awansuje. Tak mi mówi szklana kula

    10.12.2022 20:05
  • Michelle (gość)

    MOJA HISTORIA. Nazywam się Michelle Hall Spencer i rozwiodłam się z mężem, ponieważ mnie zdradzał, ale nadal go tak bardzo kocham, że szukałam pomocy i znalazłam dr Ogundele po kilku kłamcach w internecie. Dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie i w ciągu 24 godzin mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, jest to bardzo potężne dla każdego, kto potrzebuje pomocy, aby skontaktować się z Dr Ogundele na WhatsApp i Telegram pod tym numerem: +27638836445. Jest uczciwym i potężnym człowiekiem. Wszędzie szukałem pomocy, w końcu pomógł mi tylko doktor Ogundele.

    28.11.2022 19:58
  • James (gość)

    TO JEST OFICJALNE OGŁOSZENIE ILLUMIN LIGHT DLA ŚWIATA UWAGA: ŻADNE WYJAŚNIENIA LUDZKIE NIE SĄ OBJĘTE Możesz skontaktować się z przedstawicielem świątyni przez: e-mail: illuminati0grandmaster@proton.me

    Jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Będziesz bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz już dziś do kultury bractwa Illuminati i natychmiast się wzbogacisz. Milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Bez względu na to, gdzie zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, otrzymasz nawet $50,000,000 USD miesięcznej pensji.

    Korzyści dla nowych członków, którzy są członkami Illuminati. Dom w dowolnym wybranym kraju. 2. Nowy wymarzony samochód o wartości $1.5 Million USD. Szansa na poznanie najwybitniejszych i najbogatszych ludzi na świecie.

    Musisz mieć co najmniej 25 lat. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z naszymi partnerami: illuminati0grandmaster@proton.me

    WhatsApp: +2349155280929

    26.11.2022 06:39
  • condilla vincent (gość)

    Wyszłam za mąż za mojego męża Antoniego, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy wyjechał na wakacje do Francji, opowiedział o kobiecie imieniem Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiedziałem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie wyjaśniłem jej mojego problemu. Powiedziała mi, żebym nie martwił się, że mam wcześniej podobny problem, i przedstawiłem się mężczyźnie o imieniu Dr OMON, który rzucił czar na jej byłego chłopaka i sprowadził go z powrotem do niej na końcu. 3 dni. Maria prosi mnie o kontakt z Dr OMONem. Skontaktowałam się z nim, aby pomóc mi sprowadzić męża z powrotem, a on poprosił, żebym się nie martwiła, że ​​bogowie jego przodków walczą o mnie. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża. Po trzech dniach zadzwonił do mnie mój mąż i powiedział, że wciąż szuka ze mną rzeczy. Zaskoczył mnie, kiedy go zobaczyłem i zaczął płakać o przebaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, a co ten wspaniały Doktor zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego adresem e-mail: (dromonbabalola@gmail.com). Lub WhatsApp… w tym numerze. (+351925095736). Skontaktuj się z nim w przypadku jakichkolwiek problemów, takich jak: (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego ex (2) jeśli nadal masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Jeśli chcesz mieć dziecko. (5) leki ziołowe (6) Chcesz być bogaty. (7) Chcesz związać z nim swojego męża/żonę na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą (10) rozwiązanie sprawy ETC Skontaktuj się z nim ponownie pod adresem (dromonbabalola@gmail.com) lub WhatsApp .. pod tym numerem. (+351925095736). i bądź błogosławiony.

    16.11.2022 10:56
  • MRS GEORGE (gość)

    NAZYWAM SIĘ PANI GEORGE Z IRLANDII, CHCĘ PODZIĘKOWAĆ TEGO WSPANIAŁEGO URUCHOMIENIA ZAKLĘCIA DR BABATUNDE. JEŚLI POTRZEBUJESZ PRAWDZIWEGO I ORYGINALNEGO URUCHAMIAJĄCEGO ZAKLĘCIA, KTÓRY MOŻE ZWRÓCIĆ DO CIEBIE TWÓJ EX LOVER, SKONTAKTUJ SIĘ Z TYM WSPANIAŁYM SELLMAN DR BABATUNDE, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ DO MNIE MÓJ EX LOVE W CIĄGU 48 GODZIN. JEGO KONTAKTOWY ADRES E-MAIL : *drbabatunde10@gmail.com* WHATSAPP *+27619642218*

    Jeszcze raz dziękuję DR BABATUNDE

    04.11.2022 09:00
  • Lena c (gość)

    Paulina Smaszcz opamiętaj się z twoimi krytykami co Cię babo o opętało nigdy nie byłaś za mądra jak prowadziłaś Pytanie na śniadanie to nie szło patrzeć ani na twoją wypowiedź A strój to były jak do kabaretu nie masz taktu za grosz niby jesteś wykształcona a głupsza jak taki kmiot Kibicuję Kasi i Maciejowi bo ma się bardziej pasuje do Kasi niż do ciebie Oby im wyszło w życiu Trzymam za nich kciuki A ty głupia babo powstrzymaj swoje złośliwości bo nikogo to nie interesuje i nie pokazuj się z tymi strzyżonymi kłami bo wyglądasz jak stara klacz wstyd wstyd wstyd pohamuj się

    31.10.2022 14:04
  • MRS GEORGE (gość)

    NAZYWAM SIĘ PANI GEORGE Z IRLANDII, CHCĘ PODZIĘKOWAĆ TEGO WSPANIAŁEGO URUCHOMIENIA ZAKLĘCIA DR BABATUNDE. JEŚLI POTRZEBUJESZ PRAWDZIWEGO I ORYGINALNEGO URUCHAMIAJĄCEGO ZAKLĘCIA, KTÓRY MOŻE ZWRÓCIĆ DO CIEBIE TWÓJ EX LOVER, SKONTAKTUJ SIĘ Z TYM WSPANIAŁYM SELLMAN DR BABATUNDE, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ DO MNIE MÓJ EX LOVE W CIĄGU 48 GODZIN. JEGO KONTAKTOWY ADRES E-MAIL : *drbabatunde10@gmail.com* WHATSAPP *+27619642218*

    Jeszcze raz dziękuję DR BABATUNDE

    29.10.2022 17:41
  • Franco Roberto (gość)

    Dziękuję dr Udama Ada za zmuszenie mojej żony do anulowania naszej sprawy rozwodowej i sprowadzenia jej z powrotem do mnie, moja żona wróciła do mnie z wielką miłością i radością z powodu potężnego zaklęcia dr Udamy. WhatsApp Dr Udama teraz, jeśli potrzebujesz jego pomocy. WhatsApp: +27 65 897 8226 lub e-mail: udamaada@gmail.com.

    28.10.2022 14:37
  • axl oliver (gość)

    Witam Jestem tutaj, aby podzielić się świadectwem o tym, jak pomógł mi dr Wazobia. Po 2 latach związku z mężem zmienił się nagle i przestał się ze mną regularnie kontaktować, wymyślał wymówki, żeby nie wracać do domu cały czas. Przestał odpowiadać na moje telefony i smsy i przestał się ze mną regularnie spotykać. Potem kilka razy zacząłem go łapać z różnymi dziewczynami, ale za każdym razem mówił, że mnie kocha i że potrzebuje trochę czasu, aby pomyśleć o naszym związku. Ale nie mogę przestać o nim myśleć, więc zdecydowałem się przejść do Internetu i widziałem tak wiele dobrych rozmów o tym mr odion wazobia i skontaktowałem się z nim i wyjaśniłem mu moje problemy. Powiedział mi, co zamierzam zrobić, co zrobiłem i postąpił zgodnie z jego instrukcjami po tygodniu rzucania zaklęcia, mój mąż wrócił do mnie i od tego czasu zmienił się, poświęca mi całą uwagę, której potrzebuję, jesteśmy otwarci na siebie niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż jego przyjaciele. możesz skontaktować się z nim przez jego WhatsApp; +2349074303650 na e-mail; Drwazobiatemple@gmail.com

    20.10.2022 14:55
  • Franco Roberto (gość)

    Dziękuję dr Udama Ada za to, że moja żona odwołała naszą sprawę rozwodową i zwróciła mi ją z powrotem z wielką miłością i radością swoim potężnym zaklęciem. WhatsApp Dr Udama teraz, jeśli potrzebujesz jego pomocy. WhatsApp: +27 65 897 8226 lub e-mail: udamaada@gmail.com.

    20.10.2022 12:06
NowszeStarsze