Program telewizyjny na sobotę, 5.01.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na sobotę to nie tylko "The Voice Kids". Przed nami również Gala Mistrzów Sportu 2019, "Komisarz Alex" oraz komediowy wieczór w TVN. Na tym oczywiście nie koniec. Sprawdźcie nasz program tv na sobotę, 5 stycznia. Będzie, co oglądać!

Multimedia

Program tv na sobotę, 5.01.2019 r.:

Pochodząca z zamożnej rodziny Pam zakochuje się z wzajemnością w sanitariuszu Gregu. Młodzi chcą się pobrać, lecz Greg musi poprosić o rękę ukochanej jej ojca. Idealną okazją wydają się uroczystości weselne siostry Pam. Niestety, ojciec dziewczyny, Jack, od pierwszego spotkania daje odczuć Gregowi dzielące ich różnice klasowe. Mężczyzna uważa, że jego córka zasługuje na kogoś lepszego. Jack, były agent CIA, poddaje Grega serii testów, by zniechęcić go do siebie i swojej rodziny. Pobyt u rodziców Pam staje się dla niego koszmarem.
"Poznaj mojego tatę" - TVN, godz. 20:00

Podczas uroczystej gali widzowie poznają laureatów 84. plebiscytu "Przeglądu Sportowego" na najlepszego sportowca roku. Wśród dwudziestu nominowanych znaleźli się tak znani sportowcy, jak: Robert Lewandowski, Bartosz Kurek i Adam Kszczot. Nominację otrzymał również m.in. Andrzej Bargiel, który w 2018 roku wszedł na ośmiotysięcznik K2 i zjechał z niego na nartach. Tytułu najlepszego sportowca broni Kamil Stoch. Złoty medalista olimpijski z Pjongczangu wygrał plebiscyt także w 2014 roku.
Gala Mistrzów Sportu 2019 - Polsat, godz. 20:03

W 3. i 4. odcinku "The Voice Kids" Trenerzy w składzie: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron, prace domowe z muzyki będą sprawdzali na Górnym i Dolnym Śląsku. Szóstkę z plusem ze śpiewu dostanie m.in. Lenka Marzec, zbuntowana księżniczka, która w wolnych chwilach uwielbia ćwiczyć szermierkę. Podczas "Przesłuchań w Ciemno" zmierzy się z piosenką Jessie J "Nobody’s Perfect". Swoim występem spowoduje naciśnięcie wszystkich czerwonych guzików i sprawi, że wszyscy Trenerzy będą chcieli mieć ją w swojej klasie. Do kogo zdecyduje się dołączyć ta wzorowa uczennica?
"The Voice Kids" odcinki 3. i 4. - TVP2, godz. 20:05

Lata 90. XX w. Pracujący dla "San Jose Mercury News" reporter Gary Webb publikuje serię demaskatorskich artykułów ujawniających nielegalne powiązania CIA z południowoamerykańskimi kartelami narkotykowymi. Z uzyskanych z handlu kokainą pieniędzy agencja finansuje działania rebeliantów w Nikaragui. W odpowiedzi na publikacje CIA rozpoczyna kampanię oszczerstw, która ma zniszczyć dziennikarzowi życie.
"Wyrok za prawdę" - Ale kino+, godz. 20:10

Anglia, XI w. Po śmierci matki 9-letni Rob Cole zostaje przygarnięty przez wędrownego znachora. Uczy się reguł rządzących światem oraz podstaw medycyny. Gdy opiekun zaczyna ślepnąć, Cole szuka pomocy u prawdziwego lekarza. Dowiaduje się o lekarzu perskich królów, który naucza w arabskim Isfahanie. Od tej pory marzy o tym, by pobierać nauki u mistrza. Wyrusza w podróż do Persji. Aby dostać się na uczelnię, na którą nie są przyjmowani chrześcijanie, udaje Żyda. Zanim powróci do Londynu z tytułem hakima, spotka go wiele niebezpiecznych przygód.
"Medicus" - TVP1, godz. 21:30

Nick Marshall za wszelką cenę chce awansować na dyrektora agencji reklamowej. Zarząd jednak znalazł na to miejsce lepszego kandydata - kobietę. Nick coraz częściej zaczyna sięgać po alkohol. Przydarza mu się nieszczęśliwy wypadek, którego skutkiem ubocznym jest szczególna zdolność poznawania myśli kobiet. Najpierw jest trochę przerażony nowym darem, ale z czasem zaczyna robić z niego użytek. Teraz Nick rozpoczyna walkę o wymarzone stanowisko.
"Czego pragną kobiety" - TVN, godz. 22:15

Frank Morris zostaje przewieziony do położonego na niedostępnej wyspie najcięższego amerykańskiego zakładu karnego. Alcatraz uchodzi za miejsce, z którego nie da się uciec. Bohater nie załamuje się. Układa plan ucieczki, do którego angażuje dwóch innych skazańców, dawnych kolegów, Clarence'a i Johna. Przygotowania do ucieczki trwają dwa lata. W końcu więźniowie wydostają się z twierdzy przez wydrążony w ścianie otwór. Wypływają w morze tratwą, którą wykonali z nieprzemakalnych płaszczy. Poszukiwania zbiegów nie dają żadnych rezultatów.
"Ucieczka z Alcatraz" - Polsat, godz. 22:30

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 5.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×