Program telewizyjny na sobotę, 5.12.2020. Co obejrzeć 5 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami sobota, 5 grudnia 2020 roku. Dzisiaj czekają na was muzyczne i sportowe emocje, bowiem obejrzymy zarówno wielki finał programu "The Voice of Poland", jak i galę bokserską! A do tego świetne filmy! Będzie się działo! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na sobotę, 5.12.2020.

Multimedia

Program tv na sobotę, 5 grudnia 2020 r.:

Ekranizacja powieści Jane Austen. Emma jest egoistką i manipulatorką, choć nie brakuje jej uroku osobistego. Żyje w Anglii w epoce regencji, zajmuje się swataniem ludzi ze swojego otoczenia. Nic nie wskazuje na to, by sama kiedyś wyszła za mąż. W tytułową postać wcieliła się utalentowana Anya Taylor-Joy.
"Emma" - CANAL+, godz. 19:00

Podczas gali ma się odbyć 8 walk, z których najważniejszą stoczą Michał Cieślak i Gabończyk Taylor Mabika, pięściarze kategorii lekkociężkiej. Zawodnik z Radomia, który zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce rankingu światowego, wydaje się faworytem rywalizacji. Jeśli pokona Afrykańczyka, z pewnością będzie mógł starać się o pas mistrza świata jednej z czołowych federacji na świecie. Ponadto Przemysław Runowski i Michał Syrowatka zmierzą się w wadze superpółśredniej.
Walka w wadze lekkociężkiej: Michał Cieślak - Taylor Mabika - Polsat, godz. 20:00

Widowisko muzyczne, podczas którego trenerzy szukają najlepszego głosu w Polsce. W trakcie przesłuchań artyści nie widzą uczestników. Jeśli trenera zachwyci czyjś głos, może on pozyskać tę osobę do drużyny. Program składa się z kilku etapów. Nagrodą dla zwycięzcy jest międzynarodowy kontrakt płytowy.
"The Voice of Poland FINAŁ" - TVP 2, godz. 21:00

Grupa ludzi postanawia złamać reguły mieszczańskiej moralności i urozmaicić rutynę w sypialni, angażując się w swinging. Ze zderzenia erotycznych fantazji z rzeczywistością wyniknie wiele zabawnych sytuacji. W komedii wystąpiły gwiazdy polskiego kina, między innymi: Michał Koterski, Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski, Joanna Liszowska i Tomasz Oświeciński.
"Swingersi" - CANAL+, godz. 21:00

Niezależna samotna farmerka Mary Bee Cudy podejmuje się misji, której bali się mężczyźni. Ma zawieźć trzy niepoczytalne kobiety na drugi koniec kraju, gdzie zajmie się nimi żona pastora. W podróży towarzyszy jej wdzięczny za ocalenie życia dezerter George Briggs.
"Eskorta" - TVP 1, godz. 21:30

Dalsze przygody jednej z najpopularniejszych bohaterek komedii romantycznych, Bridget Jones. Bridget (Zellweger) jest w związku z Markiem Darcym (Colin Firth), ale niszczy go swoją nadmierną i nieuzasadnioną zazdrością. Dodatkowo z powrotem wiąże się z byłym chłopakiem, Danielem (Grant) i jedzie z nim do Tajlandii. Tam trafia do więzienia.
"Bridget Jones - w pogoni za rozumem" - TVN, godz. 21:30

Legendarny John Wick ponownie musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. Jego pojawienie się na włoskiej ziemi będzie dla mafii wydarzeniem o dramatycznych skutkach. Wielu straci życie, a najbardziej wytrzymali będą błagać o litość.
"John Wick 2" - TV Puls, godz. 22:05

Przed trzema laty legendarny Magic Mike, będąc u szczytu sławy, postanowił zakończyć karierę striptizera. Pozostali członkowie grupy "Kings of Tampa" również planują wycofać się z branży. Chcą to zrobić w wielkim stylu. Marzy im się widowiskowy występ na konwencie striptizerów w Myrtle Beach. Do udziału w ostatnim przedstawieniu zapraszają też Mike'a. Przyjaciele wyruszają w drogę na kończący ich karierę show. W trakcie podróży robią kilka dłuższych postojów w Jacksonville i Savannah, aby wzmocnić łączące ich więzi.
"Magic Mike XXL" - TVN 7, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 5.12.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×