Program telewizyjny na sobotę, 7.08.2021. Co obejrzeć w sobotę, 7 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami sobota, 7 sierpnia 2021 roku. Dzisiaj w telewizji m.in. "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" i "Adwokat diabła"! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na sobotę, 7.08.2021.

Multimedia

Program tv na sobotę, 7 sierpnia 2021 r.:

Hobbit Frodo Baggins stawia czoła Władcy Ciemności - Sauronowi, starając się nie dopuścić, by magiczny pierścień dostał się w jego ręce. Wraz z przyjaciółmi wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż.
"Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" - HBO 2, godz. 18:05

30 lat po bitwie o Endor Imperium zostaje zastąpione przez Najwyższy Porządek, który chce przejąć władzę nad Galaktyką. Przeciwko niemu powstaje Ruch Oporu, kierowany przez generał Leię Organę.
"Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" - Polsat Film, godz. 18:05

Kontynuacja losów Thora, który musi ocalić wszechświat przed Malekithem. Gdy okazuje się, że władca ciemności powraca, Thor wyrusza w niebezpieczną podróż, w czasie której znowu spotyka Jane Foster.
"Thor: Mroczny świat" - Polsat, godz. 20:00

Opowieść o człowieku, który rodzi się jako starzec, a wraz z upływem czasu młodnieje. Gdy bohater poznaje kobietę swego życia, proces niebywałej przemiany prowadzi do rozpadu związku.
"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" - TVN, godz. 20:00

Ziemia jest niszczona przez klęski suszy, a ludziom grozi wyginięcie. Grupa astronautów wyrusza w najważniejszą w dziejach podróż - muszą znaleźć miejsce, gdzie gatunek ludzki będzie mógł przetrwać.
"Interstellar" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Chuck Noland, skupiony na karierze menedżer, w wyniku katastrofy lotniczej trafia na bezludną wyspę. Przez lata wiedzie tam samotne życie, walcząc z dziką przyrodą i własnymi słabościami.
"Cast Away: Poza światem" - Polsat Film, godz. 20:00

Historia Whitney Houston, jednej z najwspanialszych piosenkarek wszech czasów, której kariera sceniczna układała się zdecydowanie lepiej niż życie osobiste.
"Whitney" - TVP1, godz. 22:10

Dani wyrusza ze swoim chłopakiem i znajomymi do środkowej Szwecji, gdzie istnieje komuna kultywująca starodawne zwyczaje. Przybysze stają się marionetkami w rytualnym przedstawieniu.
"Midsommar. W biały dzień" - Ale Kino+, godz. 22:10

Błyskotliwy i ambitny adwokat, skuszony możliwością dużych zarobków, wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie podejmuje pracę w kancelarii adwokackiej Johna Miltona. Za sławę i pieniądze płaci najwyższą cenę.
"Adwokat diabła" - TVN 7, godz. 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 7.08.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×