Program telewizyjny na sobotę, 7.12.2019. Co obejrzeć w sobotę, 7 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 7.12.2019? W programie TV na sobotę, m.in. wybory Mistera Supranational 2019, "The Voice Senior", "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa", "Kraina jutra", "Kapitan Marvel" i "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 7 grudnia 2019!

Multimedia

Program tv na sobotę, 7 grudnia 2019 r.:

Relacja z czwartej edycji międzynarodowego konkursu dla mężczyzn Mister Supranational. W odbywających się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach wyborach weźmie udział ponad 40 kandydatów z różnych zakątków świata. Panowie powalczą nie tylko o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy dolarów. Polskę reprezentuje Tomasz Zarzycki, zdobywca tytułu Mister Polski 2018. Galę poprowadzą: Davina Reeves i Sandra Kubicka, a swoim występem uświetnią - Barbara Kurdej-Szatan oraz Cleo.
"Mister Supranational 2019" - Polsat, godz. 16:15

Rzecz dzieje się w XVIII wieku na Karaibach. W Port Royal odbywa się uroczystość nominowania kapitana Norringtona na komandora. W tym ważnym dniu Norrington pragnie do sukcesów zawodowych dołączyć także osobisty - zdobyć rękę pięknej córki gubernatora, Elizabeth Swann. Nieoczekiwanie na przeszkodzie jego planom staje szalony pirat, postrach siedmiu mórz, sławny Jack Sparrow. Ów zuchwalec zamierza ukraść najszybszy okręt floty brytyjskiej, ponieważ jego własną Czarną Perłę przejęła zbuntowana załoga.
"Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" - TVN, godz. 20:00

Podczas hitlerowskiego ataku na Londyn Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja Pevensie ze względów bezpieczeństwa zostają wysłani na wieś do posiadłości zdziwaczałego profesora Kirke'a. Tam natrafiają na szafę, która otwiera przed nimi drogę do magicznej krainy Narnii, gdzie żyją baśniowe stworzenia i zwierzęta, które mówią ludzkim głosem. W tej krainie od 100 lat trwa zima za sprawą rządów Białej Wiedźmy. Wszyscy mieszkańcy Narnii z utęsknieniem czekają na powrót prawowitego władcy, lwa Aslana, który uwolni ich od panowania okrutnej czarownicy.
"Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - Polsat, godz. 20:05

Wiek nie może być barierą uniemożliwiającą realizowanie pasji. Utalentowane wokalnie osoby po 60. roku życia otrzymują szansę na występ na dużej scenie i udowodnienie, że na spełnienie marzeń nigdy nie jest za późno. Historie uczestników zostaną opowiedziane w nowy sposób. Prowadzący odwiedzą bohaterów w domach. Seria składa się z 4 odcinków. Podczas przesłuchań w ciemno każdy trener musi skompletować 4-osobową drużynę. W trzecim odcinku uczestnicy zmierzą się w formule "Sing off". W odcinku finałowym wystąpi 8 uczestników.
"The Voice Senior" - TVP2, godz. 20:05

Danny Collins był kiedyś przystojnym młodym człowiekiem. Młodość przeminęła, uroda pozostała. Jedyne, na co go obecnie stać, to wykorzystywanie przebrzmiałej kariery wokalnej. Mężczyzna żyje chwilą, wszystkiego używa w zbyt dużych dawkach, zadaje się z bardzo młodymi kobietami. Danny zmienia podejście do życia, gdy odkrywa list napisany do niego przed 40 laty przez Johna Lennona. Porzuca dotychczasowy tryb życia i poświęca się pracy nad piosenkami. Chce też odszukać dorosłego syna, którego nie miał okazji poznać.
"Idol" - Ale kino+, godz. 20:10

Lata dziewięćdziesiąte XX wieku. Galaktyczna wojna między dwiema obcymi rasami dociera na Ziemię, a Carol Danvers wraz z grupką sojuszników trafia w oko cyklonu i niespodziewanie staje się jedną z superbohaterek należących do grupy Avengersów.
"Kapitan Marvel" - HBO, godz. 20:10

Frank Walker, w dzieciństwie uznany za geniusza, obecnie nie radzi sobie z życiem. Casey Newton jest inteligentną i pełną optymizmu nastolatką, która próbuje zrozumieć dziwne zdarzenia, które ostatnio jej się przytrafiły. Oboje łączy pragnienie odkrycia owianego tajemnicą miejsca znanego jako "kraina jutra" - zagubionej w czasie i przestrzeni okolicy. Jeśli uda im się tam dotrzeć, świat może już nigdy nie być taki sam.
"Kraina jutra" - TVN7, godz. 21:00

W kilkanaście minut terroryści przejmują kontrolę nad Białym Domem. Biorą prezydenta Benjamina Ashera jako zakładnika. Mike Banning to były ochroniarz prezydenta, zwolniony ze służby w związku z wypadkiem, w którym zginęła żona głowy państwa. W momencie ataku Banning przebywa w pobliżu Białego Domu. Jego fizyczne i taktyczne przygotowanie oraz znajomość budynku powodują, że staje się on jedyną szansą na ocalenie najważniejszej osoby w państwie.
"Olimp w ogniu" - TV Puls, godz. 22:05

Annie Porter wraz z narzeczonym Aleksem, członkiem elitarnej jednostki do zadań specjalnych, wyrusza w romantyczny rejs po Wyspach Karaibskich. Sielankowa atmosfera kończy się podczas uroczystego balu, gdy w wyniku serii tajemniczych wybuchów uszkodzony zostaje układ sterowniczy statku. Sprawcą całego zamieszania jest John Geiger, komputerowy geniusz, który w ten sposób chce wyrównać osobiste porachunki. Mężczyzna żąda dużego okupu. Pasażerowie stają się zakładnikami, a sam statek niebezpiecznie zmienia kurs.
"Speed II - wyścig z czasem" - Polsat, godz. 23:00

Introwertyczna Beca rozpoczyna pierwszy rok studiów. Nie ma ochoty na integrowanie się z innymi studentami, ale postanawia przyłączyć się do grupy wokalnej Bellas. Dziewczyny śpiewają a cappella. Beca wnosi do zespołu sporą dawkę energii, dzięki czemu Bellas podejmują rywalizację z męskim chórem.
"Pitch Perfect" - TVN, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 7.12.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Stefano Terrazzino w serialu Komisarz Alex :) (gość)

    Odc. pt. Zabójcze tango i Stef w akcji. Szkoda tylko, że podłożyli inny głos. Co prawda grał Polaka, Karola Skotnickiego. Może to dlatego. Ale moim zdaniem to przesada. Nie pierwszy raz grał Polaka i nigdy tak nie było. Ewentualnie można było stworzyć postać pół Polaka pół Argentyńczyka np. Carlos Skotnicki. Albo coś podobnego. Tak czy inaczej super było zobaczyć Stefano znów na małym ekranie. Znów w jakiejś roli. Tańczył fantastycznie. I zagrał też fajnie.

    08.12.2019 15:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×