Program telewizyjny na sobotę, 8 grudnia 2018. Zobacz, co dziś warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program TV na sobotę, 8 grudnia 2018. Dziś w TV między innymi biografia Steve'a Jobsa w reżyserii Joshuy Michaela Sterna, kultowe polskie komedie i Derby Barcelony! Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w telewizji 8 grudnia! Oto nasze hity dnia na sobotę!

Multimedia

Program telewizyjny na sobotę, 8 grudnia 2018 r.:

W sierpniu 1991 roku dwaj śmiałkowie, Maks i Albert, dobrowolnie poddają się hibernacji. Budzą się w 2044 r. w świecie, w którym żyją same kobiety. Ostatni mężczyźni na świecie muszą jakoś odnaleźć się w rzeczywistości, w której władza jest w rękach Ligi Kobiet, na czele której stoi Jej Ekscelencja. Maks i Albert znajdują się pod stałą obserwacją i ścisłą kontrolą. Takie życie na dłuższą metę wydaje im się jednak niemożliwe. Zdesperowani postanawiają więc uciec.
"Seksmisja" - godz. 20:00, Kino Polska

Steve Jobs już od młodości interesuje się kulturą wschodnią, która z czasem staje się jego życiowym drogowskazem. Rozpoczyna studia, ale porzuca je i wyjeżdża do Indii, gdzie pod wpływem LSD obmyśla, jak zmienić świat. W przydomowym garażu, razem ze Stevem Wozniakiem, zaczyna konstruować komputery. Za pierwsze zarobione pieniądze Steve zakłada firmę, której poświęca się bez reszty.
"Jobs" - godz. 20:05, TVP2

Rok 2004. Tajlandia. Maria i Henry wraz z synami spędzają święta Bożego Narodzenia w hotelu położonym przy plaży. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe piekło. Podczas odpoczynku nad basenem cała rodzina została zmieciona przez gigantyczną falę tsunami. Woda zabrała wszystkich i wszystko. Wszystko… z wyjątkiem nadziei.
"Niemożliwe" - godz. 20:05, TVN

W 15. kolejce hiszpańskiej La Liga zmierzą się dwie drużyny z Barcelony! Faworytem spotkania jest oczywiście FC Barcelona, czyli obecny lider La Liga. Espanyol zajmuje jednak w tym sezonie wysokie siódme miejsce w ligowej tabeli. Obie drużyny dzieli zaledwie siedem punktów. Możemy się więc spodziewać zażartej walki! Czy Messi i spółka zdołają pokonać Espanyol pod wodzą trenera Rubiego?
RCD Espanyol - FC Barcelona - godz. 20:40, Canal+

Nowy Jork, koniec lat '80. Bobby Green pracuje jako menedżer w klubie nocnym należącym do rosyjskiego mafiosa. Brat i ojciec Bobby'ego, oficerowie nowojorskiej policji, próbują namówić go do współpracy. Bezskutecznie. Bobby zgada się pomóc policji dopiero gdy jego brat, Joseph, zostaje postrzelony podczas powrotu ze służby. Czy rodzinne trio będzie w stanie pokonać bezwzględną, rosyjską mafię?
"Królowie nocy" - godz. 22:05, Ale kino+

Pięciu przyjaciół w tajemnicy wynajmuje mieszkanie, które służy im do spotkań z kochankami i realizacji swoich seksualnych fantazji. Kiedy znajdują tam ciało martwej kobiety, zaczynają się wzajemnie podejrzewać o zabójstwo. W gęstniejącej atmosferze nieufności i wzajemnych oskarżeń, uporządkowane życie całej piątki zaczyna się rozpadać. Czy morderca jest jednym z nich, czy też ktoś usiłuje wrobić poszukiwaczy erotycznych wrażeń w zbrodnię?
"Loft" - godz. 22:50, TVP1

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź aktualny program tv na sobotę, 8.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×