Program telewizyjny na sobotę, 8.05.2021. Co obejrzeć 8 maja w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami sobota, 8 maja 2021 roku. Dziś w telewizji fantasy, seriale, kryminały, horrory i komedie. Co warto dzisiaj obejrzeć w TV? Oto program telewizyjny na sobotę, 8.05.2021.

Multimedia

Program tv na sobotę, 8 maja 2021 r.:

Wpływy lorda Voldemorta rosną. Jego zwolennicy zaczynają pełnić coraz istotniejsze role w Ministerstwie Magii. Po śmierci Dumbledore'a dyrektorem szkoły w Hogwarcie zostaje poplecznik Księcia Ciemności, Severus Snape. Harry, Ron i Hermiona opuszczają Hogwart i rozpoczynają zleconą im przed Dumbledore'a misję. Chcą znaleźć horkruksy, tajemnicze przedmioty, w których polujący na nich Voldemort ukrył część swojej duszy.
"Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II" - godz. 20:00, Polsat

Biznesmen Świerad prosi policję o dyskretną ochronę podczas aukcji charytatywnej, którą organizuje w swoim pałacu. Górski, Lucyna i Alex pojawiają się tam w wieczorowych strojach. Dla nich to szansa, by kontynuować śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci wspólnika Świerada, Rożyńskiego. Wśród gości Górski rozpoznaje młodą kobietę, Iwonę, którą spotkał blisko hotelu, kiedy wypożyczał smoking. Szukając gospodarza, Górski trafia do jego gabinetu. Zastaje go skrępowanego. Teraz gangster Maks, który to zrobił, obezwładnia też Górskiego. Do pałacu wkracza grupa uzbrojonych mężczyzn. Strzelają dla postrachu po ścianach. Trafiona rykoszetem Iwona zostaje ranna. Alex niepostrzeżenie odciąga ją na zaplecze...
"Komisarz Alex" odc. 144 - godz. 20:35, TVP1

Trzej najlepsi przyjaciele - Willie (Morgan Freeman), Joe (Michael Caine) oraz Al (Alan Arkin) - pewnego dnia odkrywają, że ich fundusz emerytalny został zlikwidowany. Zdesperowani postanawiają działać, aby na starość móc samodzielnie opłacać swoje rachunki. Stawiają wszystko na jedną kartę i zaczynają planować skok na bank, który odpowiedzialny jest za ich problemy finansowe.
"W starym, dobrym stylu" - godz. 21:30, TVN

Szef mafii Alphonse Hoyt od jakiegoś czasu otrzymuje anonimowe listy z pogróżkami, a jego ludzie giną w niewyjaśnionych okolicznościach. Najbardziej zaufany człowiek i prawa ręka Alphonse'a, Victor - mieszkający na przedmieściach samotnik, poznaje sąsiadkę, Beatrice. Zaczyna się z nią spotykać, nie domyślając się, że kobieta nie jest tak krucha, na jaką wygląda. Jej cel to ukaranie ludzi, którzy ją skrzywdzili.
"Czas zemsty" - godz. 21:35, TVP1

Obdarzona nadnaturalnymi mocami Alice dowodzi konwojem ludzi, którym udało się uchronić przed spreparowanym przez korporację Umbrella, wirusem "T". Przez pustynną Nevadę zmierzają w stronę Alaski - jednego z najmniej zaludnionych regionów świata, gdzie będą w końcu bezpieczni. Tymczasem twórca wirusa, doktor Isaacs, zrobi wszystko, aby przeszkodzić ocalałym w dotarciu do celu. Ma mu w tym pomóc najnowszej generacji mutant wirusa "T". Alice i drużynę obrońców ludzkości czeka starcie z bezwzględnymi zombie.
"Resident Evil: Zagłada" - godz. 22:50, Polsat

Po odejściu męża i utracie pracy Marie-Francine zostaje zmuszona do powrotu do rodzinnego domu. Najbliżsi postanawiają jej pomóc. Piszą jej CV, szukają partnera, a nawet proponują udział w programie rozrywkowym. Marie-Francine musi zweryfikować swoją filozofię życiową. Spotyka Miguela, czarującego kucharza, który znalazł się w podobnej sytuacji.
"Nie ma tego złego" - 23:20, TVP2

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 8.05.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×