Program telewizyjny na sobotę, 9.02.2019. Co obejrzeć w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w sobotę, 9.02.2019? W programie TV na niedzielę m.in. "The Voice Kids", "To skomplikowane", "Noc w muzeum", "Zimowa opowieść" i "Nić widmo". Sprawdź program telewizyjny na sobotę, 9 lutego 2019!

Multimedia

Program tv na sobotę, 9.02.2019 r.:

Nowy Jork, koniec XIX wieku. Pochodzący z Irlandii Peter Lake jest drobnym złodziejaszkiem. Pewnego dnia włamuje się do domu, w którym poznaje przepiękną Beverly Penn. Na przekór zdrowemu rozsądkowi zakochują się w sobie do szaleństwa. Niestety, ich szczęście nie trwa długo. Okazuje się, że młoda kobieta jest śmiertelnie chora.
"Zimowa opowieść" - TVN, godz. 20:00

W najbliższym odcinku "The Voice Kids" Cleo będzie musiała pożegnać aż piętnastu swoich podopiecznych i wybrać trzy małe gwiazdy, które będą reprezentować ją w Finale. W kulisach lekkie podenerowowanie, a Trenerka powoli niecierpliwi się w swoim fotelu, bo przed nią nie lada wyzwanie. Jakie decyzje podejmie?
"The Voice Kids" - TVP2, godz. 20:05

Larry Daley chciałby stać się autorytetem dla swojego 10-letniego syna Nicka. Mężczyzna postanawia szukać pracy w Muzeum Historii Naturalnej. Zostaje zatrudniony jako nocny stróż. W muzeum co noc eksponaty ożywają. Larry musi radzić sobie m.in. z gigantycznym dinozaurem, grupką Hunów, miniaturowymi kowbojami i starożytnymi Rzymianami. Otuchy dodaje mu Teddy Roosevelt, który wygłasza przemowy. Larry szybko uczy się odpowiedzialności i wreszcie staje się dla syna wymarzonym ojcem.
"Noc w muzeum" - Polsat, godz. 20:10

Billy Hope ciężką pracą osiągnął wszystko, czego można oczekiwać od życia. Ma kochającą rodzinę i wielkie osiągnięcia na ringu. W ciągu jednego dnia mężczyzna traci to, co dla niego najważniejsze - żona ginie od przypadkowego strzału, córka trafia do rodziny zastępczej. Jedynym sposobem, by odbić się od dna, jest rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Pomoc i potrzebne wsparcie Billy znajduje na sali treningowej prowadzonej przez legendarnego trenera pięściarzy. Rozpoczyna największą walkę życia. Najważniejsze stracie stoczy jednak poza ringiem.
"Do utraty sił" - TVP Kultura, godz. 20:20

Reynolds Woodcock i jego siostra Cyril są cenionymi londyńskimi krawcami. Szyją kreacje dla gwiazd filmowych, rodziny królewskiej i przedstawicieli elity. Reynolds tworzy dla kobiet i od kobiet czerpie inspirację, jednak nie związał się na poważnie z żadną z nich i pozostaje kawalerem. Pewnego dnia w życiu Woodcocka pojawia się Alma. Miłość wprowadzi zmiany w uporządkowanym życiu mężczyzny.
"Nić widmo" - Canal+, godz. 21:00

Złodziej Jack Foley ma na koncie włamania do ponad 200 banków. Sukcesy zawdzięcza sprytowi i urokowi osobistemu. Podczas jednej z akcji zostaje złapany i skazany na 30 lat więzienia. Jack postanawia dokonać ostatniego skoku i przejść na emeryturę. Kolega Buddy ma go ukryć w bagażniku samochodu, ale okoliczności powodują, że umieszcza tam także Karen Sisco, agentkę FBI. W trakcie zmiany samochodu kobieta ucieka. FBI odnajduje zbiega, któremu udaje się wymknąć. On i Buddy jadą do Detroit, gdzie mają wykraść diamenty z rezydencji Ripleya.
"Co z oczu, to z serca" - TVN7, godz. 21:05

Stany Zjednoczone, 1978 rok. Oszust Irving Rosenfeld zajmuje się sprzedażą fałszywych obrazów i pośredniczy w fikcyjnych pożyczkach. W działalności przestępczej pomaga mu piękna kochanka, Sydney Prosser. Niestety, ich dobra passa nie trwa długo. Pewnego dnia parę demaskuje ambitny agent FBI, Richie DiMaso. Grożąc więzieniem, zmusza Irvinga i Sydney do udziału w operacji antykorupcyjnej. Jako pierwszy na celowniku znajdzie się Carmine Polito, popularny polityk z New Jersey.
"American Hustle" - TVP2, godz. 22:20

Jane i Jake, rodzice trójki dorosłych dzieci, są rozwiedzeni. On, wzięty adwokat, odszedł z seksowną Agness. Ona, po wielu latach dochodzenia do siebie po zdradzie męża, wreszcie odzyskała równowagę emocjonalną. Z okazji ukończenia szkoły przez syna eksmałżonkowie spotykają się na wspólnej kolacji. Pełen wina i sentymentalnych wspomnień wieczór ma finał w łóżku. Między byłymi partnerami wybucha utrzymywany w tajemnicy przed dziećmi romans. Jednak wkrótce w życiu Jane pojawia się kolejny mężczyzna, architekt Adam.
"To skomplikowane" - TVN, godz. 22:25

Los Angeles. W wieżowcu wybuch uszkadza windę, w której znajduje się 13 osób. Dzięki hamulcom awaryjnym kabina zatrzymuje się poniżej 30. piętra. Zamachowiec żąda 3 milionów dolarów, w przeciwnym wypadku wysadzi hamulce. Na miejsce przybywają oficer Jack Traven i detektyw Harry Temple - specjalista od rozbrajania ładunków wybuchowych. Udaje im się uwolnić uwięzionych ludzi, lecz terrorysta ucieka. Wkrótce bandyta informuje Jacka, że w miejskim autobusie znajduje się bomba. Jeśli pojazd zwolni, nastąpi wybuch. Traven wkracza do akcji.
"Speed - niebezpieczna szybkość" - Polsat, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 9.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×