Program telewizyjny na środę, 05.10.2022. Co warto obejrzeć w środę, 05.10.2022 w TV?

Przed nami środa, 5 października 2022 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was świetne filmy fabularne oraz dokumenty. Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 5.10.2022.

Multimedia

Program tv na środę, 5 października 2022 r.:

Violeta Parra urodziła się w biednej wielodzietnej rodzinie. Miłość do rodzimego folkloru odziedziczyła po matce, która w wolnych chwilach grała na gitarze i śpiewała ludowe piosenki. Dzięki talentowi i samozaparciu Violeta wyrosła na ikonę muzyki folk. Jej dorosłe życie obfitowało w dramatyczne momenty. Przeżyła śmierć córeczki oraz burzliwy romans z dużo młodszym mężczyzną. Nie potrafiła też pogodzić się z przemijaniem i starzeniem. W lutym 1967 roku 49-letnia artystka popełniła samobójstwo.
"Violeta poszła do nieba" - TVP Kultura, godz. 20:00

Robert Hansen jest wytrawnym myśliwym. Od lat oddaje się swojej pasji z lubością. Jednak w odróżnieniu od innych myśliwych Robert na swoje ofiary wybiera młode ładne kobiety. Zabiera je w lasy Alaski i napawa się polowaniem, którego ukoronowaniem jest zawsze śmierć dziewczyny. Tym razem jednak siedemnastoletniej Cindy udaje się ucieka. Dziewczyna jest prostytutką, dlatego policja bagatelizuje jej zeznania. Jedynym sprzymierzeńcem okazuje się detektyw Jack Halcombe.
"Polowanie na łowcę" - TV Puls, godz. 20:00

Magda i Arek są zgodnym małżeństwem z 25-letnim stażem, które opiekuje się chorym dziadkiem. Mieszkają z synem Tomkiem, który od dawna pozostaje w związku z Asią. Wydaje się, że wszystko jest w porządku - typowa rodzina. Kłopoty zaczynają się, gdy zmęczona swoim sekretnym życiem Magda postanawia iść za głosem serca, uruchamiając kaskadę zdarzeń. Asia zrywa z Tomkiem, dziadek znika, a Arek ma problemy z powrotem do normalności.
"Czarna owca" - HBO, godz. 20:10

Nominowany do Oscara i Złotego Globu obraz zainspirowany zamieszkami w Paryżu z 2005 roku. Stéphane dołącza do oddziału do walki z przestępczością na zubożałych przedmieściach Montfermeil. Pracując wraz ze swoimi pozbawionymi skrupułów kolegami, Chrisem i Gwadą, mężczyzna walczy o utrzymanie porządku w obliczu narastających napięć między lokalnymi gangami. Nieoczekiwanie gwałtowne aresztowanie sprawia, że funkcjonariusze muszą liczyć się z konsekwencjami swoich działań.
"Nędznicy" - Ale kino+, godz. 21:50

Film opowiada o fenomenie i historii Solidarności Walczącej, jednej z największych i najbardziej dynamicznych organizacji opozycyjnych w PRL - u w latach 80. XX w. Opowieść ma klasyczną budowę i składa się z kilku części.
"Rebelia. Solidarność Walcząca" - TVP 1, godz. 23:10

Oficer policji, szalony mistrz kierownicy - Sylvain Marot (Franck Gastambide) wbrew swojej woli zostaje przeniesiony do Marsylii. Na miejscu jego głównym zadaniem staje się rozbicie włoskiego gangu, dokonującego spektakularnych napadów przy pomocy potężnego i niedoścignionego Ferrari. Partnerem w misji Marota zostaje życiowy nieudacznik, najgorszy kierowca w Marsylii - Eddy Maklouf (Malik Bentalha), prywatnie siostrzeniec słynnego Daniela, właściciela legendarnej białej taxi.
"Taxi 5" - Polsat, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program TV na wtorek, 04.10.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • W filmach... (gość)

    W filmach wszyscy doskonale jeżdżą konno, władają bronią białą, znają sztuki walki. Wszyscy od razu potrafią posługiwać się bronią ale czasami ją źle trzymają (dotyczy karabinów, które są ciężkie i rozumiem, że to Pudzian trzyma tę broń do góry z ręką w kształcie L). Do tego we wszystkich krajach na świecie (zwłaszcza w 3-cim świecie) pierwszy lepszy randomowy koleś mówi płynnie po angielsku. Karabiny i pistolety mają popsute celowniki vs. główny bohater. Wszyscy są Terminatorami bo wytrzymują 5 kopniaków Chucka Norrisa z półobrotu prosto na pysk ;-) W filmach opartych na green screen'ie poznikały gdzieś ptaki z miast /wiem, to więcej pracy dla grafików/ ale za to jest mniej wpadek z tła, jak samoloty w średniowieczu czy podobno ciężarówka w oddali na polach bitwy w Krzyżakach. Pod koniec warto wspomnieć o tworzeniu czegoś od zera, na filmie bardzo szybko i sprawnie (Drużyna A - opancerzony samochód w parę godzin od samych kół), gdzie w rzeczywistości taki projekt to parę dni jak nie miesiąc. Kolejna sprawa informatyka w filmach, rozumiem że lud się nie zna, więc można kombinować i upraszczać ale dla kogoś w miarę obeznanego z tematem... tragedia.

    Taka dygresja o parytetach na koniec: jaki w takim pierwszym lepszym filmie jest podział ról nierówny, ilu potrzeba z reguły mężczyzn czy to główne role, czy statyści a ile kobiet. Poza niektórymi wyjątkami mężczyźni przeważają na ekranach a przecież norma światowa (ta realna Ziemska) to coś około 102-105 kobiet na 100 mężczyzn czy coś koło tego.

    23.09.2022 19:36
  • Projekt obywatelski o programach informacyjnych w polskiej TV (gość)

    Powinien powstać jakiś projekt obywatelski ustawy o programach informacyjnych w telewizjach ogólnokrajowych. Aby wszystkie wiadomości miały charakter wyłącznie informacyjny bez komentarza.

    Jak ktoś komentuje mecz piłkarski, to nie tłumaczy gola bólem głowy bramkarza ani nie mówi o tym, że wczoraj padał deszcz to widocznie ślisko jest na boisku.

    Na komentarze polityczne, dyskusje i rozmowy z ekspertami jest czas i miejsce w telewizjach typowo informacyjnych (dziennik 24h na dobę), a te ogólno-rozrywkowo-filmowe to tak jak piszę.

    Tak, więc konkretne informacje, w dwóch/trzech zdaniach, bez komentarza politycznego czy propagandowego. Wydarzenia tylko z konkretnego dnia oraz bez informacji o nowych programach telewizyjnych, koncertach czy innych imprezach po dzienniku na danym kanale ale za to więcej informacji ze świata.

    Informacje typu: świat: wybory prezydenckie w USA, wygrał ten i ten, powódź w Indiach, 15 osób zaginionych, kraj: X polityk prowadził po pijanemu samochód na autostradzie, odkryto wrak statku handlowego z XVI w. na dnie Bałtyku, a nie jak w Teleexpressie informują, że nowym świnkom morskim w Zoo w Płocku nadano imiona Paweł i Gaweł (wymyślone wszystkie zdarzenia).

    Generalnie Polska i Świat - krótko i treściwie, najlepiej jakby te najważniejsze informacje dnia trwały maksymalnie 15-20 minut. Dotyczyło by to wszystkich stacji, z naciskiem na TVP.

    23.09.2022 19:33
  • 4444 (gość)

    Sex Randki Darmowe, Anonimowe -------- vk.sv/zex

    16.09.2022 20:53
  • Piotr (gość)

    W zeszłym miesiącu przeczytałem tutaj historię o tym, jak „(Global Funds Recovery Experts )” pomogło ofiarom oszustwa odzyskać pieniądze utracone w wyniku oszustwa kryptograficznego i postanowiłem zgłosić oszusta. Człowiek od Bitcoina, który oszukał mnie na ponad 82 500 dolarów za swój biznes wiertniczy, a ja wysłałem to wszystko za pośrednictwem Bitcoina i kart podarunkowych. "(Global Funds Recovery Experts )" Firma Recovery Company pomogła mi odzyskać ponad 80% utraconych środków z powrotem na moje konto. Myślę, że powinienem się podzielić, aby pomóc tym, którzy również potrzebują pomocy. ( w w w. gfrexperts .com )

    05.09.2022 17:56
  • MichaeFordham (gość)

    Zarabiam ponad 600 dolarów dziennie, pracując w domu. Jestem bardzo podekscytowany, że mogę podzielić się tutaj swoją historią, ponieważ ja i mój przyjaciel oboje dostaliśmy 16 tys.+ w pracy w zeszłym miesiącu. To wymaga tylko podstawowych umiejętności kopiowania i wklejania, aby ukończyć. Każdy może to zrobić i ułatwić życie. jeśli poświęciłeś na to 1 godzinę na telefonie komórkowym, to wystarczy. Oto, co robimy…

    Skopiuj poniżej strony internetowej…...........𝐖𝐰𝐰.𝐇𝐨𝐦𝐞𝐜𝐚𝐬𝐡𝟏.𝐜𝐨𝐦

    27.08.2022 15:10
  • Ja (gość)

    Pani Różniatowska wspaniałą komediowo jak zawsze!

    25.08.2022 22:19
  • 1 (gość)

    1

    22.08.2022 16:43
  • 1 (gość)

    1

    22.08.2022 16:43
  • 1 (gość)

    1

    22.08.2022 16:43
  • Gość (gość)

    Dlaczego nie usuniecie tych durnych "komentarzy", a właściwie spamu!

    29.07.2022 20:21
  • Kayla Roham (gość)

    Witam wszystkich, z których chcę skorzystać, aby opowiedzieć wam o bardzo dobrym magu, który czyni cuda swoimi magicznymi zdolnościami. Robi cuda, pomagając ludziom wrócić z partnerem, o którym myślą, że stracili, dzięki swojej magicznej mocy możesz zyskać awans w swoim miejscu pracy i tak wiele rozwiązań, których nie możesz przewidzieć. możesz skontaktować się z nim za pomocą jego adresu e-mail chubygreat@gmail.com lub możesz wysłać do niego bezpośrednią wiadomość WhatsApp pod numerem +2349056504566, on jest zawsze dostępny. I zapewniam was, że się z nim kontaktujecie, że wasz problem się skończył. chubygreat jest bardzo dobry w tym, co robi. Dziękuję chubygreat za dobrą pracę

    14.07.2022 23:32
  • Kayla Roham (gość)

    Witam wszystkich, z których chcę skorzystać, aby opowiedzieć wam o bardzo dobrym magu, który czyni cuda swoimi magicznymi zdolnościami. Robi cuda, pomagając ludziom wrócić z partnerem, o którym myślą, że stracili, dzięki swojej magicznej mocy możesz zyskać awans w swoim miejscu pracy i tak wiele rozwiązań, których nie możesz przewidzieć. możesz skontaktować się z nim za pomocą jego adresu e-mail chubygreat@gmail.com lub możesz wysłać do niego bezpośrednią wiadomość WhatsApp pod numerem +2349056504566, on jest zawsze dostępny. I zapewniam was, że się z nim kontaktujecie, że wasz problem się skończył. chubygreat jest bardzo dobry w tym, co robi. Dziękuję chubygreat za dobrą pracę

    14.07.2022 23:31
  • Steve Jobs (gość)

    Podajcie nr kont wpłacę wam te śmieszne kwoty i więcej niech was już tu nie widzę . Amen.

    09.07.2022 15:57
  • Renata Nos (gość)

    wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

    Czy to ksieza zabili Roberta Wojtowicza?

    26.05.2022 03:38
  • Mary Conrad (gość)

    Właśnie zacząłem 3 tygodnie temu I dostałem 2 czeki na łączną kwotę 12 000 $... to najlepsza decyzja, jaką podjęłam od dłuższego czasu! „Dziękuję za danie mi tej niezwykłej możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy z domu.

    przejdź do tej strony, aby uzyskać więcej informacji.................. fuljobz.com

    16.05.2022 18:26
  • Renata (gość)

    Ok durnie,durnie.Duzo zdrowia.

    03.05.2022 12:32
  • uwaga oszuści (gość)

    Czy tutaj wszystkie komentarze są pisane przez oszustow próbujących wyłudzić pieniądze? Czy ktoś się jeszcze na to nabiera? Dlaczego administrator nie reaguje? Wszystkie wpisy nie na temat piszą oszuści i takie wpisy powinny być na bieżąco usuwane

    01.05.2022 08:07
  • Maria (gość)

    Cześć . Niedawno widziałam dowody DR DAWN na blogu, który odwiedzam, aby rozwiązać problemy w związku i randkowaniu, ponieważ miałam poważne kłopoty z moim chłopakiem i spotykaliśmy się przez dziewięć miesięcy, po prostu nagle się zmienił, nie odpowiadał na moje pytania. dzwoni, zaczął oszukiwać, skrzywdził mnie na wiele sposobów, nigdy nie sądziłem, że to możliwe i po prostu pomyślałem, że powinienem spróbować *może z jakiejś desperacji*.. i skontaktowałem się z GREAT DR DAWN. Na początku wszystko wydawało się senne i niewiarygodne, jego rady i rozwiązania były trochę proste i dziwne, a ja trochę się bałem, ponieważ czytałem i słyszałem wiele historii o fałszywych czarodziejach, oszustwach i nigdy nie wierzyłem w magię. i wiara i wrzuciłem kilka rzeczy po wszystkim i zadziałało to jak cud, wszystko poszło w zupełnie nowym kierunku, było i było niesamowite... Myślę, że to wszystko w dobrej wierze sprawiło, że przeczytałem ten konkretny post w ten wierny dzień. . Mam nadzieję, że mogę pomóc innym ludziom, tak jak on pomógł mi... Zrobiłem trochę i dostałem wszystko, czego chciałem. Jeśli chcesz *swojego chłopaka, dziewczynę, męża, żonę, rodzinę i życie miłosne. Wyślij e-maila { dawnacuna314@gmail.com } lub skontaktuj się z nim na WhatsAppie {+2348032246310}

    22.04.2022 16:11
  • Maria (gość)

    Cześć . Niedawno widziałam dowody DR DAWN na blogu, który odwiedzam, aby rozwiązać problemy w związku i randkowaniu, ponieważ miałam poważne kłopoty z moim chłopakiem i spotykaliśmy się przez dziewięć miesięcy, po prostu nagle się zmienił, nie odpowiadał na moje pytania. dzwoni, zaczął oszukiwać, skrzywdził mnie na wiele sposobów, nigdy nie sądziłem, że to możliwe i po prostu pomyślałem, że powinienem spróbować *może z jakiejś desperacji*.. i skontaktowałem się z GREAT DR DAWN. Na początku wszystko wydawało się senne i niewiarygodne, jego rady i rozwiązania były trochę proste i dziwne, a ja trochę się bałem, ponieważ czytałem i słyszałem wiele historii o fałszywych czarodziejach, oszustwach i nigdy nie wierzyłem w magię. i wiara i wrzuciłem kilka rzeczy po wszystkim i zadziałało to jak cud, wszystko poszło w zupełnie nowym kierunku, było i było niesamowite... Myślę, że to wszystko w dobrej wierze sprawiło, że przeczytałem ten konkretny post w ten wierny dzień. . Mam nadzieję, że mogę pomóc innym ludziom, tak jak on pomógł mi... Zrobiłem trochę i dostałem wszystko, czego chciałem. Jeśli chcesz *swojego chłopaka, dziewczynę, męża, żonę, rodzinę i życie miłosne. Wyślij e-maila { dawnacuna314@gmail.com } lub skontaktuj się z nim na WhatsAppie {+2348032246310}

    22.04.2022 15:11
  • Cindy Craig (gość)

    Właśnie zacząłem 3 tygodnie temu i dostałem 2 czeki na łączną kwotę 12 000 $... to najlepsza decyzja, jaką podjęłam od dłuższego czasu! „Dziękuję za danie mi tej niezwykłej możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy z domu.

    przejdź do tej strony, aby uzyskać więcej informacji...................l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

    28.03.2022 22:00
NowszeStarsze