Program telewizyjny na środę, 07.12.2022. Co warto obejrzeć w środę, 07.12.2022 w TV?

Przed nami środa, 7 grudnia. Dzisiaj w telewizji czeka na was szeroki wybór filmowych hitów, kultowa komedia „Jak rozpętałem II wojnę światową” oraz finał „Top Model”! Co warto obejrzeć w TV? Sprawdź program telewizyjny na środę, 07.12.2022.

Multimedia

Program tv na środę, 7 grudnia 2022 r.:

Dwóch mężczyzn - starszy i młodszy - będzie rywalizować o względy kilkunastu kobiet w różnym wieku. Uczestniczki czeka szereg wyzwań, zadań i randek. Mężczyźni będą próbowali przekonać każdą z pań do swojego stylu życia. Raz w tygodniu podczas eliminacji dwie uczestniczki będą musiały opuścić grę. "40 kontra 20" to nie tylko program o szukaniu drugiej połówki. To również okazja, aby zburzyć stereotypy oraz przełamać tabu związane z różnicą wieku w związkach.
„40 kontra 20” - TVN 7, godz. 20:00

Paryż, 2013 r. Miasto jest podzielone na dzielnice, a jedna z nich została odgrodzona od pozostałych wysokim murem. Tu rządzą mafia i gangi, policja zaś nie miesza się w sprawy getta. Jednak gdy gangsterzy kradną należącą do rządu broń masowego rażenia, do 13. dzielnicy zostaje wysłany najlepszy agent, Damien Tomaso. Musi on znaleźć sojusznika, który zna teren i prawa tu panujące. Staje się nim Leito, jeden z nielicznych mieszkańców blokowiska, który sprzeciwia się gangsterom. Leito podejrzewa, że za kradzieżą bomby stoją zwierzchnicy Damiena.
„13 Dzielnica” - TV Puls, godz. 20:00

Franek Dolas przeżywa najbardziej nieprawdopodobne przygody. Udaje mu się uciec z wojskowego sądu włoskiego. Niemcy zatrzymują go jako dezertera i odsyłają na front wschodni. Franek wyskakuje z samolotu i ląduje na spadochronie w Polsce. Po wielu perypetiach zdobywa wreszcie zaufanie partyzantów i czuje, że jest wśród swoich.
„Jak rozpętałem II wojnę światową” - Polsat, godz. 20:05

Hobbit Bilbo Baggins w towarzystwie Gandalfa i dowodzonych przez Thorina Dębową Tarczę krasnoludów kontynuuje podróż przez Śródziemie. Celem wyprawy jest odzyskanie Ereboru - dawnego królestwa krasnoludów. Przemierzając kolejne krainy i stykając się z ich mieszkańcami, bohaterowie zbliżają się coraz bardziej do siedziby Smauga - smoka stanowiącego największe niebezpieczeństwo ze wszystkich, które stanęły na ich drodze.
„Hobbit: Pustkowie Smauga” - TV 4, godz. 21:00

To była wyjątkowa podróż dla wszystkich uczestników programu. Trzy finalistki zawalczą o zwycięstwo podczas ostatniego odcinka na żywo. Nie zabraknie pokazów znanych projektantów, muzycznych występów, gości specjalnych i ogromnych emocji!
„Top Model” - TVN, godz. 21:35

USS Indianapolis powraca do bazy po dostarczeniu ładunku w postaci elementów broni atomowej, której użycie ma zakończyć II wojnę światową. Jednostka zostaje niespodziewanie zaatakowana i storpedowana przez japońską łódź podwodną. Okręt tonie, a ocalali marynarze muszą zmagać się z pragnieniem, głodem i zmęczeniem. Najgorsze są nieustające ataki krwiożerczych rekinów„Ostatnia misja USS Indianapolis” - TVN, godz. 23:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program TV na środę, 07.12.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Michelle (gość)

    MOJA HISTORIA. Nazywam się Michelle Hall Spencer i rozwiodłam się z mężem, ponieważ mnie zdradzał, ale nadal go tak bardzo kocham, że szukałam pomocy i znalazłam dr Ogundele po kilku kłamcach w internecie. Dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie i w ciągu 24 godzin mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, jest to bardzo potężne dla każdego, kto potrzebuje pomocy, aby skontaktować się z Dr Ogundele na WhatsApp i Telegram pod tym numerem: +27638836445. Jest uczciwym i potężnym człowiekiem. Wszędzie szukałem pomocy, w końcu pomógł mi tylko doktor Ogundele.

    28.11.2022 19:58
  • James (gość)

    TO JEST OFICJALNE OGŁOSZENIE ILLUMIN LIGHT DLA ŚWIATA UWAGA: ŻADNE WYJAŚNIENIA LUDZKIE NIE SĄ OBJĘTE Możesz skontaktować się z przedstawicielem świątyni przez: e-mail: illuminati0grandmaster@proton.me

    Jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Będziesz bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz już dziś do kultury bractwa Illuminati i natychmiast się wzbogacisz. Milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Bez względu na to, gdzie zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, otrzymasz nawet $50,000,000 USD miesięcznej pensji.

    Korzyści dla nowych członków, którzy są członkami Illuminati. Dom w dowolnym wybranym kraju. 2. Nowy wymarzony samochód o wartości $1.5 Million USD. Szansa na poznanie najwybitniejszych i najbogatszych ludzi na świecie.

    Musisz mieć co najmniej 25 lat. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z naszymi partnerami: illuminati0grandmaster@proton.me

    WhatsApp: +2349155280929

    26.11.2022 06:39
  • condilla vincent (gość)

    Wyszłam za mąż za mojego męża Antoniego, kocham go tak bardzo, że jesteśmy małżeństwem od siedmiu lat z dwójką dzieci. Kiedy wyjechał na wakacje do Francji, opowiedział o kobiecie imieniem Ashley, powiedział mi, że nie jest już zainteresowany naszym małżeństwem. Byłem tak zdezorientowany i szukałem pomocy, że nie wiedziałem, co robić, dopóki nie spotkałem mojej przyjaciółki Marii i nie wyjaśniłem jej mojego problemu. Powiedziała mi, żebym nie martwił się, że mam wcześniej podobny problem, i przedstawiłem się mężczyźnie o imieniu Dr OMON, który rzucił czar na jej byłego chłopaka i sprowadził go z powrotem do niej na końcu. 3 dni. Maria prosi mnie o kontakt z Dr OMONem. Skontaktowałam się z nim, aby pomóc mi sprowadzić męża z powrotem, a on poprosił, żebym się nie martwiła, że ​​bogowie jego przodków walczą o mnie. Powiedział mi, że po trzech dniach dołączy do mnie i mojego męża. Po trzech dniach zadzwonił do mnie mój mąż i powiedział, że wciąż szuka ze mną rzeczy. Zaskoczył mnie, kiedy go zobaczyłem i zaczął płakać o przebaczenie. W tej chwili jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, a co ten wspaniały Doktor zrobił dla mnie i mojego męża, możesz skontaktować się z jego adresem e-mail: (dromonbabalola@gmail.com). Lub WhatsApp… w tym numerze. (+351925095736). Skontaktuj się z nim w przypadku jakichkolwiek problemów, takich jak: (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego ex (2) jeśli nadal masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Jeśli chcesz mieć dziecko. (5) leki ziołowe (6) Chcesz być bogaty. (7) Chcesz związać z nim swojego męża/żonę na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić, co chcą (10) rozwiązanie sprawy ETC Skontaktuj się z nim ponownie pod adresem (dromonbabalola@gmail.com) lub WhatsApp .. pod tym numerem. (+351925095736). i bądź błogosławiony.

    16.11.2022 10:56
  • MRS GEORGE (gość)

    NAZYWAM SIĘ PANI GEORGE Z IRLANDII, CHCĘ PODZIĘKOWAĆ TEGO WSPANIAŁEGO URUCHOMIENIA ZAKLĘCIA DR BABATUNDE. JEŚLI POTRZEBUJESZ PRAWDZIWEGO I ORYGINALNEGO URUCHAMIAJĄCEGO ZAKLĘCIA, KTÓRY MOŻE ZWRÓCIĆ DO CIEBIE TWÓJ EX LOVER, SKONTAKTUJ SIĘ Z TYM WSPANIAŁYM SELLMAN DR BABATUNDE, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ DO MNIE MÓJ EX LOVE W CIĄGU 48 GODZIN. JEGO KONTAKTOWY ADRES E-MAIL : *drbabatunde10@gmail.com* WHATSAPP *+27619642218*

    Jeszcze raz dziękuję DR BABATUNDE

    04.11.2022 09:00
  • Lena c (gość)

    Paulina Smaszcz opamiętaj się z twoimi krytykami co Cię babo o opętało nigdy nie byłaś za mądra jak prowadziłaś Pytanie na śniadanie to nie szło patrzeć ani na twoją wypowiedź A strój to były jak do kabaretu nie masz taktu za grosz niby jesteś wykształcona a głupsza jak taki kmiot Kibicuję Kasi i Maciejowi bo ma się bardziej pasuje do Kasi niż do ciebie Oby im wyszło w życiu Trzymam za nich kciuki A ty głupia babo powstrzymaj swoje złośliwości bo nikogo to nie interesuje i nie pokazuj się z tymi strzyżonymi kłami bo wyglądasz jak stara klacz wstyd wstyd wstyd pohamuj się

    31.10.2022 14:04
  • MRS GEORGE (gość)

    NAZYWAM SIĘ PANI GEORGE Z IRLANDII, CHCĘ PODZIĘKOWAĆ TEGO WSPANIAŁEGO URUCHOMIENIA ZAKLĘCIA DR BABATUNDE. JEŚLI POTRZEBUJESZ PRAWDZIWEGO I ORYGINALNEGO URUCHAMIAJĄCEGO ZAKLĘCIA, KTÓRY MOŻE ZWRÓCIĆ DO CIEBIE TWÓJ EX LOVER, SKONTAKTUJ SIĘ Z TYM WSPANIAŁYM SELLMAN DR BABATUNDE, KTÓRY PRZYWRÓCIŁ DO MNIE MÓJ EX LOVE W CIĄGU 48 GODZIN. JEGO KONTAKTOWY ADRES E-MAIL : *drbabatunde10@gmail.com* WHATSAPP *+27619642218*

    Jeszcze raz dziękuję DR BABATUNDE

    29.10.2022 17:41
  • Franco Roberto (gość)

    Dziękuję dr Udama Ada za zmuszenie mojej żony do anulowania naszej sprawy rozwodowej i sprowadzenia jej z powrotem do mnie, moja żona wróciła do mnie z wielką miłością i radością z powodu potężnego zaklęcia dr Udamy. WhatsApp Dr Udama teraz, jeśli potrzebujesz jego pomocy. WhatsApp: +27 65 897 8226 lub e-mail: udamaada@gmail.com.

    28.10.2022 14:37
  • axl oliver (gość)

    Witam Jestem tutaj, aby podzielić się świadectwem o tym, jak pomógł mi dr Wazobia. Po 2 latach związku z mężem zmienił się nagle i przestał się ze mną regularnie kontaktować, wymyślał wymówki, żeby nie wracać do domu cały czas. Przestał odpowiadać na moje telefony i smsy i przestał się ze mną regularnie spotykać. Potem kilka razy zacząłem go łapać z różnymi dziewczynami, ale za każdym razem mówił, że mnie kocha i że potrzebuje trochę czasu, aby pomyśleć o naszym związku. Ale nie mogę przestać o nim myśleć, więc zdecydowałem się przejść do Internetu i widziałem tak wiele dobrych rozmów o tym mr odion wazobia i skontaktowałem się z nim i wyjaśniłem mu moje problemy. Powiedział mi, co zamierzam zrobić, co zrobiłem i postąpił zgodnie z jego instrukcjami po tygodniu rzucania zaklęcia, mój mąż wrócił do mnie i od tego czasu zmienił się, poświęca mi całą uwagę, której potrzebuję, jesteśmy otwarci na siebie niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż jego przyjaciele. możesz skontaktować się z nim przez jego WhatsApp; +2349074303650 na e-mail; Drwazobiatemple@gmail.com

    20.10.2022 14:55
  • Franco Roberto (gość)

    Dziękuję dr Udama Ada za to, że moja żona odwołała naszą sprawę rozwodową i zwróciła mi ją z powrotem z wielką miłością i radością swoim potężnym zaklęciem. WhatsApp Dr Udama teraz, jeśli potrzebujesz jego pomocy. WhatsApp: +27 65 897 8226 lub e-mail: udamaada@gmail.com.

    20.10.2022 12:06
  • W filmach... (gość)

    W filmach wszyscy doskonale jeżdżą konno, władają bronią białą, znają sztuki walki. Wszyscy od razu potrafią posługiwać się bronią ale czasami ją źle trzymają (dotyczy karabinów, które są ciężkie i rozumiem, że to Pudzian trzyma tę broń do góry z ręką w kształcie L). Do tego we wszystkich krajach na świecie (zwłaszcza w 3-cim świecie) pierwszy lepszy randomowy koleś mówi płynnie po angielsku. Karabiny i pistolety mają popsute celowniki vs. główny bohater. Wszyscy są Terminatorami bo wytrzymują 5 kopniaków Chucka Norrisa z półobrotu prosto na pysk ;-) W filmach opartych na green screen'ie poznikały gdzieś ptaki z miast /wiem, to więcej pracy dla grafików/ ale za to jest mniej wpadek z tła, jak samoloty w średniowieczu czy podobno ciężarówka w oddali na polach bitwy w Krzyżakach. Pod koniec warto wspomnieć o tworzeniu czegoś od zera, na filmie bardzo szybko i sprawnie (Drużyna A - opancerzony samochód w parę godzin od samych kół), gdzie w rzeczywistości taki projekt to parę dni jak nie miesiąc. Kolejna sprawa informatyka w filmach, rozumiem że lud się nie zna, więc można kombinować i upraszczać ale dla kogoś w miarę obeznanego z tematem... tragedia.

    Taka dygresja o parytetach na koniec: jaki w takim pierwszym lepszym filmie jest podział ról nierówny, ilu potrzeba z reguły mężczyzn czy to główne role, czy statyści a ile kobiet. Poza niektórymi wyjątkami mężczyźni przeważają na ekranach a przecież norma światowa (ta realna Ziemska) to coś około 102-105 kobiet na 100 mężczyzn czy coś koło tego.

    23.09.2022 19:36
  • Projekt obywatelski o programach informacyjnych w polskiej TV (gość)

    Powinien powstać jakiś projekt obywatelski ustawy o programach informacyjnych w telewizjach ogólnokrajowych. Aby wszystkie wiadomości miały charakter wyłącznie informacyjny bez komentarza.

    Jak ktoś komentuje mecz piłkarski, to nie tłumaczy gola bólem głowy bramkarza ani nie mówi o tym, że wczoraj padał deszcz to widocznie ślisko jest na boisku.

    Na komentarze polityczne, dyskusje i rozmowy z ekspertami jest czas i miejsce w telewizjach typowo informacyjnych (dziennik 24h na dobę), a te ogólno-rozrywkowo-filmowe to tak jak piszę.

    Tak, więc konkretne informacje, w dwóch/trzech zdaniach, bez komentarza politycznego czy propagandowego. Wydarzenia tylko z konkretnego dnia oraz bez informacji o nowych programach telewizyjnych, koncertach czy innych imprezach po dzienniku na danym kanale ale za to więcej informacji ze świata.

    Informacje typu: świat: wybory prezydenckie w USA, wygrał ten i ten, powódź w Indiach, 15 osób zaginionych, kraj: X polityk prowadził po pijanemu samochód na autostradzie, odkryto wrak statku handlowego z XVI w. na dnie Bałtyku, a nie jak w Teleexpressie informują, że nowym świnkom morskim w Zoo w Płocku nadano imiona Paweł i Gaweł (wymyślone wszystkie zdarzenia).

    Generalnie Polska i Świat - krótko i treściwie, najlepiej jakby te najważniejsze informacje dnia trwały maksymalnie 15-20 minut. Dotyczyło by to wszystkich stacji, z naciskiem na TVP.

    23.09.2022 19:33
  • 4444 (gość)

    Sex Randki Darmowe, Anonimowe -------- vk.sv/zex

    16.09.2022 20:53
  • Piotr (gość)

    W zeszłym miesiącu przeczytałem tutaj historię o tym, jak „(Global Funds Recovery Experts )” pomogło ofiarom oszustwa odzyskać pieniądze utracone w wyniku oszustwa kryptograficznego i postanowiłem zgłosić oszusta. Człowiek od Bitcoina, który oszukał mnie na ponad 82 500 dolarów za swój biznes wiertniczy, a ja wysłałem to wszystko za pośrednictwem Bitcoina i kart podarunkowych. "(Global Funds Recovery Experts )" Firma Recovery Company pomogła mi odzyskać ponad 80% utraconych środków z powrotem na moje konto. Myślę, że powinienem się podzielić, aby pomóc tym, którzy również potrzebują pomocy. ( w w w. gfrexperts .com )

    05.09.2022 17:56
  • MichaeFordham (gość)

    Zarabiam ponad 600 dolarów dziennie, pracując w domu. Jestem bardzo podekscytowany, że mogę podzielić się tutaj swoją historią, ponieważ ja i mój przyjaciel oboje dostaliśmy 16 tys.+ w pracy w zeszłym miesiącu. To wymaga tylko podstawowych umiejętności kopiowania i wklejania, aby ukończyć. Każdy może to zrobić i ułatwić życie. jeśli poświęciłeś na to 1 godzinę na telefonie komórkowym, to wystarczy. Oto, co robimy…

    Skopiuj poniżej strony internetowej…...........𝐖𝐰𝐰.𝐇𝐨𝐦𝐞𝐜𝐚𝐬𝐡𝟏.𝐜𝐨𝐦

    27.08.2022 15:10
  • Ja (gość)

    Pani Różniatowska wspaniałą komediowo jak zawsze!

    25.08.2022 22:19
  • 1 (gość)

    1

    22.08.2022 16:43
  • 1 (gość)

    1

    22.08.2022 16:43
  • 1 (gość)

    1

    22.08.2022 16:43
  • Gość (gość)

    Dlaczego nie usuniecie tych durnych "komentarzy", a właściwie spamu!

    29.07.2022 20:21
  • Kayla Roham (gość)

    Witam wszystkich, z których chcę skorzystać, aby opowiedzieć wam o bardzo dobrym magu, który czyni cuda swoimi magicznymi zdolnościami. Robi cuda, pomagając ludziom wrócić z partnerem, o którym myślą, że stracili, dzięki swojej magicznej mocy możesz zyskać awans w swoim miejscu pracy i tak wiele rozwiązań, których nie możesz przewidzieć. możesz skontaktować się z nim za pomocą jego adresu e-mail chubygreat@gmail.com lub możesz wysłać do niego bezpośrednią wiadomość WhatsApp pod numerem +2349056504566, on jest zawsze dostępny. I zapewniam was, że się z nim kontaktujecie, że wasz problem się skończył. chubygreat jest bardzo dobry w tym, co robi. Dziękuję chubygreat za dobrą pracę

    14.07.2022 23:32
NowszeStarsze