Program telewizyjny na środę, 10.02.2021. Co obejrzeć 10 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 10.02.2021 roku? W programie TV na środę, m.in. "Jedz, módl się, kochaj", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "Kochaj albo rzuć". Sprawdź program telewizyjny na środę, 10 lutego 2021 roku!

Multimedia

Program tv na środę, 10 lutego 2021 r.:

Małżeństwo Liz Gilbert (Julia Roberts) właśnie dobiega końca. Po ośmiu latach nie pozostaje jej nic innego, jak tylko się rozwieść. Podróżując w różne miejsca na świecie, Liz chce na nowo odnaleźć sens w swoim życiu. Jedzie do Włoch, Indonezji oraz Indii i odkrywa przyziemne uciechy, ale też duchowe wartości. Jedzenie, modlitwa oraz miłość, których doświadcza. W trakcie wędrówki, okazują się doskonałym przepisem na przywrócenie harmonii w życiu Liz.
"Jedz, módl się, kochaj" - Stopklatka, godz. 20:00

Trzecia część komediowej opowieści o rodzinach Pawlaków i Kargulów. Seniorowie obu rodów oraz ich wnuczka, Ania, otrzymują od Johna Pawlaka zaproszenie do Chicago. Kiedy przyjeżdżają na miejsce, okazuje się, że John zmarł. W trakcie ceremonii pogrzebowej pojawia się nowy członek rodziny - córka Johna. Pawlak doznaje podwójnego szoku - nie dość, że Shirley jest dzieckiem nieślubnym, na dodatek jest Mulatką. Po pogrzebie bohaterowie rozpoczynają poznawanie Chicago.
"Kochaj albo rzuć" - Polsat, godz. 20:05

W Borkach wybuchł pożar. Borys jedzie pomóc Kuczmie, którego gospodarstwo jest najbardziej zagrożone. Aleks martwi się o Ułana. Pożar jest bardzo poważny. Zaangażowane zostają wszystkie okoliczne zastępy straży. Franek odwołuje wyjazd z Reginą i dołącza do akcji OSP. Mecenas Paszkowska doradza Radkowi, co ma zrobić, by uniknąć wypłacania żonie wysokich alimentów. Ma zaprzeczyć, że miał romans z Sandrą i przypomnieć w sądzie o agresywnym zachowaniu Lidki w czasie choroby. Morawski przystępuje do realizacji planu.
"Barwy szczęścia" odcinek 2383. - TVP 1, godz. 20:10

Paul Nilsson jest odnoszącym sukcesy szefem ochrony międzynarodowego banku. Kiedy otrzymuje wiadomość, że jego rodzina została porwana nie pozostaje mu nic innego jak wkroczyć do gry. Grupę porywaczy prowadzi Bill Cox. Paula jest zmuszony do obrabowania chronionego przez siebie banku. Jeżeli to zrobi, to popełni jedną z największych kradzieży w historii.
"Firewall" - TVN 7, godz. 20:30

Falkowicz wraca w końcu do domu i w sypialni myli Kasię z Aliną. Chwilę później profesor przeżywa kolejny szok, gdy żona opowiada mu o problemach Matyldy. Tymczasem w szpitalu pod opiekę doktor Fisher trafia mężczyzna z poważnym urazem głowy, który twierdzi, że miał w domu wypadek. Kolejną pacjentką lekarki zostaje jego córka Magda. Doktor Fisher zaczyna podejrzewać, że w ich rodzinie dochodzi do aktów przemocy. Z kolei Agata postanawia zerwać kontakt z Maksem i odejść z pracy, chociaż Szczepan z Liną próbują ją powstrzymać. Ordynator Konica uprzedza Begera, że szpital nie przedłuży z nim umowy.
"Na dobre i na złe" odcinek 797. - TVP 2, godz. 20:50

W tej edycji Pucharu Króla w piłce nożnej mężczyzn uczestniczą sto dwie drużyny klubowych z czterech najwyższych klas rozgrywkowych i czternaście drużyn z klas niższych. Najlepsza ekipa turnieju uzyskuje prawo udziału w fazie grupowej następnej edycji Ligi Europy UEFA.
Półfinał: Sevilla FC - FC Barcelona - TVP 1, godz. 20:55

Bruce Banner pracuje nad modyfikacją ludzkiego DNA. Podczas jednego z eksperymentów naukowiec przyjmuje śmiertelną dawkę promieniowania gamma. Choć wydaje się, że wyszedł z tego bez szwanku, wkrótce zaczyna tracić świadomość i odczuwać czyjąś obecność we własnym ciele. Tym kimś jest nadludzko silny Hulk - monstrum, w które co pewien czas Bruce się przeistacza. Stwór niszczy laboratorium i dom Bruce'a, pustoszy okolicę. Wojsko zostaje zaangażowane w poskromienie potwora. Jedynie była dziewczyna naukowca domyśla się, kim jest Hulk.
"Hulk" - TVN, godz. 21:35

Odkrywszy wielką tajemnicę templariuszy, Benjamin Gates stał się jednym z najbardziej znanych poszukiwaczy skarbów. Tym razem dzięki pomocy ojca odnajduje kilkanaście zaginionych kart z dziennika Johna Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna. Wynika z nich, że jeden z przodków Gatesa brał udział w spisku Bootha. Na poszukiwanie tajemniczej księgi wyruszają także przyjaciel Bena, Riley, oraz jego była ukochana, Abigail. Jeśli uda im się ujawnić tajemnicę, doprowadzą do wyjaśnienia największego spisku w historii świata.
"Skarb Narodów" - Polsat, godz. 22:45

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 10.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • daff (gość)

    dzisiaj nic nie zobaczymy bo wyłączyli telewizje

    10.02.2021 11:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×