Program telewizyjny na środę, 1.07.2020. Co obejrzeć 1 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Dziś 1 lipca. Jakie propozycje znalazły się w programie telewizyjnym na środę? "Sztandar chwały", "Bad Boys" czy "Morderstwo w Białym Domu" to tylko niektóre z nich. Oto program tv na środę, 1.07.2020.

Multimedia

Program tv na środę, 1 lipca 2020 r.:

Jedno z najsłynniejszych wojennych zdjęć wykonanych przez fotografa Joego Rosenthala prezentuje sześciu marines, którzy po zwycięskiej bitwie o wyspę Iwo Jimę zatykają amerykańską flagę na górze Suribachi. Film przedstawia prawdziwą historię żołnierzy, konfrontując ich bohaterstwo i rzeczywiste wydarzenia jednej z najkrwawszych bitew drugiej wojny światowej z propagandą uprawianą przez amerykański rząd.
"Sztandar chwały" - TVN7, godz. 20:00

Marcus Burnett i Mike Lowrey należą do tajnego wydziału antynarkotykowego policji w Miami. W dzień po największym sukcesie - przejęciu heroiny o wartości 100 mln dolarów, przydarza im się największa wpadka: heroina zostaje skradziona z posterunku. Burnett i Lowrey mają zaledwie 3 dni na jej odzyskanie, gdyż zwierzchnicy podejrzewają, że kradzież zorganizował ktoś z oddziału. Walcząc z czasem, śledzą mistrza złodziei, tajemniczego Foucheta. Przestępcę może zidentyfikować jedyny, w dodatku dość kłopotliwy i gadatliwy świadek: piękna Julie Mott.
"Bad Boys" - Polsat, godz. 20:05

Niespełniony pisarz Leo w oczekiwaniu na upragniony sukces pracuje jako pomywacz w restauracji. Tymczasem jego była żona wydaje książkę opartą na blogu "Czemu jesteś do bani". Czytelnicy poznają pikantne szczegóły ich nieudanego związku. Tymczasem Leo zakochuje się w Colette, którą poznaje na jej przyjęciu weselnym. Od tej chwili śledzi każdy krok dziewczyny. Próbuje ją przekonać, że popełniła błąd, wychodząc za Danny'ego.
"Nie ma tego złego..." - TVP2, godz. 20:05

Harlan Regis, zasłużony detektyw z waszyngtońskiego wydziału zabójstw, obejmuje śledztwo dotyczące morderstwa w Białym Domu. 25-letnia urzędniczka została zamordowana po miłosnym akcie z nieznanym mężczyzną. Pikanterii dodaje fakt, że tragedia rozegrała się blisko prezydenckiej sypialni. Do pomocy Regisowi zostaje przydzielona agentka Nina Chance. Na polecenie szefa ochrony głowy państwa ma szybko zakończyć śledztwo, a także dyskretnie kontrolować każdy krok Regisa.
"Morderstwo w Białym Domu" - TVN, godz. 21:00

W XVIII-wiecznym Paryżu przychodzi na świat nieślubne dziecko handlarki rybami, Jean-Baptiste Grenouille. Wkrótce okazuje się, że chłopiec obdarzony jest genialnym węchem. Gdy dorasta, zostaje uczniem znanego perfumiarza Baldiniego i pod jego szyldem tworzy zapachy, które podbijają serca paryskich dam. To mu jednak nie wystarcza. Grenouille chce skomponować perfumy, którego najcenniejszym i najbardziej wyjątkowym składnikiem jest woń dziewczęcego ciała. Opętany tą myślą zaczyna polować na młode kobiety.
"Pachnidło: Historia mordercy" - Stopkaltka TV, godz. 21:55

Film w reżyserii wielokrotnie nominowanego do Oscara O. Russela. W rolach głównych George Clooney i Mark Wahlberg. Zatoka Perska, rok 1991. Czterech żołnierzy z elitarnego oddziału amerykańskiej armii postanawia ukraść transport złota ukryty w piaskach pustyni. Zadanie wydaje się być dziecinnie proste... Czy ta przygoda odmieni ich całe dotychczasowe życie?
"Złoto pustyni" - TVN, godz. 23:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 1.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×