Program telewizyjny na środę, 12.08.2020. Co obejrzeć 12 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 12 sierpnia. Co chcecie dzisiaj obejrzeć w telewizji? Czeka na was maraton doskonałych filmów, z komediami na czele oraz świetne seriale! Będzie z czego wybierać! Oto program TV na dzisiaj! Sprawdźcie, co warto obejrzeć w środę, 12.08.2020.

Multimedia

Program tv na środę, 12 sierpnia 2020 r.:

Gwiazdorska obsada komedii "Duże dzieci" powraca (w ekscytująco rozszerzonym składzie), by dać wam jeszcze więcej śmiechu. Lenny (Adam Sandler) przeprowadził się z Los Angeles do rodzinnego miasteczka, tam gdzie się wychował. Tym razem to on i jego przyjaciele dostaną lekcję życia od swoich dzieci. A stanie się to w dniu, w którym wszystko może się zdarzyć: ostatniego dnia szkoły przed wakacjami.
"Jeszcze większe dzieci" - Polsat, godz. 20:00

Przystojny, czarujący Jep Gamberdella pomimo oznak starzenia się w pełni korzysta z życia. Chodzi na eleganckie kolacje i przyjęcia, gdzie jako znany dziennikarz i uwodziciel jest zawsze mile widziany. W młodości napisał powieść, która przyniosła mu nagrodę literacką i reputację sfrustrowanego pisarza. Na tarasie rzymskiego apartamentu z widokiem na Koloseum wydaje przyjęcia, podczas których "ludzka aparatura" - jak brzmi tytuł jego powieści, jest rozbierana do naga. Znużony czasami marzy, by jeszcze spróbować sił w dziedzinie literatury.
"Wielkie piękno" - TVP Kultura, godz. 20:00

Wywiad-rzeka, którego udzielił Lance Armstrong, upadła gwiazda kolarstwa. Amerykański tytan siedem razy z rzędu wygrał Tour de France. Wygrał też w walce z chorobą nowotworową. Jednakże okazało się, iż jego kariera zbudowana była na stosowaniu niedozwolonych środków dopingujących, takich jak erytropoetyna, testosteron i kortyzon, oraz na niedozwolonych zabiegach, takich jak transfuzja krwi. W filmie wypowiadają się też Tyler Hamilton, George Hincapie i Floyd Landis.
"Lance" - CANAL+, godz. 20:00

Julie spotyka w samolocie byłego narzeczonego, Antoine'a. Ona - niedoceniona artystka, leci z Nowego Jorku do Paryża, by wziąć ślub z odpowiedzialnym biznesmenem. On - zdolny prawnik i przystojny bawidamek, ma odbyć w stolicy Francji rozmowę w sprawie pracy. Kiedyś łączyła ich wielka miłość, ale Julie rzuciła Antoine'a, nie mogąc znieść jego zdrad, niesłowności i kolegów. Przez siedem godzin, w obecności pasażerów klasy biznes, dawni kochankowie toczą dysputę o przeszłości, porównują wersje wydarzeń, wspominają miłe chwile, kłócą się i godzą.
"Miłość i turbulencje" - TVP 2, godz. 20:10

Epidemia zdziesiątkowała ludzkość, a nieszczęśników, którzy ją przeżyli, przemieniła w spragnione krwi potwory. Naukowiec Robert Neville, z niewiadomego powodu odporny na działanie wirusa, jest ostatnim żyjącym człowiekiem w Nowym Jorku. Bohater desperacko usiłuje znaleźć sposób na odwrócenie działań wirusa, pracuje nad szczepionką wykorzystując własną krew. Systematycznie wysyła w eter wiadomości, wierząc, że dotrą one do innych ocalałych. Tymczasem zarażeni czają się w mroku, obserwują każdy ruch Neville'a i czekają, aż popełni błąd.
"Jestem legendą" - TVN, godz. 21:00

Dokument o losach tysięcy unickich rodzin, które w drugiej połowie XIX wieku były prześladowane przez carską administrację na terenie dzisiejszego południowego Podlasia. 24 stycznia 1874 roku trzynastu mężczyzn, broniących unickiej świątyni w Pratulinie przed prawosławnymi, zostało zastrzelonych przez carskie wojsko. W 1996 roku zostali oni uznani za błogosławionych. Unici pojawili się na wschodzie Polski po zawarciu unii brzeskiej w 1596 roku. Do Kościoła unickiego wstępowały miliony ludzi, którzy wcześniej należeli do Cerkwi prawosławnej.
"Modlitwa o Polskę. Z ziemi podlaskiej" - TVP 1, godz. 22:40

Bohaterem filmu jest Mumbai i jego współpracownicy. Wszyscy oni trudnią się ręcznym malowaniem plakatów filmowych. Tworzą oni wielkoformatowe prace przedstawiające gwiazdy bollywoodzkich filmów. Niestety ich twórczość jest wypierana przez drukowane plakaty filmowe. Ponadto bohater zmaga się z trudną sytuacją jego warsztatu, któremu grozi między innymi rozbiórka. Pomimo pojawiających się trudności Mumbai nie chce, aby sztuka ta zanikła, dlatego też stara się przekazać swoje rzemiosło młodszemu pokoleniu.
"Bollywood ręcznie malowane" - TVP Kultura, godz. 23:25

Szwecja, rok 1632. 16-letnia Krystyna Wazówna zostaje następczynią tronu po śmierci ojca Gustawa Adolfa, który zginął na polu bitwy. Wstępując na tron, królowa przysięga poślubić ciotecznego brata ojca, Karola Gustawa. Nie wywiązuje się z obietnicy. Odmawia adoratorom, a zamiast tego wydaje się zainteresowana hrabiną Ebbą. Spiskujące otoczenie postanawia wykorzystać sympatię królowej i zamierza wpływać na jej decyzje, wykorzystując do tego młodą Ebbę. Wrogowie nie doceniają przenikliwego umysłu władczyni, która postanawia ich przechytrzyć.
"Dziewczyna, która została królem" - ATM Rozrywka, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 12.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×