Program telewizyjny na środę, 14.07.2021. Co obejrzeć 14 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Oto nasz program tv na środę. 14 lipca w telewizji m.in. "Znaki" oraz "Kontakt", czyli filmy o pozaziemskiej inteligencji. Co jeszcze w środę w tv? Sprawdź nasze hity, czyli program telewizyjny na środę, 14.07.2021.

Multimedia

Program tv na środę, 14 lipca 2021 r.:

Gregowi udało się wkupić w łaski ojca swojej narzeczonej. Wspólnie z ukochaną Pam planują wesele. Zanim to jednak nastąpi, przyszli teściowie chcą poznać rodziców Grega, którzy mieszkają na malowniczo położonej wyspie. Narzeczeni zabierają Jacka i Dinę do domu państwa Fockerów na weekend. Okazuje się, że rodzice narzeczonego córki prowadzą swobodny styl życia. Ojciec Pam odkrywa również, że Greg parę razy skłamał, opowiadając o dzieciństwie.
"Poznaj moich rodziców" - Polsat, godz. 20:05

W kopalni, w której pracuje Pedro, dochodzi do tragedii. Pedro ratuje życie Fernando, który jest właścicielem kopalni. W jego domu ponownie spotyka Beatriz, szwagierkę Patricia. Kobieta liczy, że Pedro pomoże jej uciec do Hiszpanii. Catalina idzie do gubernatora, gdzie ma zapłacić Nicuesie, żeby odzyskać wolność. Fernando chce, żeby Pedro zarządzał jego kopalnią. Wysyła go do pracy jako zarządcę...
"Królowa i konkwistador" odcinek 5. - TVP1, godz. 20:35

Eleanor Arroway od dzieciństwa wierzy, że Ziemia nie jest jedyną zamieszkaną planetą. Życie poświęca prowadzeniu badań i znalezieniu dowodów na to, że istnieje pozaziemska inteligencja. Jednakże jej doświadczenia nie przynoszą rezultatów. W dodatku jej ośrodek badawczy boryka się z problemami finansowymi. Jeden z decydentów, David Drumlin, uważa prowadzone badania za niepoważne i wycofuje fundusze. Tymczasem z odległej gwiazdy Vega dociera na Ziemię sygnał radiowy, który Ellie odbiera.
"Kontakt" - TVN7, godz. 21:00

Gabe Walker, ratownik górski, porzuca pracę, nie mogąc poradzić sobie z poczuciem winy, iż nie zapobiegł śmierci dziewczyny, która runęła w przepaść na jego oczach. Po roku Gabe decyduje się wziąć udział w akcji ratowniczej wraz z byłym partnerem i kolegą z pogotowia górskiego, Hallem. Zamiast rozbitków z katastrofy lotniczej Gabe i Hall odnajdują grupę przestępców, którym nie powiódł się brawurowy napad na samolot rządowy transportujący 100 milionów dolarów.
"Na krawędzi" - TVN, godz. 21:35

Graham Hess jest byłym pastorem, który po śmierci żony stracił wiarę. Razem z dwójką dzieci mieszka na farmie Bucks Country w Pensylwanii. Wiedzie spokojny żywot, zajmuje się rolnictwem i myśli, że nic już go w życiu nie czeka. Pewnego dnia na swoim polu kukurydzy odkrywa tajemnicze symbole. Początkowo bierze to za sprawkę któregoś z sąsiadów, ale szybko okazuje się, że znaki nie mogą być dziełem człowieka. W tym samym czasie telewizja podaje komunikaty o podobnych zdarzeniach w innych miejscach świata.
"Znaki" - TV Puls, godz. 22:10

W dniu odniesienia zwycięstwa w telewizyjnym show tanecznym trenerka fitness Jules Baxter dowiaduje się, że jest w ciąży. Fotografka Holly decyduje się na adopcję sieroty z Etiopii. Wendy Cooper prowadzi butik dla karmiących matek, od dwóch lat stara się o potomstwo. Gdy mówi teściowi, że jest w ciąży, ten oświadcza, że jego żona Skyler także spodziewa się dziecka. Rosie Brennan zachodzi w nieplanowaną ciążę z kolegą z czasów liceum. Historie kobiet przenikają się, pokazując problemy wiążące się z nadchodzącym macierzyństwem.
"Jak urodzić i nie zwariować" - TVP2, godz. 23:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 14.07.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×