Program telewizyjny na środę, 14.10.2020. Co obejrzeć 14 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 14 października 2020 roku. Dzisiaj czekają na was doskonałe filmy, seriale oraz programy rozrywkowe! Będzie się działo! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 14.10.2020.

Multimedia

Program tv na środa, 14 października 2020 r.:

W czwartej serii meczów fazy grupowej LN UEFA Polacy zmierzą się we Wrocławiu z reprezentantami Bośni i Hercegowiny. Podopieczni Jerzego Brzęczka będą starali się powtórzyć udany występ z września 2020 roku. Piłkarze z dawnej Jugosławii jako pierwsi objęli prowadzenie na stadionie w Zenicy, ale Polacy wyrównali i uzyskali przewagę, której nie oddali do końca gry. W polskiej ekipie powinni wystąpić między innymi Piotr Zieliński, Jan Bednarek i Robert Lewandowski.
4. kolejka fazy grupowej: Polska - Bośnia i Hercegowina - TVP 1, godz. 20:35

Miliony lat świetlnych od Ziemi znajduje się planeta, której mieszkańcami są wyłącznie mężczyźni. Pozbawieni uczuć i rozmnażający się przez klonowanie kosmici chcą zawładnąć wszechświatem. W tym celu ich agent przybywa na Ziemię i wciela się w postać bankowca Harolda Andersona. Jego misją jest znalezienie partnerki i pozostawienie po sobie potomka. Harold poznaje Susan. Jednak na drodze do realizacji jego zadania staje jej mąż, Perry. Harold odkrywa też, że jego budowa fizjologiczna uniemożliwia mu współżycie seksualne z Ziemianką.
"Z księżyca spadłeś?" - Polsat, godz. 22:05

Oligarcha Kaługin kupuje podupadającą fabrykę w małej rosyjskiej miejscowości. Tuż po przejęciu postanawia zamknąć zakład, nie wypłacając robotnikom należnych im wynagrodzeń. Decyzja Kaługina spotyka się ze zdecydowanym sprzeciwem pracowników. Jeden z nich, Siwy, nawołuje do porwania niesprawiedliwego biznesmena. Pieniądze za okup porywacze traktują jako zaległe pensje.
"Fabryka" - Ale kino+, godz. 22:10

Reżyserzy z estońskiej szkoły teatralnej ogłaszają niezwykły casting na recenzenta. Zasady są proste: szukają osoby, która nigdy nie była w teatrze i która zobowiąże się, że w ciągu roku obejrzy wszystkie przedstawienia teatralne powstałe w Estonii. Przed nią ponad 200 sztuk i tylko 365 dni. Każde obejrzane przedstawienie musi być opatrzone recenzją, publikowaną w ciągu 24 godzin na specjalnie stworzonym blogu.
"Dramatyczny rok" - TVP Kultura, godz. 22:15

W dniu ślubu córki Frank Allen opowiada przyszłemu zięciowi o swoim życiu. Mężczyzna miał obsesję na punkcie oszczędności czasu i dobrego zorganizowania swojego dnia. Wszystko, co robił, było zapisane w notesie z dokładną godziną - czas na śniadanie, na wyjście z domu i wypicie drinka na przyjęciu. Jego poukładane życie zmieniło się, gdy pewnego dnia w drodze powrotnej do domu Frank postanowił pomóc ciężarnej kobiecie i zawieźć ją do szpitala.
"Teoria chaosu" - TVP 2, godz. 22:35

Arianka Spiegel, mając 7 lat, wystąpiła pierwszy raz na scenie. Grała na fortepianie, śpiewała i recytowała wiersze. Zagrała epizodyczne role w kilku przedwojennych filmach, między innymi w "Gehennie" Michała Waszyńskiego. Gdy Arianka miała 9 lat, wybuchła wojna. Starsza od niej o 6 lat Renia, wrażliwa i skryta, w styczniu 1939 r. zaczęła prowadzić pamiętnik, w którym zamieszczała wiersze, czasem inspirowane rzeczywistymi wydarzeniami. Dziennik Reni pokazuje okrutną rzeczywistość wojennego Przemyśla. Renia miała 18 lat, gdy została zastrzelona.
"Przemyśl - złamane marzenia" - TVP 1, godz. 22:55

Mad Max przybywa do położonego na pustyni Bartertown, gdzie przywykli do przemocy i okrucieństwa ludzie żyją poza prawem. Mężczyzna chce odzyskać skradzione mu rzeczy. Miastem rządzi Aunty Entity, która ma nadzieję, że przybysz pomoże w zniszczeniu jej rywala. Na wielkiej arenie, zwanej Kopułą Gromu, dochodzi do pojedynku. Max odkrywa, że jego przeciwnik jest upośledzony, dlatego odmawia zabicia go. Zostaje ciężko ranny i porzucony na odludziu. Ratują go dzieci ocalałe z katastrofy samolotu, do której doszło w czasie wojny nuklearnej.
"Mad Max pod Kopułą Gromu" - TVN, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 14.10.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×