Program telewizyjny na środę, 15.12.2021. Co obejrzeć 15 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 15 grudnia 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was wspaniałe filmy i kolejne odcinki ulubionych seriali. Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto tego dnia obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 15.12.2021.

Multimedia

Program tv na środę, 15 grudnia 2021 r.:

Tomek Janicki, zawodnik MMA, zdobył sławę i pieniądze. W wyniku błędnych decyzji jego kariera legła w gruzach. Mężczyzna próbuje ułożyć sobie życie na nowo, jednak doganiają go demony przeszłości.
"Fighter" - TV Puls, godz. 20:00

Trze­cia część ko­me­dio­wej opo­wie­ści o ro­dzi­nach Paw­la­ków i Kar­gu­lów. Ne­sto­rzy obu ro­dów oraz ich wnucz­ka, Ania, otrzy­mu­ją od Joh­na Paw­la­ka za­pro­sze­nie do Chi­ca­go.
"Kochaj albo rzuć" - Polsat, godz. 20:05

Jo­wi­ta zo­sta­je ska­za­na za strę­czy­ciel­stwo, do­sta­je wy­rok w za­wie­sze­niu. Po wyj­ściu z są­du dziew­czy­na nie­mal wpa­da pod sa­mo­chód. Wi­tek wy­jeż­dża z Mi­cha­li­ną i zna­jo­my­mi na kil­ka dni do Po­zna­nia.
"Barwy Szczęścia" - TVP2, godz. 20:10

Jack Stanfield pracuje w jednym z banków w Seattle i jest cenionym specjalistą do spraw ochrony informatycznej. Musi się włamać do banku, który chroni, aby zapłacić porywaczom okup za rodzinę.
"Firewall" - TVN7, godz. 20:35

Szef świetnie wyszkolonego gangu złodziei ma poważne kłopoty. Jego ludziom zlecono przejęcie bezcennych czarnych diamentów. Operacja się nie powiodła, a klejnoty nie trafiły do zleceniodawcy.
"Od kołyski aż po grób" - TVN, godz. 21:35

Tom traktuje kobiety przedmiotowo. Wyjątkiem jest długoletnia i platoniczna przyjaźń z malarką Hanną. Gdy kobieta wyjeżdża służbowo do Szkocji, Tom uświadamia sobie, jak bardzo mu jej brakuje.
"Moja dziewczyna wychodzi za mąż" - Super Polsat, godz. 21:40

Wyrzuceni z departamentu policji Hank i Earl zatrudniają się w agencji ochrony. Dwaj nieudacznicy trafiają na ślad skomplikowanej operacji przemytniczej.
"Parasol bezpieczeństwa" - Polsat, godz. 22:45

Rok 2077. Jack Harper i Victoria Olsen stanowią załogę bazy znajdującej się nad powierzchnią opustoszałej Ziemi. Pewnego dnia Jack zauważa statek kosmiczny, który rozbija się na planecie.
"Niepamięć" - TVN7, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 15.12.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×