Program telewizyjny na środę, 16.10.2019. Co obejrzeć 16 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 16.10.2019? W programie TV na środę, m.in. "Na dobre i na złe", gdzie zobaczymy podróż Wiki do Hiszpanii, "Zawsze warto", "Starsza pani musi fiknąć" z Tomaszem Szczepanikiem, "Wielki test o Jagiellonach", "Kosmiczni kowboje" czy "Legalna blondynka II" . Sprawdź program telewizyjny na środę, 16 października 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 16 października 2019 r.:

W 1940 roku grupa śmiałków pochodzących z różnych krajów ucieka z gułagu. Bez mapy i kompasu uciekinierzy podejmują się niemożliwego. Z Syberii przez tajgę, wyżyny Mongolii, pustynię Gobi, Tybet i Himalaje docierają aż do Indii. Niezwykła podróż przez sześć tysięcy kilometrów pełna jest heroicznej walki o przetrwanie. Pomimo różnic kulturowych i barier językowych przyświeca im wspólny cel - chcą odzyskać utraconą wolność. Nie sprzyjają im mordercze mrozy i nieznośny upał. Przemierzają pieszo najbardziej niezwykłe i niebezpieczne rejony świata.
"Niepokonani" - TV Puls, godz. 20:00

Anna Wilson wraca powoli do zdrowia, podczas gdy jej dziećmi zajmuje się - na prośbę Wiktorii - Falkowicz. Sama Wiki jedzie z Blanką do Hiszpanii, by sprzedać dom, który odziedziczyła niedawno w Andaluzji, a na miejscu spotyka "wróżkę" z Polski (Kwiatkowską) oraz Jose. Hanię odnajduje w hotelu rezydentów Antoni. Okazuje się, że lekarz wykradł Linę z ośrodka dla uchodźców i przywiózł na nowo do szpitala. A gdy doktor Sikorka – wspierana przez Michała oraz Konicę – walczy o zdrowie dziewczyny, w Leśnej Górze zjawiają się funkcjonariusze Straży Granicznej.
"Na dobre i na złe" odcinek 752. - TVP2, godz. 20:55

Hiszpańska podróż Wiki. Zobaczcie zdjęcia ze słonecznej Andaluzji!Zobacz więcej

W 2019 roku minęło 450 lat od podpisania Unii Lubelskiej, dzięki której powstało wspólne państwo Polaków i Litwinów. Rzeczpospolita Obojga Narodów funkcjonowała oficjalnie przez ponad 2 wieki. Wszystko zaczęło się dużo wcześniej, gdy litewski książę Jagiełło poślubił Jadwigę i w 1386 roku został koronowany, czym zapoczątkował rządy Jagiellonów. W programie, oprócz wielu pytań sprawdzających wiedzę, pojawią się ciekawostki i niespodziewani goście. Nie zabraknie także inscenizacji. Test poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.
"Wielki test o Jagiellonach" - TVP1, godz. 21:00

Rosyjski satelita telekomunikacyjny uległ awarii i zmierza w kierunku Ziemi. Rosjanie proszą specjalistów z NASA o pomoc. Okazuje się, że satelita ma stary system sterowania, taki sam, jaki kiedyś zaprojektował Frank Corvin, emerytowany inżynier lotnictwa. Szefa NASA stwierdza, tylko on może usunąć awarię. Frank zgadza się na współpracę, ale pod warunkiem, że osobiście poleci w kosmos i sam wybierze załogę. Do Franka dołączają dawni koledzy, którzy przed laty przygotowywali się do lotu w kosmos, lecz byli zmuszeni zrezygnować z marzenia.
"Kosmiczni kowboje" - TVN7, godz. 21:00

Ada znajduje tymczasowe schronienie w kawalerce Marka i Sebastiana. Partner Marka nie akceptuje nowej sytuacji - wyraźnie nie polubił dziewczyny, po krótkim czasie ma dosyć jej obecności w maleńkim mieszkaniu. Dorota wraca do pracy w banku. Szef dostrzega potencjał kobiety, widzi, że jej pasją jest informatyka. Mimo że chciałby mieć ją jak najbliżej, umawia Dorotę na spotkanie w centrali. Romans Marty i Jerzego Zajdla nadal kwitnie. Ale sprawa firmy jej nowego partnera pochłania Martę na tyle, że nie ma kompletnie czasu na rozkręcanie własnej kancelarii.
"Zawsze warto" odcinek 7. - Polsat, godz. 21:10

Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus zabierze swoją mamę w egzotyczną podróż do Tajlandii. Pani Bogusia nigdy nie wyjeżdżała na ekskluzywne wakacje. No to teraz atrakcji urlopowych będzie miała z nawiązką. Syn z początku pełen obaw, czy mama odnajdzie się w tak odmiennym dla siebie miejscu, z każdą chwilą będzie się utwierdzał w przekonaniu, że jednak ta wyprawa może być dla niej… lekkim szokiem.
"Starsza pani musi fiknąć" - TVN, godz. 21:30

W sierpniu 1991 roku telewizja transmituje relację z epokowego eksperymentu. Maks i Albert dobrowolnie poddają się hibernacji. Budzą się w 2044 r. Od opiekującej się nimi doktor Lamii dowiadują się, że w czasie ich snu na Ziemi wybuchła wojna nuklearna. Jednym z jej skutków było zniszczenie genów męskich, w związku z czym są oni obecnie jedynymi mężczyznami na planecie. Kobiety, które zamieszkały pod ziemią, dzięki partenogenezie od dawna rodzą same dziewczynki. Maks i Albert stają przed dziejową misją.
"Seksmisja" - Polsat, godz. 22:10

Opowieść o przygodach Elle Woods, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Absolwentka Harvardu otrzymuje posadę w prestiżowej kancelarii prawniczej i doskonale sobie tam radzi. Wszyscy wróżą jej wielką karierę. Elle znalazła także miłość życia i wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu. Jednak gdy dziewczyna dowiaduje się, że jeden z klientów kancelarii wykorzystuje matkę jej psa do testowania kosmetyków, nie waha się zaprotestować. W rezultacie traci pracę. Zdesperowana wyrusza do Waszyngtonu, by tam walczyć o prawa zwierząt.
"Legalna blondynka II" - TVP2, godz. 22:35

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 16.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×