Program telewizyjny na środę, 17.03.2021. Co obejrzeć 17 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 17 marca 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was programy rozrywkowe, kultowe filmy oraz seriale. Każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 17.03.2021.

Multimedia

Program telewizyjny na środę, 17.03.2021. Co obejrzeć 17 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Głównym bohaterem filmu jest Peter Parker, zwyczajny, choć nieco fajtłapowaty nastolatek, który zostaje ukąszony przez zmutowanego pająka. Kiedy jego wuj zostaje brutalnie zamordowany, Peter przysięga sobie, że pomści jego śmierć. Jak wkrótce się okazuje, Peter nie ma w zwyczaju rzucać słów na wiatr.
"Spider-Man" - Polsat FILM, godz. 18:20

Kolejny odcinek popularnego reality show, w którym Katarzyna Dowbor ze swoją niezastąpioną ekipą odmienia życie całych rodzin remontując ich domy i sprawiając, że stają się bezpieczne i komfortowe do zamieszkania.
"Nasz nowy dom" - Polsat, godz. 20:05

Hobbit Bilbo Baggins w towarzystwie trzynastu krasnoludów wyrusza z misją, której celem jest zgładzenie smoka Smauga i odzyskanie skradzionych skarbów. Na śmiałków czyha wiele niebezpieczeństw.
"Hobbit: Niezwykła podróż" - HBO, godz. 20:10

Popularny teleturniej, którego uczestników od głównej nagrody, miliona złotych, dzieli wyłącznie 12 pytań. Osoby biorące udział w programie mają możliwość skorzystania z trzech kół ratunkowych.
"Milionerzy" - TVN, godz. 20:55

Niezidentyfikowany szaleniec terroryzuje Nowy Jork, podkładając bomby w najruchliwszych punktach miasta. Do akcji wkracza popularny detektyw John McClane, jego sprzymierzeńcem nieoczekiwanie zostaje czarnoskóry sklepikarz.
"Szklana pułapka 3" - Polsat FILM, 21:00

Kolejny odcinek trzeciego sezonu programu typu reality show, w którym grupa singli na kilka tygodni wprowadza się do willi, licząc na znalezienie miłości, przeżycie przygody życia i zdobycie nagrody pieniężnej.
"Love Island. Wyspa miłości" - Polsat, godz. 22:10

Zaskakująco aktualny film. Nieznany wirus, rozprzestrzeniający się w błyskawicznym tempie, atakuje Ziemię. Wybucha epidemia. Ludzi ogarnia panika. Lekarze i naukowcy gorączkowo próbują znaleźć lekarstwo.
"Epidemia strachu" - TVN, godz. 22:30

Życie architekta Michaela Newmana koncentruje się przede wszystkim na pracy. Cierpi na tym jego rodzina, ale Michael wierzy, że szef doceni w końcu jego poświęcenie i zaproponuje mu spółkę. Wszystko zmienia się, kiedy otrzymuje niezwykły pilot, dzięki któremu może wpływać na rzeczywistość.
"Klik: i robisz co chcesz" - Polsat, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 17.03.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×