Program telewizyjny na środę, 17.04.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 17.04.2019? Dziś w TV każdy znajdzie coś dla siebie - filmy o miłości takie jak "Czas na miłość" czy "Nadchodzi Polly", mecz Ligi Mistrzów czy kolejny odcinek programu rozrywkowego "Agent- gwiazdy". Sprawdź program telewizyjny na środę, 17 kwietnia 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 17.04.2019 r.:

Policjant Jake Riley od dawna ściga seryjnego mordercę - piromana. Chociaż przechodzi na zasłużoną emeryturę, nie zamierza złożyć broni. Gdy przy kolejnej ofierze policja znajduje włos psychopaty, agenci rządowi postanawiają go sklonować. Łudzą się, że replikant zdoła doprowadzić ich do sprawcy. Klon ma jednak umysłowość małego dziecka. Co gorsza, zaczynają go nawiedzać wizje popełnionych zbrodni. W końcu ucieka z laboratorium, by szukać mordercy na własną rękę.
"Replikant" - TV Puls, godz. 20:00

Reuben Feffer, rzeczoznawca w firmie ubezpieczeniowej, zostaje zdradzony przez żonę podczas miodowego miesiąca. Upokorzony mężczyzna postanawia nigdy więcej nie wiązać się z kobietą. W słuszności podjętej decyzji utwierdza go przyjaciel, Sandy Lyle. Pewnego dnia obaj panowie spotykają znajomą ze szkolnej ławy, Polly Prince. Atrakcyjna dziewczyna rozpala wyobraźnię Reubena, choć jest jego przeciwieństwem. A jednak to dla niej mężczyzna unikający jak ognia niespodzianek, mający drobiazgowo zaplanowane życie, postanawia się zmienić.
"Nadchodzi Polly" - TVN Fabuła, godz. 20:00

O poranku ratownicy przywożą do Leśnej Góry Marcina Molendę, nieprzytomnego po pobiciu i w głębokiej hipotermii po nocy spędzonej na mrozie. Julka od razu zostaje w szpitalu, by go ratować, co nie podoba się Bartowi. Van Graaf wraca na stanowisko ordynatora i oddaje szpital w ręce Falkowicza. Barbara Wasiakowa próbuje zbliżyć się do Jakuba i odwiedza syna na dyżurze, udając kolejną pacjentkę. Tymczasem pod opiekę Hani trafia Stefania, starsza pani, która ma przejść zabieg wstawienia endoprotezy. Doktor Sikorka podczas operacji popełnia jednak niebezpieczny błąd, a syn pacjentki oskarża później lekarkę o to, że nie starała się wystarczająco, mimo że wzięła od jego rodziny łapówkę.
"Na dobre i na złe" odcinek 740. - TVP2, godz. 20:50

Tym razem kibice obejrzą ćwierćfinałowy pojedynek LM UEFA, w którym zmierzą się Manchester City i Tottenham Hotspur. Goście są faworytami rywalizacji. W pierwszym meczu, który odbył się 9 kwietnia 2019 roku w Londynie, Harry Kane, Son Heung-min, Hugo Lloris i koledzy pokonali Kyle'a Walkera, Davida Silvę, Raheema Sterlinga i pozostałych 1:0. Warto przypomnieć, że ekipa MC tylko raz dotarła do półfinału najważniejszego europejskiego turnieju klubowego w sezonie 2015/16, a drużyna TH wystąpiła w półfinałach Pucharu Europy Mistrzów Krajowych w sezonie 1961/1962.
Manchester City - Tottenham Hotspur: ćwierćfinał - rewanż - TVP1, godz. 20:55

21-letni Tim Lake dowiaduje się od ojca, że mężczyźni w ich rodzinie mają umiejętność cofania się w czasie, dzięki której mogą wpływać na to, co dzieje się w ich życiu. Niebawem Tim dochodzi do wniosku, że najbardziej zależy mu na znalezieniu miłości. Wkrótce zakochuje się z wzajemnością w Mary, ale z powodu zbiegu okoliczności musi cofnąć się w czasie. Pojawia się w świecie, w którym nie spotkał ukochanej. Niebawem przekonuje się, że dar nie chroni go przed cierpieniem, a podróże w czasie niosą ze sobą zagrożenia.
"Czas na miłość" - TVN7, godz. 21:00

Pierwsza konkurencja odbędzie się na popularnej wśród surferów plaży. Prowadząca program odsłoni przed uczestnikami tablicę. Ich zadaniem będzie zapamiętanie rozmieszczenia znajdujących się w wodzie butelek. W środku są banknoty, które mogą zostać dodane do puli albo z niej odjęte. Podczas kolejnego zadania zawodnicy zostaną podzieleni na trzy grupy. Każda z nich otrzyma GPS, a wyzwaniem będzie znalezienie dwóch punktów. Z jednego z nich będzie można zabrać pieniądze lub sprzęt potrzebny do przetrwania nocy, a drugi jest miejscem obozowiska.
"Agent - gwiazdy" - TVN, godz. 21:30

Isabelle od lat jest związana z Pierrem. Kocha go, chce mieć z nim dzieci. Ze względu na religijnych rodziców para musi się pobrać. Tymczasem na kobietach z rodziny Isabelle ciąży klątwa - każde pierwsze małżeństwo kończy się rozwodem, a szczęścia zaznają one dopiero w drugim związku. Isabelle postanawia przechytrzyć przeznaczenie. Poślubi przypadkowego mężczyznę, by tego samego dnia się rozwieść. Wybór pada na mrukliwego pasażera siedzącego obok Isabelle w samolocie. Jean-Yves, autor przewodników turystycznych, wybiera się w podróż do Kenii.
"Wyszłam za mąż, zaraz wracam" - TVP2, godz. 22:30

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na środę, 17.04.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×