Program telewizyjny na środę, 17.11.2021. Co obejrzeć 17 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Oto nasz program tv na środę, 17 listopada. Dziś w tv m.in. świetne seriale historyczne: "Katarzyna", "Miłość w czasach wojny" i "Hiszpańska księżniczka". Sprawdź program telewizyjny na środę, 17.11.2021.

Multimedia

Program tv na środę, 17 listopada 2021 r.:

Po romantycznej nocy Kinga i Ryszard czują się dość niezręcznie. W końcu Nowacki rusza do Warszawy, a Szymczak próbuje przejąć jego śledztwo i skontaktować się z Kostkiem - facetem, który go postrzelił. Kinga protestuje. Wieczorem do Leśniczówki wraca Ryszard. Jacek i Maciek jadą na wspólną wyprawę na ryby. Chłopiec jest zachwycony. Aniela odkrywa, że Małgosia jest poszukiwana. Przekonuje siostrzenicę, by pojechała do rodzinnego domu i wyjaśniła swoją sytuację.
"Leśniczówka" odc. 443. - TVP 1, godz. 20:30

Fascynująca historia życia Katarzyny Aragońskiej, dziś postrzeganej głównie przez pryzmat jej niesławnego małżeństwa z królem Henrykiem VIII. Cały naród opłakuje śmierć Lizzie. Katarzyna pracuje nad zabezpieczeniem swojego małżeństwa z Henrym. Henry szokuje rodzinę, ogłaszając swój zamiar spełnienia ostatniego życzenia umierającej żony.
"Hiszpańska księżniczka" odc. 4. - Epic Drama, godz. 21:30

Detektyw David Mills rozpoczyna pracę w wydziale zabójstw. Jego poprzednik William Somerset, któremu trudno pogodzić się z przejściem na emeryturę, musi mu w ciągu tygodnia przekazać obowiązki. Tymczasem miastem wstrząsa seria dziwnych morderstw. Detektywi odkrywają, że każda kolejna ofiara to swego rodzaju ucieleśnienie jednego z siedmiu grzechów głównych: obżarstwa, chciwości, lenistwa, lubieżności, pychy, zazdrości i gniewu. "Siedem" - TVN 7, godz. 21:35

Fidel zabiera Julię do szpitala polowego w Gurug. Po drodze wpadają w ręce rebeliantów, którzy uprowadzają ich do rannego towarzysza. Fidel ratuje mu życie, ale kiedy Julia orientuje się, że to główny przywódca buntu, Abdel Krim, chce go zabić. Fidel powstrzymuje ją. Sądzą, że zginą z rąk buntowników, i że czeka ich ostatnianoc w życiu, dlatego spędzają ją razem. Tymczasem za uratowanie życia Krima odzyskują wolność. Magdalena postanawia wyjechać z Danielem do Madrytu, by osobiście rozmówić się z rodziną i wrócić do Larbiego. Andres decyduje się nie wracać na front, zamierza pracować w dowództwie. Do Veroniki przyjeżdża jej siostra Gloria i dostaje pracę w szpitalnej pralni. "Miłość w czasach wojny" odc. 15. - TVP 2, godz. 21:55

Losy Władysława Kozakiewicza - wybitnego polskiego tyczkarza, wielokrotnego rekordzisty Polski, rekordzisty świata i złotego medalisty igrzysk olimpijskich w Moskwie w 1980 r. Autora spontanicznego gestu, którym poczęstował stronniczą radziecką publiczność, a który stał się dla milionów Polaków symbolem sprzeciwu wobec komunistycznego reżimu. Historia chłopaka z podwileńskiej wsi, który dociera na sportowy Olimp, po czym zostaje zeń zepchnięty i skazany na potępienie.
"Po złoto" - TVP 1, godz. 22:30

Córka pruskiego księcia przygotowuje się do ślubu z przyszłym carem Rosji, Piotrem III, który jednak bardziej interesuje się wojną, niż kobietami. Samotność popycha Katarzynę do walki o władzę... Caryca Elżbieta bada próbę otrucia Katarzyny i odkrywa spisek. Książę Bieckoj zostaje schwytany i wysłany do twierdzy, a matka Katarzyny zostaje wypędzona z Rosji.
"Katarzyna" odc. 4. - Epic Drama, godz. 22:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 17.11.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×