Program telewizyjny na środę, 18 lipca 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na środę, 18 lipca - co dziś w tv? W "Na Wspólnej" zobaczymy ostatnie chwile kochanki Marka - Natalii. Z kolei na TVN7 widowiskową opowieść o załodze statku kosmicznego. Program tv na środę to również komedie! Jakie? Sprawdź, co dziś proponujemy - oto nasze hity dnia!

Multimedia

Program telewizyjny na środę, 18 lipca 2018 r.:

Kwiecień 1970 roku. Rozpoczyna się misja statku kosmicznego "Apollo 13", na pokładzie którego znajdują się Jim Lovell, Fred Haise i Jack Swigert. Kiedy statek znajduje się w pobliżu Księżyca, eksploduje jeden ze zbiorników z tlenem, powodując uszkodzenie głównego silnika. Awarii ulega także system zasilania. Załoga musi opuścić kabinę sterowniczą i schronić się w lądowniku. Znajdujący się tam zapas tlenu obliczono na dwie, a nie trzy osoby. Kosmonauci wspólnie z analitykami z ośrodka kontroli lotów szukają sposobów na ocalenie misji.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Apollo 13" - TVN7, godz. 20:00

Miliony smartfonów na świecie są pełne życia - w aplikacji do wysyłania wiadomości ukryte jest gwarne miasto Tekstopolis. Mieszkają i pracują tam emotki. Każda z nich ma określone zadanie i jedną, konkretną emocję do wyrażenia. Jedynie żywiołowy i pełen dobrej energii Minek ma umiejętność wyrażania wszystkich emocji. Bohater chciałby być taki jak jego znajomi. Razem z najlepszym przyjacielem, "Piątką", oraz superhakerką, Matrix, wyrusza w podróż po telefonie w poszukiwaniu sposobu na rozwiązanie problemu.
"Emotki. Film" - HBO, godz. 20:10

106. rocznica zatonięcia Titanica! Zobacz najlepsze filmy katastroficzne oparte na faktach! [GALERIA]Zobacz więcej

Danka ostrzega matkę Jurka, żeby uważała na syna - wg niej wpadł w nieodpowiednie towarzystwo. Staś bardzo tęskni za mamą. Prosi ojca, żeby odwiedzili ją w szpitalu. Olga na początku zachowuje się spokojnie - bawi się z synkiem. Kiedy jednak Robert sugeruje, że muszą już iść, Olga nie chce puścić dziecka! Tadeusiak próbuje odebrać Stasia - matka wpada w szał! Tymczasem Marek coraz lepiej rozumie się z Natalią, między nimi w końcu pojawia się uczucie! Ale los chyba chce ukarać Zimińskiego... czytaj więcej
"Na Wspólnej" odcinek 2715. - TVN, godz. 20:15

Alex Hitchens jest prywatnym doradcą do spraw uwodzenia kobiet i z każdego mężczyzny potrafi zrobić Romea i Casanovę w jednym. Dlatego też Hitch nie narzeka na brak klientów. Obecnie zajmuje się nieśmiałym, a na dodatek bardzo otyłym księgowym Albertem, nieszczęśliwie zakochanym w urodziwej i bogatej Allegrze Cole. Alex nieoczekiwanie zakochuje się w pięknej, lecz dość cynicznej dziennikarce nowojorskiego dziennika. Znajomość stopniowo nabiera rumieńców. Sielanka kończy się z chwilą, gdy kobieta odkrywa, czym naprawdę zajmuje się Hitch.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta" - Polsat, godz. 20:40

Scenarzysta Henry z trudem utrzymuje się z otrzymywanych zleceń. Nadmiar wolnego czasu wykorzystuje do nawiązywania romansów. Pewnego dnia mężczyzna otrzymuje propozycję od byłej dziewczyny, wziętej pisarki Kathariny, która zaprasza go do współpracy przy pisaniu scenariusza. Dla Henry'ego to szansa na sukces zawodowy i zbliżenie się do jedynej kobiety, którą kochał. Sytuacja komplikuje się, gdy Henry zastaje pod drzwiami 8-letnią Magdalenę. Dziewczynka okazuje się owocem przelotnego związku. Jej matka nalega, by Henry jakiś czas zajął się małą.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Tata do pary" - TVP2, godz. 20:45

Młody pilot marynarki wojennej Pete Mitchell zyskuje w swojej jednostce uznanie, gdy podczas lotu patrolowego ratuje życie jednemu z kolegów. Wkrótce bohater zostaje wysłany na szkolenie do elitarnej jednostki lotniczej. Przebywający w niej piloci rywalizują o miano najlepszego absolwenta. Pete i Tom są faworytami w tym wyścigu. Gdy w bazie zjawia się piękna instruktorka, Charlotte, walka między mężczyznami dodatkowo się zaostrza.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Top Gun" - Paramount Channel, godz. 22:30

Zobacz galerię

TOP5 filmów o superbohaterach

Sprawdź aktualny program telewizyjny na środę, 18.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×