Program telewizyjny na środę, 20.03.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w środę, 20.03.2019? W programie TV na środę m.in. "Śpiewajmy razem. All Together Now", "Na dobre i na złe", "Dziewczyna z sąsiedztwa", "Agent-Gwiazdy", "Ziarno prawdy" i "Wielki test o wojsku". Sprawdź program telewizyjny na środę, 20 marca 2019!

Multimedia

Program tv na środę, 20.03.2019 r.:

Trzeci odcinek programu "Śpiewajmy razem. All Together Now"! Na scenie pojawią się kolejni uczestnicy, którzy swoimi występami spróbują porwać 100 jurorów, z kapitan Beatą Kozidrak na czele i zawalczyć o miejsce w finale. Zobaczcie, co dzieje się w studio, zanim panel jurorski wypełni się setką jurorów. Prowadzący Mariusz Kałamaga ma mnóstwo pomysłów na to, jak wykorzystać jurorską ścianę, nawet gdy jest jeszcze pusta! Tylko, czy pani kapitan Beacie Kozidrak spodoba się jego szalony pomysł?
"Śpiewajmy razem. All Together Now" - Polsat, godz. 20:30

W Leśnej Górze znów zjawia się Wanda Falkowicz, żeby skontrolować, czy szpital jest właściwie zarządzany. Marcin szykuje się do rozprawy w Izbie Lekarskiej i prosi Werę o pomoc w odzyskaniu pieniędzy od Zubrzyckiego, które wcześniej ukrył przed policją. Tymczasem na oddział pediatrii trafiają uczniowie lokalnej szkoły, u których lekarze podejrzewają odrę, a wraz z nimi - ku przerażeniu Wiktorii - także Jędrek. Na SORz - e trwa z kolei walka o życie Anki, strażniczki miejskiej, która została ciężko ranna podczas wybuchu gazu.
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:55

Z okazji 20. rocznicy przystąpienia Polski do NATO celebryci w studiu i widzowie przed telewizorami będą mieli okazję sprawdzić wiedzę na temat międzynarodowej organizacji wojskowej utworzonej 70 lat temu. Będzie to okazja do dowiedzenia się, jak zmieniły się polskie Siły Zbrojne, a także jaką funkcję pełnią polscy dowódcy i polskie jednostki wojskowe w strukturach NATO. Popularni artyści, sportowcy i dziennikarze odpowiadają na pytania w duetach. Program prowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.
"Wielki test o wojsku" - TVP1, godz. 21:00

W czwartym odcinku programu "Agent - Gwiazdy" uczestnicy przeniosą się na największą wyspę archipelagu położonego na Oceanie Atlantyckim – Teneryfę. Czy w kolejnym rozdziale ustalą nowe zasady, czy ich działaniami wciąż będzie kierował chaos? Czy zadecydują o wyborze lidera? Niemal cały obszar Teneryfy zajmują góry. Centralnym punktem wyspy jest majestatyczna Pico del Teide – najwyższa góra Hiszpanii o wysokości 3718 m. To właśnie tam odbędzie się pierwsza konkurencja.
"Agent - Gwiazdy" - TVN, godz. 21:30

Claire i Laura przyjaźnią się od wczesnego dzieciństwa. Są nierozłączne, wspólnie przeżywają najważniejsze momenty w życiu. AleLaura zapada na szybko postępującą ciężką chorobę i wkrótce umiera. Pogrążona w żałobie Claire zbliża się do owdowiałego męża zmarłej przyjaciółki. Nie zdaje sobie sprawy, że mężczyzna skrywa sekret. Pewnego dnia Claire przychodzi do Davida z niezapowiedzianą wizytą. Zastaje w domu tajemniczą kobietę ubraną w rzeczy Laury.
"Nowa dziewczyna" - Ale kino+, godz. 22:25

Nowa sąsiadka maturzysty Matthew Kidmana, jasnowłosa Danielle, od pierwszej chwili staje się obiektem adoracji młodego mężczyzny. Atrakcyjna dziewczyna uosabia jego marzenia o idealnej kochance. Okazuje się jednak, że była ona do niedawna gwiazdą filmów porno. W dodatku jej kolega, Kelly, namawia ją na powrót do zawodu. Tego samego zdania jest producent filmów, Hugo Posh, jedna z najważniejszych postaci w branży. Matthew postanawia mimo wszystko walczyć o Danielle. Dzielnie sekundują mu w tym przyjaciele: Klitz i filmowiec amator Eli.
"Dziewczyna z sąsiedztwa" - TVP2, godz.22:35

W Sandomierzu zostaje popełniona zbrodnia. W pobliżu synagogi zostaje znalezione ciało młodej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej. Prokurator Teodor Szacki rozpoczyna śledztwo. Sposób, w jaki ofiarę pozbawiono życia, przywodzi na myśl mord rytualny. Sprawa dostaje się do mediów, co uruchamia antysemickie nastroje.
"Ziarno prawdy" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na sobotę, 20.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×