Program telewizyjny na środę, 21.07.2021. Co obejrzeć 21 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 21 lipca 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was dobre filmy i seriale, a także sportowe emocje! Będzie z czego wybierać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 21.07.2021.

Multimedia

Program tv na środę, 21 lipca 2021 r.:

Mija dziesięć lat od ślubu Pam i Grega. Jack Byrnes zaczyna darzyć zięcia uznaniem. Przed rodziną pojawiają się nowe problemy. Pam i Greg muszą zdobyć uznanie dyrektorki prywatnej szkoły, do której uczęszczają ich dzieci, uporać się z podejrzanym kierownikiem budowy nowego domu oraz z dziadkami Pam. Ponadto ich związek zostaje wystawiony na próbę za sprawą pięknej koleżanki z pracy Grega i dawnego chłopaka jego żony.
"Poznaj naszą rodzinę" - Polsat, godz. 20:00

Nauczycielka Claire Peterson rozwodzi się mężem, który ją zdradził. Wkrótce do domu obok wprowadza się przystojny nastolatek, który zaczyna z nią flirtować. Noah jest uroczy, pomocny, zaprzyjaźnia się z synem kobiety, Kevinem. W chwili słabości Claire spędza z sąsiadem noc. Następnego dnia czuje się winna, próbuje zakończyć znajomość. Chłopak nie przyjmuje odtrącenia. Zapisuje się na jej zajęcia, próbuje ją skompromitować w pracy, wykorzystuje przyjaźń z synem. Spirala terroru nakręca się, prowadząc do tragicznego finału.
"Chłopak z sąsiedztwa" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Międzynarodowy klubowy turniej piłkarski rozgrywany od 1992 roku jako kontynuacja Pucharu Europy Mistrzów Krajowych. W rywalizacji biorą udział mistrzowie krajów oraz po kilka czołowych drużyn z najsilniejszych lig Europy. Rozgrywki podzielone są na fazę grupową, z której połowa drużyn przechodzi do fazy pucharowej. Najwięcej wygranych ma na koncie Real Madryt - siedem, a licząc z PEMK - aż 13. W przeszłości trofeum zdobywali także polscy piłkarze, m.in. w 2005 roku grający wówczas w Liverpoolu Jerzy Dudek.
Kwalifikacje - 2. runda: Legia Warszawa - Flora Tallin - TVP 2, godz. 20:55

16-letnia Paula mieszka na prowincji. Nastolatka jest w rodzinie jedyną osobą słyszącą, jej rodzice i brat są głusi. Dziewczyna pomaga w gospodarstwie, ułatwia bliskim kontakt ze światem. Przy okazji przesłuchań do szkolnego chóru wychodzi na jaw, że Paula ma talent wokalny. Nauczyciel proponuje, by wzięła udział w konkursie w Paryżu. Nagrodą jest przyjęcie do paryskiej szkoły śpiewu. Bliscy Pauli są przerażeni perspektywą wyjazdu dziewczyny. Paula, choć zawsze marzyła o śpiewaniu, zamierza zrezygnować z udziału w konkursie.
"Rozumiemy się bez słów" - TVP 2, godz. 23:20

Musical to nie tylko zwykły gatunek filmowy, ale także stan umysłu, rodzaj magii, który może dotyczyć wielu spraw. Film dokumentalny pełen wspomnień, fragmentów najbardziej znanych tytułów musicalowych, anegdot i muzyki, którą tak bardzo kochają widzowie. Od takich produkcji, jak "Dames" z 1934, "Kiss Me, Kate" z 1953, "Grease" z 1978, "Flashdance" z 1983, "Chicago" z 2003, aż po produkcje Bollywood. To wspaniałe przedstawienia w teatrach, widowiska telewizyjne oraz produkcje filmowe, takie jak zdobywca 6 Oscarów "La la Land" o pianiście jazzowym zakochanym w początkującej aktorce.
"La la la. Historia musicalu" - TVP 1, godz. 23:35

Joe Doucett z nieznanych sobie powodów zostaje porwany i uwięziony. Nie wie, kto jest jego oprawcą ani jakie ma wobec niego zamiary. Po 20 latach niewoli niespodziewanie zostaje wypuszczony. Owładnięty obsesyjną żądzą zemsty próbuje odkryć, jakie siły stały za jego cierpieniem. Domyśla się, że niewola była formą kary, ale nie wie za jakie winy. Joe nie zdaje sobie sprawy, że uwolnienie jest tylko kolejnym etapem okrutnego planu.
"Oldboy. Zemsta jest cierpliwa" - TVN, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 21.07.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×