Program telewizyjny na środę, 22.05.2019. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na środę - co dziś w tv? Telewizyjnym wydarzeniem wieczoru będzie finał 4. edycji programu "Agent - Gwiazdy". Poznamy tożsamość tytułowego agenta oraz zwycięzcę show TVN. W tv w środę także kolejny odcinek "Na dobre i na złe" oraz filmy. Sprawdź program tv na 22 maja!

Multimedia

Program tv na środę, 22.05.2019 r.:

Marcus, Rob, Eric, Kurt i Lenny spotykają się po trzydziestu latach na pogrzebie ich ukochanego szkolnego trenera koszykówki. Mężczyźni zjeżdżają do rodzinnego miasta wraz z żonami i dziećmi. Wszyscy zatrzymują się w domku nad jeziorem, należącym do zmarłego przyjaciela. Mają spędzić tam weekend, w który przypada amerykańskie Święto Niepodległości. Koledzy z rozrzewnieniem wspominają dawne czasy. Rozmawiają, żartują i bawią się do upadłego. Próbują pokazać dzieciom, że i oni byli kiedyś młodzi i beztroscy.
"Duże dzieci" - Polsat, godz. 20:45

Do Leśnej Góry przyjeżdża doktor Perez, przyjaciel Wiktorii, aby zoperować Jędrka. W trakcie zabiegu szybko jednak pojawiają się problemy. Marcin próbuje zarabiać na życie jako kierowca, ale trafia na wściekłego taksówkarza niejakiego Pliszkę, który oskarża go o nieuczciwą konkurencję. Molenda zawozi do szpitala nowego pacjenta, którym od razu interesuje się Bart. Mężczyzna jest weteranem i dostaje w szpitalu ataku padaczki. Chory wyznaje, że został postrzelony w głowę, przez co zachowuje się jak szaleniec i błaga lekarza o pomoc.
"Na dobre i na złe" odcinek 744. - TVP2, godz. 20:55

Niedoświadczona, próbująca przestrzegać reguł agentka FBI bierze udział w operacji zlikwidowania bossa meksykańskiego kartelu narkotykowego. Jej przewodnikiem po przestępczym świecie jest tajemniczy konsultant. Jego rola w operacji ma kluczowe znaczenie, a odkrycie prawdziwej tożsamości mężczyzny stanie się dla funkcjonariuszki ogromnym szokiem. Podczas misji idealistyczne zasady kobiety zostają wystawione na próbę.
"Sicario" - TVN7, godz. 21:00

Nadszedł czas na finałowy odcinek programu Agent – Gwiazdy! Uczestnicy wraz z prowadzącą Kingą Rusin spotkają się w studiu, by uzyskać odpowiedź na pytanie – kto jest Agentem? Będą mieli okazję powrócić wspomnieniami na Wyspy Kanaryjskie i zobaczyć jak Agent sabotował ich działania. Wtedy też dowiemy się, kto z finałowej trójki typował najlepiej i został zwycięzcą programu. Kto z nich zgarnie zgromadzoną w czasie programu sumę pieniędzy, a kto okaże się wielkim przegranym?
"Agent - Gwiazdy" sezon 4. FINAŁ - TVN, godz. 21:30

Japonia wieku XVIII. Półkrwi Japończyk Kai jako dziecko zostaje znaleziony w lesie i przygarnięty przez księcia Ako-Naganoriego Asano. Dorastając, zakochuje się ze wzajemnością w Mice, córce gospodarza. Tymczasem Asano przygotowuje się do wizyty szoguna Tsunayoshi. Ma mu w tym pomóc urzędnik z dworu szoguna, lord Kira. Zamiast tego z pomocą wiedźmy doprowadza do śmierci Asano, przejmuje księstwo, wypędza 300 samurajów i więzi jego córkę. Kilka miesięcy później jeden z samurajów zbiera 46 roninów, by dokonać zemsty na Kirze. Kai do nich dołącza.
"47 roninów" - TVN, godz. 22:30

April Epner, głęboko wierząca nauczycielka w nowojorskiej szkole, traci kontrolę nad swoim życiem. Mąż, Ben, uznaje ich związek za zakończony; umiera jej przybrana matka. Zgłasza się też do niej Bernice Graves, która prowadzi popularny telewizyjny talk show. Kobieta przedstawia się jako biologiczna matka April i informuje ją, że jej narodziny to rezultat przygody ze Stevem McQueenem. Złą passę nauczycielki przerywa znajomość z rozwiedzionym ojcem jednego z uczniów. Sprawy się komplikują, gdy kobieta odkrywa, że jest w ciąży z Benem.
"Kiedyś mnie znajdziesz" - TVP2, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na środę, 22.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×