Program telewizyjny na środę, 24.03.2021. Co obejrzeć 24 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 24 marca 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was świetne filmy, seriale oraz programy rozrywkowe! Dla każdego coś miłego! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 24.03.2021.

Multimedia

Program tv na środę, 24 marca 2021 r.:

Dokument jest próbą rozwikłania najbardziej zagadkowych wątków tzw. akcji paszportowej, czyli działalności polskich dyplomatów w Szwajcarii i żydowskich aktywistów, którzy podczas II wojny światowej ratowali Żydów z całej Europy. Film ten skupia się przede wszystkim na losach tych, którym udało się ocaleć dzięki południowoamerykańskim paszportom, ale zarazem opowiada o tych, którzy o mały włos by ocaleli, ale niemal w ostatniej chwili zostali przez Niemców zamordowani. Głównymi interlokutorami są tu bezpośrednio Ocaleni lub ich potomkowie (tzw. drugie pokolenie), co sprawia, że film ten jest także dokumentacyjnym zapisem niezwykłych, jednostkowych losów, z których każdy właściwie nadawałby się na osobną hollywoodzką produkcję. Oprócz Ocalonych w filmie pojawiają się też historycyi badacze, próbujący dociec prawdy, podjąć niewyjaśnione dotąd kwestie i odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania.
"Polmission: tajemnice paszportów" - TVP 1, godz. 21:00

Przedmieścia Reykjaviku zdają się być pełne sielanki. Królują tu cisza i spokój. Pewnego dnia w tym idyllicznym miejscu wybucha jednak gorący sąsiedzki konflikt. Kością niezgody jest należące do Baldvina i Ingi stare, olbrzymich rozmiarów drzewo, które rzuca cień na ogród Eybjorg i Konrada. Spokojna okolica szybko przeradza się w miejsce sąsiedzkiej walki.
"W cieniu drzewa" - TVP Kultura, godz. 21:05

Na wysypisku śmieci znaleziono martwą prostytutkę. Maria rozpoznaje, że to Cecylia Dynowska - prostytutka, która pracowała razem z zamordowaną Zofią Marciniak (ofiarą z 1. odcinka). Trop prowadzi do Romana Dutki, pracownika firmy "Practico", a potem także do jego przełożonego, Piotra Grzelaka, właściciela firmy, oraz kluczowego klienta - Dariusza Matei. Maria dowiaduje się, że mężczyźni razem świętowali kontrakt, po kolacji do jacuzzi w hotelu zamówili prostytutkę Cecylię...
"Komisarz Mama" - Polsat, godz. 21:05

Joe Coughlin jest synem szanowanego kapitana bostońskiej policji. Mężczyzna odciął się jednak od swojej konserwatywnej rodziny i zszedł na przestępczą drogę. Pracując dla miejscowego mafiosa Tima Hickeya, zajmuje się szmuglowaniem nielegalnego alkoholu. Kiedy Joe decyduje się ukraść pieniądze i porwać dziewczynę wroga swojego szefa, jego życie z dnia na dzień robi się bardzo skomplikowane.
"Nocne życie" - TVN 7, godz. 21:40

W ostatnich dniach drugiej wojny światowej naziści wykorzystują czarną magię, by powołać do życia demona, który pomoże im zmienić wynik konfliktu i odsunąć widmo klęski. Przejęty przez oddział aliantów Hellboy zostaje wychowany przez amerykańskiego profesora, żeby przy zachowaniu najgłębszej tajemnicy wspierać służby specjalne w walce z siłami zła.
"Hellboy" - TV 4, godz. 21:40

Diana i David są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest agentką nieruchomości, a on idealistycznym architektem, który zbudował dla nich dom nad oceanem. Gdy David nagle traci pracę, para nie jest w stanie spłacić kredytu hipotecznego. Zdesperowani, decydują się pożyczyć pieniądze i jechać do Las Vegas. Początkowo wygrywają 25 tysięcy dolarów, lecz w końcu tracą wszystko. Niespodziewanie Diana wpada w oko miliarderowi Johnowi Gage'owi, który składa jej niemoralną propozycję.
"Niemoralna propozycja" - Stopklatka, godz. 21:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 24.03.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×