Program telewizyjny na środę, 24.07.2019. Co obejrzeć 24 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w środę w tv? W telewizji filmowych i serialowych emocji nie zabraknie. Program telewizyjny na 24 lipca to m.in. serial "Zniewolona" oraz filmy takie jak: "Zoolander 2", "Tata do pary" i "Podaj dalej". Sprawdź więcej naszych propozycji z programu telewizyjnego na środę, 24.07.2019.

Multimedia

Program tv na środę, 24.07.2019 r.:

Eugene Simonet jest pełnym pasji nauczycielem w szkole podstawowej. Z początkiem nowego roku szkolnego daje uczniom zadanie - mają wymyślić sposób ulepszenia świata i wprowadzić go w życie. Mieszkający w robotniczej dzielnicy Las Vegas Trevor wymyśla przedsięwzięcie "Podaj dalej", pomagające bezdomnym. Z czasem w jego plan angażują się inni ludzie.
"Podaj dalej" - TVN7, godz. 20:00

Stany Zjednoczone, rok 2012. Jensen Ames, wplątany w zabójstwo żony trzykrotny zwycięzca wyścigów NASCAR, odsiaduje wyrok w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Naczelniczka Terminal Island, Hennessey, organizuje wyścigi samochodowe z udziałem więźniów. Zwycięzca pięciu rajdów dostaje szansę przedterminowego zwolnienia. Rywalizacja jest transmitowana przez Internet. Tymczasem ulubiony kierowca widzów zostaje wyeliminowany z wyścigu. Hennessey ukrywa fakt jego śmierci. Zmusza Amesa do przywdziania maski "Frankensteina".
"Wyścig śmierci" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Scenarzysta Henry z trudem utrzymuje się z otrzymywanych zleceń. Nadmiar wolnego czasu wykorzystuje do nawiązywania romansów. Pewnego dnia mężczyzna otrzymuje propozycję od byłej dziewczyny, wziętej pisarki Kathariny, która zaprasza go do współpracy przy pisaniu scenariusza. Dla Henry'ego to szansa na sukces zawodowy i zbliżenie się do jedynej kobiety, którą kochał. Sytuacja komplikuje się, gdy Henry zastaje pod drzwiami 8-letnią Magdalenę. Dziewczynka okazuje się owocem przelotnego związku. Jej matka nalega, by Henry jakiś czas zajął się małą.
"Tata do pary" - TVP2, godz. 20:10

Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, które miały miejsce w Miami w 1994 r. Pracujący w siłowni kulturysta Daniel Lugo wymyśla plan porwania klienta siłowni, Victora Kershawa, by przejąć jego majątek. W akcję wtajemnicza dwóch kolegów - byłego więźnia Paula Doyle'a i eksperymentującego ze sterydami kolegę po fachu, Adriana Doorbala. Po wielu dniach tortur Kershaw przekazuje majątek porywaczom. Kulturyści pozorują wypadek, zostawiają biznesmena na pewną śmierć. Milioner uchodzi z życiem. Wynajmuje detektywa, by znalazł oprawców.
"Sztanga i cash" - Polsat, godz. 20:10

Anna Lwowna umiera. Wszyscy są wstrząśnięci tragedią. Weselnicy pogrążają się w żałobie. Zrozpaczona i zhańbiona Łarysa ucieka z posiadłości Czerwinskich. Grigorij o wszystko obwinia ojca. Między mężczyznami dochodzi do kolejnej szarpaniny. Tymczasem Sofia odkrywa, że jej syn uciekł z ukochaną Katią, posyła po Nikolaja. Ten obmyśla plan, by jak najdłużej chronić przyjaciela i jego wybrankę. Wzburzony Piotr jedzie do gospody. Szuka pocieszenia w alkoholu. W posiadłości wiedzą już o ucieczce Katii...
"Zniewolona" odcinek 17. - TVP1, godz. 20:35

Szpieg Gabriel Shear chce przejąć 9,5 miliarda dolarów z nielegalnych funduszy Rządowej Agencji do Walki z Narkotykami i przeznaczyć je na działalność tajnej jednostki antyterrorystycznej. W tym celu musi uzyskać dostęp do konta agencji. Wysyła więc asystentkę, Ginger, by zwerbowała hakera Stanleya Jobsona. Przed laty mężczyzna włamał się do systemu informatycznego FBI. Trafił do więzienia i dostał dożywotni zakaz podejmowania pracy jako informatyk. Ginger skłania go do współpracy perspektywą odzyskania utraconej po rozwodzie córeczki.
"Kod dostępu" - TVN, godz. 21:30

Derek Zoolander i Hansel McDonald wypadli z obiegu modowego. Pełni desperacji próbują wrócić na szczyt, dlatego bardzo się cieszą z zaproszenia na prestiżowy Tydzień Mody w Rzymie. Marzą, by znów stanąć w świetle jupiterów. Okazuje się, że świat mody zmienił się nie do poznania - teraz królują tam blogerzy, youtuberzy i przedstawiciele tendencji kontestatorskich. Derek i Hansel próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
"Zoolander 2" - Polsat, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 24.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×