Program telewizyjny na środę, 28 listopada 2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na środę - co obejrzeć w tv 28 listopada? Finał "Ameryka Express" i kolejny odcinek "Na dobre i na złe" to nie wszystko! Program tv na środę to także filmowe emocje. Sprawdźcie nasze hity dnia na 28 listopada 2018 r.

Multimedia

Program tv na środę, 28 listopada 2018 r.:

Profesor historii Michael Walker jako dziecko uwielbiał święta Bożego Narodzenia. Od czasu tragicznego wypadku radość z Gwiazdki zniknęła. Jako mąż i ojciec Michael wciąż nie potrafi cieszyć się świętami. Pewnego dnia mężczyzna spotyka Nicka, który za bezcen sprzedaje mu dom. Budynek znajduje się na "Live Oak Lane's Trail of Lights", słynącym z najpiękniejszych świątecznych dekoracji. Ponieważ warunkiem transakcji są dobre stosunki z sąsiadami, Michael musi zmierzyć się z demonami z przeszłości. Tymczasem jego syn staje w obliczu nieszczęścia.
"Kiedy aniołowie śpiewają" - TVN7, godz. 20:00

Po nieudanej akcji przeciwko handlarzom narkotyków, dwaj ciemnoskórzy agenci FBI, Marcus i Kevin Copelandowie, chcą zaimponować swojemu przełożonemu i zgłaszają się na ochotnika do ochrony sióstr Wilton, bogatych spadkobierczyń hotelowego imperium. Siostry są w niebezpieczeństwie, grozi im, że zostaną porwane dla okupu. Marcus i Kevin wpadają na genialny pomysł złapania porywaczy. Postanawiają sami wystąpić w roli przynęty. Dzięki charakteryzacji upodabniają się do dziedziczek fortuny.
"Agenci bardzo specjalni" - Polsat, godz. 20:40

Blanka zaczyna w Leśnej Górze staż na oddziale ginekologii pod okiem doktora Radwana. Falkowicz wyjeżdża z Kasią w podróż poślubną, zostawiając Matyldę z Oliwią. Pod jego nieobecność do domu profesora przychodzi nagle Michał wciąż załamany i pod wpływem alkoholu. Tymczasem pod opiekę Wiki wraca Jędrek tym razem z silną biegunką. Poza tym do szpitala trafia Ewelina, kolarka z ciężkim urazem nogi. Trener dziewczyny nie chce jednak, by zajęli się nią lekarze z Leśnej Góry, choć bez szybkiej operacji rannej grozi nawet amputacja... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" odcinek 722. - TVP2, godz. 20:50

Kłótnia Michała z Barbarą. Wilczewski nie wybaczy matce, że go okłamała? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nadszedł czas na wielki finał. Co wydarzy się w tym odcinku? Pierwsza misja odbędzie się na terenie pre-inkaskich tarasów solnych. Przyzwyczajeni do ciężaru plecaka uczestnicy nie powinni mieć większego problemu z wydobyciem dokładnie 30 kilogramów soli. Następne zadanie będzie równie proste. Wystarczyło zdobyć 15 tysięcy punktów w lokalną grę w „Żabę” popijając w międzyczasie dosyć solidne porcje tradycyjnego kukurydzianego trunku...
"Ameryka Express" odcinek 13. - TVN, godz. 21:30

Kassie i Wally są najlepszymi przyjaciółmi. Kassie to kobieta w średnim wieku, która nie ma szczęścia w miłości. Decyduje się na dziecko poczęte za pomocą sztucznego zapłodnienia. Wally nie potrafi pogodzić się z decyzją Kassie, jednak nadal nie umie się przyznać, że jest w niej zakochany. Na jednej z imprez pijany Wally podmienia spermę dawcy na swoją. Następnego dnia mężczyzna nie pamięta, co zrobił, a Kassie wyjeżdża z miasta. Po siedmiu latach kobieta wraca wraz z synem, Sebastianem. Wally zauważa podobieństwo między sobą a chłopcem.
"Tak to się teraz robi" - TVP2, godz. 22:30

Prezesowi KS Tęcza, Ryszardowi Ochódzkiemu, depcze po piętach szef mafii, "Kreda", żądający zwrotu dwóch milionów euro. Sekretarka prezesa, Maria Wafel, przypomina zwierzchnikowi o zakupionej przed laty ziemi nad Wigrami, wartej fortunę. Radzi sprzedać grunty i pozbyć się długów. Jednak Ochódzki nie chce rozstawać się z majątkiem. Postanawia pozyskać pieniądze drogą oszustwa. Pomaga mu w tym prezes banku, Koziczek. Uciekający z pieniędzmi prezes Ochódzki znajduje schronienie w łóżku żony komendanta policji w Suwałkach.
"Ryś" - Polsat, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na środę 28.11.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×