Program telewizyjny na środę, 29.08.2018. Co obejrzeć w telewizji? [DZIŚ W TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na środę, 29.08.2018. W tv można będzie dziś obejrzeć m.in. nowy odcinek serialu "Barwy szczęścia", randkującą Dankę w "Na Wspólnej" i "Galimatias, czyli kogel-mogel II", czyli kontynuację kultowej polskiej komedii. Co jeszcze w programie tv na środę? Sprawdź nasze hity dnia!

Multimedia

Program tv na środę, 29 sierpnia 2018 r.:

Sadystyczny pułkownik SS Hans Landa morduje ostatnią ukrywającą się w okolicy rodzinę Żydów. W tym samym czasie w USA porucznik Aldo Raine otrzymuje rozkaz sformowania specjalnej jednostki do walki z hitlerowcami. Są do niej rekrutowani wysoko wykwalifikowani żołnierze o żydowskich korzeniach, którzy mają za zadanie z jak największą pasją i żądzą zemsty dziesiątkować szeregi nazistowskich wojsk. Wykorzystując najokrutniejsze i najbardziej wyrafinowane metody, oddział szybko staje się koszmarem Niemców, którzy nazywają ich "bękartami".
"Bękarty wojny" - TV Puls, godz. 20:00

Sytuacja Klary i Huberta jest dramatyczna. Udało im się schronić przed lawiną w pustej bacówce, ale ich komórki nie działają, a stare deski trzeszczą pod naporem śniegu, który zasypał całą chatę. Na dodatek jest bardzo zimno. Tymczasem Agata, zdenerwowana brakiem kontaktu z bratem dzwoni do pensjonatu w Spokojnej górze. Recepcjonista, nieświadomy że Pyrkowie wybrali się na spacer, informuje ją, że zdążyli się wymeldować...
"Barwy szczęścia" odcinek 1887. - TVP2, godz. 20:10

Danka i Janusz spędzają ze sobą noc - są naprawdę szczęśliwi. Gdy po południu Zimińska szykuje się na randkę, wpada do niej Marek. Wręcza byłej żonie kwiaty - dziękując za to, że pomogła mu się pozbierać po śmierci Natalii. Nagle do mieszkania wchodzi Janusz. Marka aż trzęsie z zazdrości - jak się zachowa? "Na Wspólnej"odcinek 2736. - TVN, godz. 20:15

Kontynuacja losów bohaterów znanych z wcześniejszej komedii Romana Załuskiego "Kogel-mogel". Kasia, niedoszła studentka, zrażona miejskim życiem wraca na wieś już jako żona Pawła, absolwenta SGGW, który po rocznym pobycie w Holandii zamierza krzewić nowoczesność w rodzinnej wiosce. Kłopot w tym, że dziewczyna nie chce zrezygnować z marzeń o studiowaniu. Nie planuje powiększenia rodziny. Tymczasem Paweł wciąż myśli o potomku. Ojciec Kasi obiecuje, że jak tylko urodzi się pierwszy wnuk, przepisze na niego ziemię.
"Galimatias, czyli kogel-mogel II" - Polsat, godz. 20:40

"Marian! Tu jest jakby luksusowo", czyli najlepsze cytaty z serii "Kogel-mogel" Zobacz więcej

W miasteczku uniwersyteckim w Durham dochodzi do serii napadów na studentki. Jedną z porwanych jest siostrzenica doktora Aleksa Crossa, policyjnego specjalisty zajmującego się tworzeniem portretów psychologicznych zabójców. Obawiając się opieszałości policji, Cross postanawia rozpocząć własne dochodzenie. Niebawem do poszukiwań przyłącza się doktor Kate McTiernan, niedoszła ofiara psychopaty, której udało się uciec. Tylko ona zna jego głos i może go rozpoznać. Razem prowadzą żmudne i niebezpieczne śledztwo.
"Kolekcjoner" - TVN, godz. 21:30

Ambitna i pełna energii Lucy Hill nie wyobraża sobie funkcjonowania bez dającej jej wiele satysfakcji pracy w Miami. Kobieta bardziej od relacji z ludźmi ceni posiadanie luksusowego samochodu i szafy pełnej butów. Kolejne zlecenie służbowe zmusza Lucy do przeniesienia się z Florydy do cichego miasteczka w Minnesocie. Lucy poznaje mieszkańców i odkrywa, że w życiu są rzeczy ważniejsze od kariery zawodowej i zarabiania pieniędzy. Wkrótce spotyka przystojnego Teda Mitchella.
"Za jakie grzechy" - 22:35

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź aktualny program telewizyjny na środę, 29.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×