Program telewizyjny na środę, 30.05.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na środę, 30.05.2018 - w telewizji finał wiosennego sezonu "Na dobre i na złe", a także kolejny Wielki Test TVP, tym razem o wakacjach. Program tv na środę to również filmy, które z pewnością umilą wam dzisiejszy wieczór. Co dokładnie w programie telewizyjnym na 30 maja? Sprawdź nasze hity dnia!

Multimedia

Program telewizyjny na środę, 30 maja 2018 r.:

Kapitan linii lotniczych William "Whip" Whitaker jest uzależniony od alkoholu. Ciągłe złe samopoczucie niweluje kokainą, wódką i aspiryną, które dodają mu sił przed kolejnym lotem. Pewnego dnia, po upojnej nocy w towarzystwie stewardesy, maszyna, którą steruje William, ma awarię. Whipowi cudem udaje się wylądować. Ocalił 96 ze 102 osób na pokładzie. Zostaje okrzyknięty bohaterem. Komisja bada przyczyny wypadku. Na podstawie pobranych od Whipa próbek krwi orzeka, że podczas lotu pilot był nietrzeźwy. Niedawnemu bohaterowi grozi więzienie.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Lot" - TVN7, godz. 20:00

Barbara pracuje jako podkomisarz w Centralnym Biurze Śledczym. Jest zakochana w inspektorze Kępskim, jednym z największych autorytetów w polskiej policji. Przy okazji napadu na transport kokainy Kępski ujawnia prawdziwe oblicze. Basia zostaje aresztowana. Jest oskarżona o przynależność do grupy przestępczej i o zabójstwa dwóch gangsterów oraz policjanta. Grozi jej 25 lat pozbawienia wolności. Dziewczyna ma wyznaczonego obrońcę z urzędu - adwokat Elżbietę Rudnicką, która prowadziła jedynie sprawy rozwodowe. Bracia Basi postanawiają ją ratować.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ciacho" - Polsat, godz. 20:10

Wysyp serialowych nowości w czerwcu! Co oglądać w TV i na VOD? [DATY PREMIER+ZWIASTUNY] Zobacz więcej

Bart po przymusowym urlopie wraca do Leśnej Góry i od razu składa w pracy wymówienie. Falkowicz zdradza niechcący, że o jego uzależnieniu od leków doniosła mu Julka. Ela po operacji dochodzi powoli do zdrowia i chce podziękować Michałowi za nową twarz. Falkowicz - jako dyrektor - zakazuje jednak koledze wstępu na jej salę. Irka siostra dziewczyny, której twarz otrzymała Ela, jest na skraju załamania. Badania wykazują, że chora ma w płucach ropniaka. Irka nie chce jednak zgodzić się na leczenie i jest gotowa umrzeć tak, jak wcześniej jej siostra... czytaj więcej
"Na dobre i na złe" - TVP2, godz. 20:45

Kasia przychodzi do kancelarii Olszewskiej. Dziewczyna chce usłyszeć od Weroniki całą prawdę o Darku. Roztocka niczego przed nią nie ukrywa. Kasia jest załamana - postanawia ostatecznie rozmówić się ze Żbikiem! Córka Igora jest rozgoryczona - mama Martynki storpedowała jej przyjęcie. Tymczasem Elżbieta ciągle zamartwia się tajemniczymi szantażami - tym razem otrzymuje polecenie wycofania się z życia publicznego i rezygnacji z prowadzenia fundacji! W innym przypadku jej wstydliwa tajemnica wyjdzie na jaw...
"Na Wspólnej" odcinek 2688. - TVN, godz. 20:50

Gosia waha się, czy zaprosić Marka na chrzest. Co myśli o tym Danka? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Nadbałtyckie plaże, mazurskie jeziora, tatrzańskie i beskidzkie szlaki to bardzo popularne miejsca letniego wypoczynku. W Polsce jest też wiele zakątków rzadziej odwiedzanych, a kuszących czystą przyrodą, ciekawymi zabytkami i atrakcjami turystycznymi. Z testu o wakacjach widzowie dowiedzą się, gdzie warto spędzić urlop. Program prowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.
Wielki Test o wakacjach - TVP, godz. 20:55

Jack to młody, odważny chłopak, który gospodaruje na roli. Pewnego dnia niechcący otwiera bramę pomiędzy światem ludzi a krainą złych olbrzymów. Musi teraz stawić im czoła - walczy o uratowanie królestwa, mieszkających w nim poddanych oraz o życie i miłość pięknej księżniczki porwanej przez olbrzymich złoczyńców.
"Jack, pogromca olbrzymów" - TVN, godz. 21:30

Nick jest niepozornym dostarczycielem pizzy w małym miasteczku. Chłopak wiedzie nieskomplikowane życie, w którym nie ma zbyt wielu problemów. Wszystko się zmienia, kiedy spotyka na swojej drodze dwóch przestępców, którzy porywają Nicka i zmuszają go do wzięcia udziału w napadzie na bank. Czasu jest niewiele, a chłopak musi jednocześnie zmierzyć się z policją i zawodowymi zabójcami. Na szczęście z pomocą przychodzi mu najlepszy przyjaciel.
"30 minut lub mniej" - TVP2, godz. 22:45

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Sprawdź pełny program tv na środę, 30.05.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×