Program telewizyjny na środę, 30.09.2020. Co obejrzeć 30 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami środa, 30 września 2020 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na Was filmy, seriale, dokumenty, programy rozrywkowe, a także Wielki Test! Będzie z czego wybierać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na środę, 30.09.2020.

Multimedia

Program tv na środę, 30 września 2020 r.:

Cztery śmiercionośne fale sprawiły, że większość Ziemi została doszczętnie zniszczona. Ludzie są przerażeni. Cassie ucieka, rozpaczliwie próbując uratować młodszego brata. Przygotowują się do nieuniknionej i śmiercionośnej piątej fali. Cassie poznaje młodego mężczyznę, który może stać się ich ostatnią nadzieją - o ile może mu zaufać...
"Piąta fala" - TV Puls, godz. 20:00

Kolejna część kasowego hitu z lat dziewięćdziesiątych - znani agenci do zadań specjalnych wracają, aby zmierzyć się z kolejnym groźnym wrogiem. Gdy z więzienia ucieka pałająca żądzą zemsty baronowa narkotykowego kartelu, agenci Mike Lowrey i Marcus Burnett muszą zmierzyć się z największym wyzwaniem w swojej karierze. W akcji pomaga im specjalna jednostka AMMO, którą tworzą przedstawiciele młodego pokolenia policyjnych twardzieli.
"Bad Boys for Life" - HBO, godz. 20:10

130 lat temu Jan Matejko zaczął rysować poczet królów i książąt polskich. Do dziś tak ich sobie wyobrażamy, jak ich wykreował. Jest też autorem najbardziej znanych obrazów pokazujących przełomowe wydarzenia z historii naszego kraju. Ale czy wjazd Bolesława Chrobrego do Kijowa, bitwa pod Grunwaldem lub hołd pruski wyglądały właśnie tak, jak je namalował? Czy potrafimy odszyfrować ukryte w jego obrazach symbole, żarty i przestrogi? W programie Wielki Test o Matejce poznamy tajemnice życia i twórczości tego najbardziej znanego z polskich malarzy, dowiemy się także, jak jego ogromne dzieła przetrwały wojenne zawieruchy i czy sam autor kryje się pod postacią błazna Stańczyka. W studiu telewizyjnym i poprzez komunikatory internetowe na pytania będą odpowiadali w duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze. Widzowie mogą rozwiązywać test online na stronie wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony. Wielki Test o Matejce prowadzą: Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.
Wielki test o Janie Matejce - TVP 1, godz. 21:00

Tom "Turk" Cowan i David "Rooster" Fisk od 30 lat pracują w wydziale dochodzeniowym nowojorskiej policji. Porucznik Hingis wyznacza ich do zbadania sprawy zamordowania sutenera. Wkrótce w mieście dochodzi do kolejnych zabójstw. Giną osoby związane ze środowiskiem przestępczym. Sprawca zostawia przy zwłokach wierszyki opisujące przewinienia ofiar. Dochodzenie zaczyna przybierać zaskakujący obrót, bo poszlaki wskazują na to, że zabójcą jest policjant. Detektywi Simon Perez i Ted Riley są przekonani, że winnym jest Turk.
"Zawodowcy" - TVN 7, godz. 21:00

Detroit, odległa przyszłość. Miasto terroryzują przestępcy. Potężna korporacja pracuje nad robotem policyjnym, który pomógłby zaprowadzić porządek. Konstruktorzy wpadają na pomysł stworzenia hybrydy _ pół maszyny, pół człowieka, który łączyłby najlepsze cechy robota z zaletami żywego funkcjonariusza. Okazja do realizacji planu nadarza się, kiedy gangsterzy masakrują Murphy'ego. Cybernetycy zbierają to, co z niego zostało, i wszczepiają w mechaniczne ciało. Powstaje w ten sposób superglina zwany RoboCopem.
"RoboCop" - TV Puls, godz. 22:05

Ostatni wywiad telewizyjny z Kornelem Morawieckim, w którym oprócz podsumowania działaności opozycyjnej okresu PRL, pojawiają się wątki osobiste. Kornel Morawiecki to twórca Solidarności Walczącej, Marszałek Senior Sejmu RP VIII kadencji, kawaler Orderu Orła Białego. W filmie chronologicznie zostały przedstawione wydarzenia: wiec na Placu Defilad w Warszawie w 1956 roku, strajk studentów w marcu 1968 roku, masakra na Wybrzeżu w 1970 roku, czerwiec 1976, stan wojenny, powstanie Solidarności Walczącej w 1982 roku, deportacja Kornela Morawieckiego w 1988 roku, obrady Okrągłego Stołu w1989 roku. W filmie wykorzystano materiały archiwalne.
"Kornel" - TVP 1, godz. 22:30

Uwodziciel Jamie Randall zaczyna pracę jako przedstawiciel koncernu farmaceutycznego. Ma za zadanie nakłonić lekarzy do przepisywania pacjentom określonych lekarstw. Szef podpowiada Jamiemu, że przekonanie doktora Knighta do oferty wystarczy, by inni lekarze poszli w jego ślady. Przedstawiciel koncernu robi wszystko, by dotrzeć do doktora. Pewnego dnia Jamie poznaje pacjentkę Knighta, cierpiącą na chorobę Parkinsona Maggie Murdock, w której się zakochuje. W tym czasie rynki farmaceutyczne podbija nowy specyfik o nazwie viagra.
"Miłość i inne używki" - TVP 2, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 30.09.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Mareed (gość)

    Zacznij pracować w domu z Google! To zdecydowanie najlepsza praca, jaką miałem. W zeszłą środę dostałem zupełnie nowe BMW, odkąd dostałem czek na 6474 $ w tym roku - 4 tygodnie temu. Zacząłem to 8 miesięcy temu i od razu przynosiłem do domu co najmniej 77 dolarów za godzinę. Pracuję przez ten link, przejdź do zakładki głównej po więcej szczegółów.

    http://Review5.club/

    30.09.2020 17:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×